Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλει μεγάλη τύχη για Αθήνα αλλά είμαστε δυνατά μέσα στο παιχνίδι. Θα είναι πραγματικά αδιανόητο. Φτου Φτου Σκορδά. Αν ήμουν βόρειος θα ήμουν σαν τον Βαγγέλη. Έχει απόλυτο δίκιο. Μιλαμε για γκαντεμιά υπερβολική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τι να πει και ο δάσκαλος? Ελπίζει και αυτός... Αν και πιστεύω θα την πατήσει πάλι όπως όλοι μας.. 

κοιτα η φάση με τα βορεια...για την ωρα μοντελικά δεν πάιζει...αν εχουμε ομως ανατροπή θα μιλάμε για τρισμέγιστο Ζιακόπουλο...και θα κλαίμε τα μοντέλα.....περίμενε.....και θέλει και λίγο το μεράκι του προγνώστη και χθες επαναλαμβάνω ηταν επιφυλακτικός...νομίζω διακρίνει λάθος των μοντέλων....οσον αφορά την συμπεριφορά του Σκανδιναβικού....δεν μιλώ και κρατιέμαι για τους μετεορολόγους που μιλάν για "ελπιδα" κλπ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Για του χρονου λεω. Για το μεγαλο μερος της χωρας που λες μου ειναι αδιαφορο και δεν αλλαζει την εικονα του φετινου καρκινωματος και χειροτερου χειμωνα της 1000ετιας μαζι με το 2006-2007

Οι λεγόμενες καιρικές στατιστικες φέτος φάγανε τα μούτρα τους  όμως  Τάσο 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπιζω να μην εχουμε παλι καμμια επαναληψη του τυπου, χιονοστωση στο πρωτο περασμα και μετα καταστασεις ον οφ, βλέποντας τα ανατολικα να θάβονται σε λιγα λεπτα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο 1ος γύρος που η διάρκεια του θα εξαρτηθεί από το πόσο ανατολικά ή δυτικά θα πάει ο αυλώνας. 

114-779GR.GIF?06-6

Ο 2ος γύρος από την περιστροφή όπου εδώ στοχεύει το λεκανοπέδιο για καλό χιόνι.

144-779GR.GIF?06-6

150-779GR.GIF?06-6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Ελπιζω να μην εχουμε παλι καμμια επαναληψη του τυπου, χιονοστωση στο πρωτο περασμα και μετα καταστασεις ον οφ, βλέποντας τα ανατολικα να θάβονται σε λιγα λεπτα

 

Αυτά θα φανούν στο τέλος. 

Κάτσε να κλειδωσει  πρώτα η φαση και τα κοιτάμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Καιρός είναι. Του χρόνου άνετα μπορεί πχ τα προσηνεμα να μας φάει ο υποτροπικος και να έχετε καλό χειμώνα στα βόρεια ακριβώς γιατί θα υπάρξει μια ισορροπία. Και ναι σε καταλαβαίνω. Είναι άδικο, αν μπορούμε να μιλήσουμε για αδικία στον καιρό. Θα μπορούσε να ρίξει ένα 20ποντο και Σαλόνικα και να κάνει και σε εμάς εδώ στα ημιπεδινά και να μπει ένα θετικό πρόσημο απ' όλους για αυτόν τον χειμώνα. Έχεις δίκιο. Σε όλα. Και νευρα να έχεις και να ξεσπάσεις. Αλλά αν τα παρατήσεις εσύ το φόρουμ δεν θα έχει ψυχή και χαβαλε. Πάνω απ' όλα εδώ όλοι λέμε το μακρύ μας και το κοντο μας για να διασκεδάζουμε και οι πιο έμπειροι βάζετε και μια πινελιά ερασιτεχνική να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι. Αλλά πάνω απ' όλα είναι ο χαβαλες και αυτό το μπαλαντζαρισμα κάθε φορά. Τράβα Αυλώνα άσε Αυλώνα 

δεν ειπα οτι δεν γραφω αυτο ηταν χτες στο πρωτο πατατρακ...απλα μαλλον παω ετσι που το κοβω για αλλαγη καιρικου χαρακτηρα ...ξινιλα δυσπιστια απαισιοδοξια οποτε ψαξε να βρεις αλλον νικολα να τραβατε τους αυλωνες εγω μας πεθανα..δι εντ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Αυτά θα φανούν στο τέλος. 

Κάτσε να κλειδωσει  πρώτα η φαση και τα κοιτάμε 

Δεν ειπα οτι αυτο θα γινει... Ειπα οτι αυτο μου φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάμε ότι η περιστροφή δεν φεύγει πολύ ανατολικά και προχωράμε σε ensembles προς το παρόν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι κ αλλιώς δεν θα βγεί το 6αρι όπως είναι αλλα γενικα ειμαστε γερά στο παιχνίδι για κάτι πολύ καλό.Εχει δρόμο ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

δεν ειπα οτι δεν γραφω αυτο ηταν χτες στο πρωτο πατατρακ...απλα μαλλον παω ετσι που το κοβω για αλλαγη καιρικου χαρακτηρα ...ξινιλα δυσπιστια απαισιοδοξια οποτε ψαξε να βρεις αλλον νικολα να τραβατε τους αυλωνες εγω μας πεθανα..δι εντ...

Λάθος σου.. Πλέον με την εμπειρία που έχουμε, απλά κρατάμε περισσότερο μικρό καλάθι..Δεν είμαστε μωρά.. Άνετα διαχειριζόμαστε τα πράγματα..

Cool✌️🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

δεν ειπα οτι δεν γραφω αυτο ηταν χτες στο πρωτο πατατρακ...απλα μαλλον παω ετσι που το κοβω για αλλαγη καιρικου χαρακτηρα ...ξινιλα δυσπιστια απαισιοδοξια οποτε ψαξε να βρεις αλλον νικολα να τραβατε τους αυλωνες εγω μας πεθανα..δι εντ...

Τωρα ειναι λογική η απογοητευση. Το Δεκεμβριο του 2022 θα αλλαξεις γνωμη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Έτσι κ αλλιώς δεν θα βγεί το 6αρι όπως είναι αλλα γενικα ειμαστε γερά στο παιχνίδι για κάτι πολύ καλό.Εχει δρόμο ακόμα 

Ολα τα κύρια τρεξίματα από εδώ και στο εξής είναι κρίσιμα πάντως. Ακόμα και αυτές τις μικρες θετικές αλλαγές που σου κάνει πρέπει να της λάβουμε υπόψιν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Για του χρονου λεω. Για το μεγαλο μερος της χωρας που λες μου ειναι αδιαφορο και δεν αλλαζει την εικονα του φετινου καρκινωματος και χειροτερου χειμωνα της 1000ετιας μαζι με το 2006-2007

Για την περιοχή σου κυριως μιλας.

Απλα προσοχη στις εκφράσεις.. γιατι ειναι ακομψος ο τρόπος σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Spyros Snowstorm said:

Ολα τα κύρια τρεξίματα από εδώ και στο εξής είναι κρίσιμα πάντως. Ακόμα και αυτές τις μικρες θετικές αλλαγές που σου κάνει πρέπει να της λάβουμε υπόψιν 

Αν την κοιτάξεις την διάταξη στο συνολο των ημερών ενδιαφέροντος εχει και θετικές και αρνητικές αλλαγες.Γενικά ειμαστε καλα αλλα μπορουμε καλυτερα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν γράφω τελευταία λόγω υποχρεώσεων διαβάζω τι γίνεται...είναι μια βδομάδα ασ την απολαύσουμε γιατί στην Ελλάδα ζούμε και σε δύο βδομάδες παίζει να έχουμε και 20αρια...πότε δεν ξέρεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως είναι πραγματικά φοβερό πώς θυμίζει για την Αττική Ελπίδα η όλη φάση.

Πρώτη φάση με φαινόμενα στην αρχή αλλά γρήγορη βελτίωση και χιόνια στο Αιγαίο, και δεύτερη φάση με αναδίπλωση και τη λίμνη επάνω μας.

Αυτή τη φορά δεν έχουμε τα -43 της Ελπίδας στα 500, αλλά οι Τ στα 850 φαίνονται καλύτερες μέχρι στιγμής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BillG είπε:

Τωρα ειναι λογική η απογοητευση. Το Δεκεμβριο του 2022 θα αλλαξεις γνωμη...

εσενα σου ριχνω την απαντηση απο χτες σε λιγο ..τραγουδι με τραγουδι..ετσι για να το χαλαρωσω λιγο χαχαχαχα...ξινος μονο στα καιρικα και στα της θεσσαλονικης και μονο θα γινω και ως εκει..σου ρχεται η απαντηση σε λιγο...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...