Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Οποιος μπορεσει παρακαλω να ανεβασει υετο ευρωπαικου, εχει μεγαλο ενδιαφερον!….

Πρώτος χάρτης μέχρι Παρασκευή πρωί, ο δεύτερος μέχρι Κυριακή . 

SmartSelect_20220307-085852_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20220307-085815_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Πρώτος χάρτης μέχρι Παρασκευή πρωί, ο δεύτερος μέχρι Κυριακή . 

SmartSelect_20220307-085852_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20220307-085815_Samsung Internet.jpg

Καλημέρα,από ότι καταλαβαίνω δίνει κάποια χιόνια και το σκ  επιπλέον στην ηπειρωτική κεντρική χώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Πρώτος χάρτης μέχρι Παρασκευή πρωί, ο δεύτερος μέχρι Κυριακή . 

SmartSelect_20220307-085852_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20220307-085815_Samsung Internet.jpg

Ευχαριστω!

*Στο -7 μεχρι Πεμπτη ξημερωματα ο ευρωπαιος….χειμωνας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή σε ολους. 
Πολύ καλός ο Ευρωπαίος, βελτίωση από Ukmo, το Gem μας τα χάλασε λίγο μετά από σερί καλών τρεξιμάτων αν και κινείται στην ίδια λογική, μπορεί να βελτιωθεί και ο τζιφος εντελώς αλλου.
Το αξιοσημείωτο της ημέρας είναι η τούμπα του icon σε πολύ καλύτερο σεναριο από αυτά πυ εδειχνε μέχρι τώρα, όση σημασία βέβαια μπορείς να δώσεις στο συγκεκριμένο.

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, tommy8 είπε:

Καλημέρα,από ότι καταλαβαίνω δίνει κάποια χιόνια και το σκ  επιπλέον στην ηπειρωτική κεντρική χώρα?

Καλημέρα .  Ναι σωστά  , δίνει χιόνια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαλτε οσα δειχνει επι 2 και επι 3 και θαστε πιο μεσα στην πραγματικοτητα....δλδ εγω εδω στα Μελισσια θα εχω 25-30 ποντάκια συνολικά;; Ε οχιιι.....καλως ηλθες χειμωνα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Beach-snow NG said:

Βαλτε οσα δειχνει επι 2 και επι 3 και θαστε πιο μεσα στην πραγματικοτητα....δλδ εγω εδω στα Μελισσια θα εχω 25-30 ποντάκια συνολικά;; Ε οχιιι.....

Ομπρελα να παρεις χιονια μονο στα ημιορεινά .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Ομπρελα να παρεις χιονια μονο στα ημιορεινά .

Μονο στα ορεινα πανω απο τα 1300-1400 περιπου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

Τριπλή παραλλαγή το σύστημα για να το πιάσει κανείς. 

ΑΡΝΙΑΚΟΣ τωρα: Σε καμία περίπτωση χιονια όπως στην Ελπιδα. Πολυ κρύο αλλά λιγα χιόνια. Στην Αττικη χιονια στα ημιορεινα και ορεινα.

Όσο βιάζονται αυτοί που μιλάνε για νέα Ελπίδα, μήπως βιάζονται κι όσοι δίνουν αυτήν την πρόγνωση; Λέω εγώ τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowy Stathis said:

Όσο βιάζονται αυτοί που μιλάνε για νέα Ελπίδα, μήπως βιάζονται κι όσοι δίνουν αυτήν την πρόγνωση; Λέω εγώ τώρα 

Με τα σημερινά δεδομένα τι θέλετε να πει ο Αρνιακός? Οταν έλεγε στην Ελπιδα οτι πάμε για στρωσιμο παντου ήταν τεράστιος σήμερα γίνεται αντικείμενο χλευασμου.... αλλά εδώ κάποιοι τα έχωσαν στον κο Ζιακόπουλο που έγραψε τα αυτονόητα στον Αρνιακό θα κολλούσαν... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειπαμε Ολυμπο καλες νεφωσεις και μετα Καλλιδρομο χιονονιφαδες....αιντε και λιγο Γκιωνα....και υστερα τα παμπερς οταν θα χιονιζει εξω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Καλημερα.Τα χιονια ερχονται σπιτι τους.

Παμεγερα με στοχο το στρωσιμο στο Συνταγμα.

Πιο Σύνταγμα? Ακουσες τον κ. Αρνιακο? Μου γινατε ολοι μετεωρολογοι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Το βράδυ έχει λαμπίτσα και άγιος ο Θεός 

Κατάλαβα...Τρίχες 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Με τα σημερινά δεδομένα τι θέλετε να πει ο Αρνιακός? Οταν έλεγε στην Ελπιδα οτι πάμε για στρωσιμο παντου ήταν τεράστιος σήμερα γίνεται αντικείμενο χλευασμου.... αλλά εδώ κάποιοι τα έχωσαν στον κο Ζιακόπουλο που έγραψε τα αυτονόητα στον Αρνιακό θα κολλούσαν... 

Φιλε μου καλε τα  στρωσιματα στην Ελπιδα τα ειπε 1 μερα πριν και 2-3 μερες πιο πισω μιλουσαν και για χιονονερα στο κεντρο δεν τα θυμασαι καλα....κι επειδη πετας ειρωνειες τωρα για Ζιακο, μαθε οτι ο δασκαλος εκανε εξηγηση για καποιες παρεμβασεις του και χθες το βραδυ αναφερθηκε καιρικα σε μια αβεβαιοτητα που υπαρχει, αλλα οι χαρακτηρισμοι που εκανε στην πρωτη του παρεμβαση ηταν ακομψοι και αστοχοι και το λεω εγω που με τιμαει και με την φιλια του και εχουμε συζητησει ατελειωτες ωρες για τον καιρο κι οχι μονο ....αρα εχω ενα λογο παραπανω....γι αυτο να μην προτρεχεις θελοντας να την πεις κιολας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
18 minutes ago, CATHA said:

Με τα σημερινά δεδομένα τι θέλετε να πει ο Αρνιακός? Οταν έλεγε στην Ελπιδα οτι πάμε για στρωσιμο παντου ήταν τεράστιος σήμερα γίνεται αντικείμενο χλευασμου.... αλλά εδώ κάποιοι τα έχωσαν στον κο Ζιακόπουλο που έγραψε τα αυτονόητα στον Αρνιακό θα κολλούσαν... 

2 μερες πριν εδωσε ο κ Αρνιακός στρωσιμο στην Ελπιδα και ημέρα Σαββατο απογευμα σχεδον στο nowcast δλδ και δεν έχωσε κανεις στον δάσκαλο .Εσυ τι πιστεύεις δλδ με τα σημερινά δεδομενα ;

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Beach-snow NG said:

Φιλε μου καλε τα  στρωσιματα στην Ελπιδα τα ειπε 1 μερα πριν και 2-3 μερες πιο πισω μιλουσαν και για χιονονερα στο κεντρο δεν τα θυμασαι καλα....κι επειδη πετας ειρωνειες τωρα για Ζιακο, μαθε οτι ο δασκαλος εκανε εξηγηση για καποιες οαρεμβασεις του και χθες το βραδυ αναφερθηκε καιρικα σε μια αβεβαιοτητα που υπαρχει, αλλα οι χαρακτηρισμοι οου εκανε στην πρωτη του παρεμβαση ηταν ακομψοι και αδτοχιι και το λεω εγω που με τιναει και με την φιλια του και εχουμε συζητησει ατελειωτες ωρες για τον καιρο κι οχι μονο ....αρα εχω ενα λογο οαραπανω....γι αυτο να μην προτρεχεις θελοντας να την πεις κιολας!!!

Ο,τι νομίζεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ο,τι νομίζεις.

Οχι εγω, η αληθεια....

ΥΓ Α και να ξερεις μας διαβαζει (οσο χρονο εχει) κι εδω ο δασκαλος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αμερικανός ως τσιράκι των άλλων μοντέλων ακολούθησε για τρίτη βραδυ τα άλλα και πλέον δινει το πολυ 10 πόντους,  ο ευρωπαιος δινει 5  χαχαχαχ...κααι του χρόνου, καλη απόλαυση στα προσηνεμα,,τωρα με τα ημιοορεινα γελαω ,, χθες επε οτι τριτη βραδυ θα χιονισει στα ορεινα της βορεειας χωρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...