Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παμε σε μια σημαντικη κακοκαιρια και στην Αττικη τις επομενες ημερες....βορεια και ανατολικα του νομου φυσικα ο καιρος θα ειναι πιο συμπαγης και ο υετος περισσοτερος.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γμω και τα επιτελεια του μεσα και τα στρατηγηλικια.Ξεχαστε με,απο σημερα μοναχικος Ινδιανος,στη σκηνη μου θα κυνηγαω καστορες και θα μασαω τιποτα "καλα" φυλλα απο παραισθησιογόνα φυτα,να ηρεμησει η πσυχουλα μου.Κουραστηκα ο Σαπποριανος Σιού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι ηθελα και μπηκα και ειδα ο μλκς τους χαρτες εδω.

Παντως Γιωργο, εγω που μπηκα περυσι και ειδα το τελευταιο 12αρι πριν τη Μηδεια, χεστηκα απο χαρα γιατι ολη τη συγκλιση την εβγαζε πανω μου….τη συνεχεια τη θυμασαι. Σχεδον τα ιδια εφετος με την Ελπιδα. Οι συγκλισεις ειναι «ζαριά» θεωρω που καθεται μονο στην εκδηλωση του φαινομενου με αποκλιση μερικων δεκαδων χιλιομετρων! Αν συνυπολογισουμε και το “lake effect” που θεωρειται δεδομενο, θα υπαρξουν πολυ πιο γενικευμενα φαινομενα και θα παιξει μπαλα η ευρυτερη προσηνεμη  περιοχη….Σχεδον παντα βεβαια παραμονευει η φολα και το απολυτο τιποτα ή μερικες χιονομπορες οταν δεν υπαρχει χαμηλο… Θα το διαπιστωσουμε συντομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γμω και τα επιτελεια του μεσα και τα στρατηγηλικια.Ξεχαστε με,απο σημερα μοναχικος Ινδιανος,στη σκηνη μου θα κυνηγαω καστορες και θα μασαω τιποτα "καλα" φυλλα απο παραισθησιογόνα φυτα,να ηρεμησει η πσυχουλα μου.Κουραστηκα ο Σαπποριανος Σιού.

Παράκρουσις 50 πόντους αύριο να ηρεμήσεις!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γμω και τα επιτελεια του μεσα και τα στρατηγηλικια.Ξεχαστε με,απο σημερα μοναχικος Ινδιανος,στη σκηνη μου θα κυνηγαω καστορες και θα μασαω τιποτα "καλα" φυλλα απο παραισθησιογόνα φυτα,να ηρεμησει η πσυχουλα μου.Κουραστηκα ο Σαπποριανος Σιού.

Συμπάσχω....καλό καλοκαίρι.....δεν πρόκειται να γινει κάτι σιγα....πολύ κακο για το τίποτε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Παντως Γιωργο, εγω που μπηκα περυσι και ειδα το τελευταιο 12αρι πριν τη Μηδεια, χεστηκα απο χαρα γιατι ολη τη συγκλιση την εβγαζε πανω μου….τη συνεχεια τη θυμασαι. Σχεδον τα ιδια εφετος με την Ελπιδα. Οι συγκλισεις ειναι «ζαριά» θεωρω που καθεται μονο στην εκδηλωση του φαινομενου με αποκλιση μερικων δεκαδων χιλιομετρων! Αν συνυπολογισουμε και το “lake effect” που θεωρειται δεδομενο, θα υπαρξουν πολυ πιο γενικευμενα φαινομενα και θα παιξει μπαλα η ευρυτερη προσηνεμη  περιοχη….Σχεδον παντα βεβαια παραμονευει η φολα και το απολυτο τιποτα ή μερικες χιονομπορες οταν δεν υπαρχει χαμηλο… Θα το διαπιστωσουμε συντομα.

Αχ αδερφε μου μη το λες αυτο το ονομα."Μηδεια" αγάπη μου παρε με απο δω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Συμπάσχω....καλό καλοκαίρι.....δεν πρόκειται να γινει κάτι σιγα....πολύ κακο για το τίποτε!!

Καλο καλοκαιρι πσυχουλα μου.Καλα μπανια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιάστε όλοι στρατηγικά σημεία λεω εγω να μοιράσουμε τα λεφτά.

Περιφερειακή του Αιγάλεω αύριο γύρω στις 5 το ξημέρωμα κάποιος δυτικός, παράδρομο Εθνικής στον Αγιο Στέφανο κάποιος υπερβόρειος, Κατεχάκη κάποιος άλλος και εγώ στο δρόμο Φυλής Δερβενοχωρίων!

Αφήστε τη μίρλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ο Ποσειδωνας οντως βγαζει την συγκλιση δυτικοτερα με την Χαλκιδα να ειναι μεσα στο παιχνιδι γερα! 

Θηβα κλασικα ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο πάντα παιζει μπαλα δυνατή.. Εμεις θα βλεπουμε γυρω γυρω τον χαμό και εδω on off καταστασεις

Ολα αυτα βαση ποσειδων,. 

Το τι θα γινει θα το δουμε και κανουμε ταμειο Δευτέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πιάστε όλοι στρατηγικά σημεία λεω εγω να μοιράσουμε τα λεφτά.

Περιφερειακή του Αιγάλεω αύριο γύρω στις 5 το ξημέρωμα κάποιος δυτικός, παράδρομο Εθνικής στον Αγιο Στέφανο κάποιος υπερβόρειος, Κατεχάκη κάποιος άλλος και εγώ στο δρόμο Φυλής Δερβενοχωρίων!

Αφήστε τη μίρλα!!

Πρόσεχε εκει εσυ γιατί μπορεί να φύγεις χωρίς λάστιχα,έχει και κρύο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραιο το ουκμο για κεντρικα,ο τζιφος μειωσε λιγο τα φαινομενα αλλα παραμενει καλος για σαββατο βραδυ!Μακαρι να κινηθει προς ουκμο και ο παιος μπας και αρπαξουμε κατι το ΣΚ.

Η θηβαρα με το μαρτινο φλεταρουν με θαψιματακι αυριο!Φοβερη συγκλιση στη βοωτια.Η λειβαδια συνηθως δεν ευνοειται απο τετοιες συγκλισεις οποτε δεν περιμενω κατι εκει,σαββατο ειναι σε καλη μοιρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

ωραιο το ουκμο για κεντρικα,ο τζιφος μειωσε λιγο τα φαινομενα αλλα παραμενει καλος για σαββατο βραδυ!Μακαρι να κινηθει προς ουκμο και ο παιος μπας και αρπαξουμε κατι το ΣΚ.

Η θηβαρα με το μαρτινο φλεταρουν με θαψιματακι αυριο!Φοβερη συγκλιση στη βοωτια.Η λειβαδια συνηθως δεν ευνοειται απο τετοιες συγκλισεις οποτε δεν περιμενω κατι εκει,σαββατο ειναι σε καλη μοιρα.

Μην με βγάζετε έξω την Χαλκίδα πιάνεται η ψυχή μου ρε παιδιά 😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Η θηβαρα με το μαρτινο φλεταρουν με θαψιματακι αυριο!Φοβερη συγκλιση στη βοωτια.Η λειβαδια συνηθως δεν ευνοειται απο τετοιες συγκλισεις οποτε δεν περιμενω κατι εκει,σαββατο ειναι σε καλη μοιρα.

Η Λιβαδειά θέλει αρκετά οριζόντιο αυλώνα με τη μύτη να σκάει Ιόνιο όπως έγινε στην Ελπίδα. Διαφορετικά μένουμε στους μονότονους επιλεκτικούς χιονιάδες της ακτίνας των 20χλμ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ενοχλειτε τον Γιωργαρο...Αποκλειστικο ρεπορταζ..Εγκατελειψε το Δροσοσαπορο και την εκανε για Βολιβια και Ανδεις...Συλλεκτης σπανιων φυλλων..Τα συλλεγεις..Τα μασας και αμα λαχει σου λενε και τον καιρο..🤣

s4.reutersmedia-640x427.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γμω και τα επιτελεια του μεσα και τα στρατηγηλικια.Ξεχαστε με,απο σημερα μοναχικος Ινδιανος,στη σκηνη μου θα κυνηγαω καστορες και θα μασαω τιποτα "καλα" φυλλα απο παραισθησιογόνα φυτα,να ηρεμησει η πσυχουλα μου.Κουραστηκα ο Σαπποριανος Σιού.

Τι έπαθες ορεβισιο ον;η λύση είναι μια και τη ξέρεις.... βρώση και πωση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Δινει τίποτε; Να εχουμε.καποιο μοντέλο.αποκουμπι

Μην αγχωνεσαι σημερα πετσα πηραν μονο τα πολυ δυτικα πανεπιστημιακο και μετα νομιζω θα την παρουμε και κεντρο μεχρι σαββατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν υπαρχει κανενα θαψιμο.Ειδικα του λεκανοπεδιου καμια μποριτσα χιονιου με σπαστο καιρο.Εμεις εδω στα ψηλα θα δωσουμε μαχη να βαλουμε κανα 5-10ποντο.Μην τον ακουτε αθηναιοι,βγαλτε αποχες αυριο και οτι κατσει.

Γιώργο έχει χακάρει ο santa τον λογαριασμό σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...