Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 minutes ago, yiannis_volos said:

https://www.astratv.gr/xania-live/

Τα Χάνια πάνε για ποσότητες δεκαετίας '90 τότε που έσκαβαν τούνελ στο χιόνι για να μπαίνουν στα σπίτια..

Ετσι ειναι μεχρι Σαββατο Μεσημερι θα χιονιζει. Παει για μετρα χιονιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, giogud said:

Έχωσε γερά Πιερία! Μπράβο! Ο ανατολικός βάλσαμο.

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Xιονιζει και Πάος Καλαβρύτων στα 630μ με 0.7 βαθμούς....στα άσπρα και η Λαμπεία στην ορεινή Ηλεία στα 830μ με -0.4

Και στην Ανδρίτσαινα (και πέριξ) μαθαίνω από φίλο ότι έχουν ασπρισει τα πάντα...

Εδώ στην Αττική περίμενα να είχε κάτι παραπάνω από φαινόμενα για να είμαι ειλικρινής. Πάντως Λούτσα νωρίτερα το απόγευμα έβρεχε. Εδώ Αμπελόκηπους μετά το μεσημέρι δεν έκανε τίποτα. Ξυρίζει βέβαια το κρύο.

Στη Ρόδο είδα από τους σταθμούς ότι είχε περάσματα από μπορες 

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πτώση στους 0,7 βαθμούς και πάλι αλλά αρνητικό dp αυτή την φορά και μόλις ξεκίνησε  το β΄ ημίχρονο στο χωριό .  

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Λιτόχωρο είναι πραγματικά επική κωμόπολη για καιρόφιλους, ασφαλές υψόμετρο για χιόνια (300-320μ μέσο υψόμετρο) και βάζει εύκολα μεγάλα χιόνια, προσήνεμο στον ανατολικό, φουλ ορογραφικός υετός λόγω του ότι έχει από πάνω του έναν Όλυμπο, άφθονες αστάθειες και φυσικά σε 10 λεπτά μπορείς να είσαι στη θάλασσα. Τα συνδυάζει κυριολεκτικά όλα. Άνετα έμενα εκεί.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Για πείτε!! Μόλις τελειώσα δουλεια. Να κοιμηθώ Νεα Ιωνία ή να ανέβω Μενίδι στο σπίτι μου στα 200? Που είναι καλύτερα??

Βάλε survivor 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι τέτοιες μέρες λέω μέσα μου "Γιατί να δουλεύω και να μην είμαι σε κανά ξενώνα σε ορεινό χωριό στα 1000μ για καμιά βδομάδα να ξυπνάω με χιόνια, να τρώω με χιόνια και να κοιμάμαι με χιόνια?". Εργασία και ... Δυστυχία!! Όχι χαρά! Γιατί τώρα δεν δουλεύουμε για να ζούμε. Ζούμε για να δουλεύουμε!

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... σε λίγες ώρες ξεκινά το πάρτυ στο Λεκανοπέδιο ..... για αυτό ..... προετοιμαστείτε με ένα ΚΙΤ SURVIVOR ...... προλαβαίνετε 🤣 ..... !!!!!!.......

1419547835_SURVIVOR.thumb.jpg.9aa1bc81eea9dace1db3191c26b7a60a.jpg

 

ΥΓ ..... δεν έχετε καμία δικαιολογία ..... σας προειδοποίησα ......!!!!!......

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Για πείτε!! Μόλις τελειώσα δουλεια. Να κοιμηθώ Νεα Ιωνία ή να ανέβω Μενίδι στο σπίτι μου στα 200? Που είναι καλύτερα??

Για 100% σιγουρια θα ελεγα ανω των 250μ...θεωρω απο ΚΑΤ κ πανω χοντρικα σιγουρα θα στρωθουν...πιο χαμηλα ο,τι στρωσει αν στρωσει θα ειναι προσκαιρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Για πείτε!! Μόλις τελειώσα δουλεια. Να κοιμηθώ Νεα Ιωνία ή να ανέβω Μενίδι στο σπίτι μου στα 200? Που είναι καλύτερα??

Σε να λες Μόνικα η Μαρία Λουκά Θανάση!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Σε να λες Μόνικα η Μαρία Λουκά Θανάση!!!

Καλά ...το Μενίδι στα 200 δεν είναι Μόνικα ούτε η Νεα Ιωνία είναι Ελένη Λουκά. Ας πούμε οτι Μενίδι είναι Μάρθα Καραγιάννη (δλδ οκ...αρκετά καλή) και η Νεα Ιωνία είναι Ελενα Βλαχοπούλου  και όχι Γεωργία Βασιλειάδου 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Για πείτε!! Μόλις τελειώσα δουλεια. Να κοιμηθώ Νεα Ιωνία ή να ανέβω Μενίδι στο σπίτι μου στα 200? Που είναι καλύτερα??

..... όπου και να 'σαι ..... ζακέτα να πάρεις .....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Καλά ...το Μενίδι στα 200 δεν είναι Μόνικα ούτε η Νεα Ιωνία είναι Ελένη Λουκά. Ας πούμε οτι Μενίδι είναι Μάρθα Καραγιάννη (δλδ οκ...αρκετά καλή) και η Νεα Ιωνία είναι Ελενα Βλαχοπούλου  και όχι Γεωργία Βασιλειάδου 🤣

Έλα Άνω Γλυφαδα Μονικα Μπελουτσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξάπλα στον καναπέ ,λαμπινγ και Ρεαλ- Παρί. Όλα αυτά στο χωριό. Ο Παράδεισος μπορεί να περιμένει ! 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...