Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τωρα που ξαναμιλάω Δημητρη, μου είπε 750μ και ότι πιθανόν πιο κάτω υψομετρικά να είναι το Μοναστήρι ΕΡυαγγελίστριας.....και αύριο θα πάει ξανά μ ενα μηχάνημα ακριβείας υψομετρικο και θα μου στειλει συντεταγμένες.....και μου μετεφερε και 3 συντομα βιντεο εκχιονισμού!!!

Τα έχω  επισκεφτεί Κώστα αρκετές φορές 😉 . Είναι πολύ ωραίο χιονομέρος.

SmartSelect_20220311-213825_Windy.jpg

SmartSelect_20220311-213848_Windy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαμάτα χιονοχάλαζο τώρα με 6,6 β. 63% υγρασία 0,1 σημείο δρόσου!

http://www.weather-messinia.gr/weather/

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Στενή

Ποια μοντέλα;;;;

EDE6B629-8DEB-414E-B8D8-72B115CAC08A.jpeg

Ποιά Στενή Άγγελε??? Εδώ ρίχνει σε εμένα στην Τριάδα  στα 140 μέτρα και σε δεκα λεπτά  όπου είχε λιώσει στρώθηκε παλι ακαριαία. Το έδειχνε κάπου αυτό που γίνεται έξω τωρα ????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νεφελωδεις καιρός επικρατεί στον Κορινθιακό με ασθενή φαινόμενα  στα ορεινά και των δύο πλευρών, στους 5.βαθμους η θερμοκρασία και - 2.3 σδ. Ο άνεμος ασθενής νότιο ανατολικός στο Δερβενι Κορινθιας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν κανα 3ωρο, χιόνισε στο Θέρμο Αιτωλ/νίας στα 350μ υψόμετρο, λίγα χιλιόμετρα ανατολικά τού Αγρινίου!!! Απίστευτη έκπληξη!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρακλίτσα Καβάλας άρχισε εδώ και κάμποση ώρα να χιονίζει!! Απόλυτα πεδινά!!

https://iraklitsa.click2stream.com/?fbclid=IwAR2YAL1-JX25tEtKwFNNmUiDuhUXMeUxLiKPZBEnAZZ__45I_7HLV6yZE6w

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε θελω να ξενερωσω κανενα,δεν εχω δει τιποτα απο μοντελα τις τελευταιες μερες,αλλα με αυτο το στριμ που βλεπω στη δορυφορικη δεν βλεπω πως μπορει να δωσει κατι δυνατο αυριο.Ξαναλεω δεν εχω δει τιποτα εδω και 3 μερες.Για αττικη μιλαω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2-3c η θερμοκρασια στα παραθαλασσια, γυρω στον 1c σε παρυφες Υμηττου. Πολυ κρυο για μερες, πραγματικα ειναι αστειος ο συνδιασμος καιρου με ραλλυ σε τιμες πετρελαιο, ρευματος και φυσικου αεριου. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, MitsosEvia είπε:

Ποιά Στενή Άγγελε??? Εδώ ρίχνει σε εμένα στην Τριάδα  στα 140 μέτρα και σε δεκα λεπτά  όπου είχε λιώσει στρώθηκε παλι ακαριαία. Το έδειχνε κάπου αυτό που γίνεται έξω τωρα ????

Ρε φιλε βαλε καμμια φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δε θελω να ξενερωσω κανενα,δεν εχω δει τιποτα απο μοντελα τις τελευταιες μερες,αλλα με αυτο το στριμ που βλεπω στη δορυφορικη δεν βλεπω πως μπορει να δωσει κατι δυνατο αυριο.Ξαναλεω δεν εχω δει τιποτα εδω και 3 μερες.Για αττικη μιλαω.

Αύριο θα γίνει χαμός!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...