Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι αστάθειες στο λεκανοπέδιο συνήθως πιάνουν τις πιο ηπειρωτικες περιοχές. Όσο πιο Β-ΒΔ, κοντά σε βουνό και μακριά από τη θάλασσα, τόσο καλύτερα. Για αυτό ο άξονας Άνω Λιόσια - Μενιδι- Βαρυμπόμπη (λιγότερο αυτή) παίζουν δυνατά μπάλα. Όσο πιο ανατολικά, τόσο πιο προσηνεμη κατάσταση (Αιγαίο -ανεμος) με πλεονέκτημα φυσικά στα χιόνια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλες αναπτύξεις στον δυτικό ορίζοντα.. για να δούμε μήπως γίνει το καλό.. ότι θα βγάλει η Θεσσαλία μεγάλη καταιγίδα είναι σίγουρο, αλλά θέλω να την φάω στην μάπα!! Μακάρι να οδηγούσα, αν και το αυτοκίνητο θα γινόταν σαν μπάλα του γκολφ από το χαλάζι

IMG_20220822_152815.jpg

IMG_20220822_152811.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μεγάλες αναπτύξεις στον δυτικό ορίζοντα.. για να δούμε μήπως γίνει το καλό.. ότι θα βγάλει η Θεσσαλία μεγάλη καταιγίδα είναι σίγουρο, αλλά θέλω να την φάω στην μάπα!! Μακάρι να οδηγούσα, αν και το αυτοκίνητο θα γινόταν σαν μπάλα του γκολφ

IMG_20220822_152815.jpg

IMG_20220822_152811.jpg

δυτικά της καρδίτσας τ΄΄ωρα βλέπω τις μεγαλυτερες αναπτύξεις τώρα με ΒΑ πορεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γίνεται χαμός παιδιά ειλικρινά …. Πολυ βροχη με χαλάζι … φουλ αέρας …. Μπουμπούνιδια …. Χτυπάνε οι συναγερμοί στη γειτονιά …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο νερό χαλάζι τα νερά πέρασαν απότηνπόρτα του μπαλκονιου στοσαλόνι στον 3ο όροφο. Από τις χειρότερες καταιγίδες που έχω ζήσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Άστρος αρκετα ηλεκτρικά μετά τις 13:00 όπου και εβρεξε για 2 ώρες περίπου ασθενών και τώρα ήλιος με συνεφακια.Να σημειώσω ότι πρώτη φορά πάω διακοπές και δεν έχω βάλει αιρ οντισιόν παρότι θεωρείται ζεστό μέρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξενερωτες αναφορές καλλιθέας .μαυριλά γυ΄ρω γύρω και στη μέση τίποτα😒

στο σπίτι Αγία Παρασκευή ρίχνει καλά απ ό,τι μαθαίνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

Ρε κατεβάστε τπτ κατωωωω...ξυπνά τρελεεε

 

Αύριο εκεί, σήμερα είναι τα προεόρτια έτσι και αλλιώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, geornik said:

Ελπίζω να μην βρέξει κέντρο τουλάχιστον μέχρι τις 5:30...δεν έχω και ομπρέλα να φυγω από το γραφείο...

Δεν πειράζει θα δροσιστείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανανεωσε και ο σταθμος του Πολυγυρου οπου εκει επεσαν 48,8μμ με μεγιστη ραγδαιοτητα τα 388μμ/ωρα! Τοπικα στη Χαλκιδικη πρεπει να εχουν πεσει και πανω απο 100μμ αφου οι καταιγιδες κρατησαν πανω απο 2 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...