Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Χαμος τωρα με χαλαζι σε εμενα.β.α περιοχη της λιμνης

 

 

http://www.physics.uoi.gr/el//seci/weather.html

Καλά πήγε και σήμερα η πρόγνωση λοιπόν🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

http://www.physics.uoi.gr/el//seci/weather.html

Καλά πήγε και σήμερα η πρόγνωση λοιπόν🙂

Σου βγαζω το καπελο Μιχαηλ.Επεσες μεσα και στο χαλαζι.

Αψογη η προγνωση σου για το λεκανοπεδιο των Ιωαννινων.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Σου βγαζω το καπελο Μιχαηλ.Επεσες μεσα και στο χαλαζι.

Αψογη η προγνωση σου για το λεκανοπεδιο των Ιωαννινων.

 

Και αύριο παρόμοια κατάσταση φαίνεται Μίλτο με σήμερα. Διαφορά θα έχει βέβαια το στριμ, που είναι λίγο πιο δυτικό και το λεκανοπέδιο λογικά θα είναι πάλι μέσα, λίγο πιο οριακά. Ευτυχώς οι προγνώσεις της εβδομάδας πήγαν πολύ καλά, όπως και την Τρίτη που είχα αρχίσει να χάνω την πίστη μου στις καταιγίδες καθώς καθυστέρησαν, αλλά τελικά έγινε ο χαμούλης χεχε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχή δυνατή με χαλαζακι στην Στάνη στον Γυφτοκαμπο και κρύο....και κεραυνοί στον επίγειο παράδεισο στα 1,179υψομ.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11,8 mm στον σταθμο Ελεουσας κοντα στην περιοχη του αεροδρομιου με 153.6 mm/h

6,8 mm στο κεντρο των Ιωαννινων 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

εμένα είναι τρομερά εκτεθημενος σε όλους τους ανέμους και χάνω χιλιοστά στις βροχοθυελες

Ναι κανονικά θα είχες γραψει 350μμ τον Αυγουστο...Σε γλενταει ο Βοτανικος με 126μμ..🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο λογικα θα ειναι το κυκνειο ασμα για την Αττικη με πιθανοτητα για καποιες μπορες το μεσημεροαπογευμα.......σχεδον μια εβδομαδα με φαινομενα κατα τοπους στον νομο.....με καποιους να ειναι πιο τυχεροι.....εντο μεταξυ η κλιματικη αλλαγη φταιει που δεν καθαριζει τα φρεατια...και που μπαζωνει τα ρεματα....αυτη και μονο φταιει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι κανονικά θα είχες γραψει 350μμ τον Αυγουστο...Σε γλενταει ο Βοτανικος με 126μμ..🤣🤣🤣

Έχεις χωνέψει το γκολ στο 90 που σου έβαλα στη Ελπίδα  ή να φέρω καμία σόδα στην επόμενη συνάντηση ???? 🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

κατι που παρατηρησα φετος ειναι πως δεν εχω ακουσει ουτε ενα τζιτζικι

Εδώ είχα πολλά άλλα από τη Δευτέρα δεν ξανακουσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Καλλιθεα δε μας εκανε τη χαρη σημερα..Αλλα κανενα παραπονο..3 καταιγιδατες μερες στη καρδια του πιο ανομβρου μηνα του ετους!!Και απο το πουθενα ο Αυγουστος εγινε ο πιο υετοφορος μηνας για το 2022..Απολυτα ευχαριστημενος..Γκαζι 79.2 mm και Καλλιθεα 63.8!! 

Αναφορες για το σκ απο το Κοκκινο...Εχει παζαρι στη θηβα και γουρουνοπουλα..Οσοι πιστοι προσελθετε!!

Πατρα 25/08!!Καλο βραδυ αδερφια!!

image.jpg

Καλλιθεα βοιωτιας σημερα..Εχουν ρεντα οι Καλλιθεες!!Ειτε Αττικης ειτε βοιωτιας ειτε Χαλκιδικης..😉

301005616_1047971385719023_8165629325533294743_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρουμένης της δροσιάς στα όρια της ψυχρας (τη νύχτα) για την εποχή, η "κακοκαιρία" αυτή δεν μας έφερε κάτι αξιοσημείωτο πλην 2 βροχερων βραδιων και μιας 10λεπτης καταιγιδουλας στην πόλη. Στα πέριξ φάγανε περισσότερα. Πιθανότητες για αστάθειες θα χουμε εδώ και τις επόμενες μέρες, ελπίζω να επιβεβαιωθουν αυτή τη φορά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μέγιστο heat index στον Ποταμό Κέρκυρας 38 παρακαλώ !!!!!!!!!!!!

Α καλα..Αν εχεις σπιτι εκει το πουλας και φευγεις.Δεν υπαρχει αλλη λυση για γλυτωσει καποιος την ατελειωτη καιρικη φρικη της περιοχης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Το δροσερο και ονειρικο καλοκαιρι του 2022, ποσο εχουν αλλαξει τα στανταρ... 

FB_IMG_1661546628683.jpg

Εγω παντως ζεσταινομαι κανονικα φετος...κ για καποιο λογο το σπιτι μου φετος μου φαινεται πιο ζεστο απο τα προηγουμενα καλοκαιρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 20,9οC τώρα, με πλήρη ησυχία.....σε μια μέρα που έφυγε και προσθέσαμε ακόμη 4,7mm βροχής ευλογημένης....την δροσιά του νάχουμε πάντα την φετινή....άντε κι άλλη μια βδομαδούλα καλοκαιράκι χαλαρό για τους τελευταίους "διακοπεύοντες" και μετά πάμε στο πέρασμα!!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...