Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηλιος ζεστη υγρασια κ σκονη....παραλια μεχρι να νυχτωσει ειναι η απαντηση....

Φουλ του 34 σημερα.στη γειτονια κ αποτι.βλεπω ακομα τωρα δεν παει κατω απο 30 !!!! Επιμεινει το σιχαμα δεν τα παραταει ευκολα....

Σχινιας γυρω στους 28 διπλα στο κυμα κ μεγαλες ανασες.δροσιας.για τη ζεστη εβδομαδα που ερχεται....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, ΠέτροςΑ είπε:

Γεια σας από την πόλη της Κέρκυρας που βρίσκομια για ένα συνέδριο. Μένω σε ένα ξενοδοχείο στο λιμάνι. Πρώτο βράδυ και στάζω ολόκληρος...

Έχεις πέσει σε πολύ καλή περίοδο να ξέρεις....δε σου λέω τίποτε άλλο....η πεθερά μου στο νησι μου λέει πως είναι οι πιο δροσερές μέρες από τις αρχές του καλοκαιριού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφη Ζωγραφου που βρηκα 28.5 στο μπαλκονι με 55% υγρασια μολις εδυσε ο ηλιος....αισθηση αθλια ανασαινεις κ.ιδρωνεις....αιρκο κ υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορεί το καημένο να κάνει κάτι παραπάνω...νυχτώνει νωρίς, πέφτει θέλοντας και μη δλδ, το βράδυ είναι άνετο και δροσερό σε κάθε περίπτωση. Καλοκαίρι της πλάκας φέτος εδώ για την περιοχή, τόσα διαστήματα βροχών και δροσιάς είχαμε καιρό να δούμε, τζάκια στα πολύ ψηλά Αύγουστο μήνα, προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, μακάρι και του χρόνου τα ίδια και καλύτερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, επιστροφή από ποδηλατοβολτα 40 χλμ περίπου, καλές συνθήκες χάρις την νέφωση που επικράτησε γρήγορα. Η βόλτα ήταν Λάρισα Μεσορράχη άγιοι Ανάργυροι Κρανώνα, Λάρισα. Μερικές φώτο. Βασικά χωράφια είναι αλλά τεσπά χαχα.

 

IMG_20220911_183010.jpg

IMG_20220911_184020.jpg

IMG_20220911_184031.jpg

IMG_20220911_190421.jpg

IMG_20220911_185706.jpg

IMG_20220911_192535.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σφοδρή αιθρία στην Πολίχνη σήμερα με λίγα συννεφάκια προς το απόγευμα - βραδάκι. Θερμοκρασία 18-31 την Κυριακή 11/9. Η τελευταία καλοκαιρινή Κυριακή τελείωσε. Πάμε για άλλα πλέον! Καλό βράδυ σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 27 βαθμους και 55% υγρασια ακριβως μεσανυχτα τι αλλο να σχολιασεις;;;;

Απτις αθλιοτερες νυχτες του καλοκαιριου που θυμιζει μεγαλες ζεστες εχει και αυτο το σπαστικο ΝΝΔ που νομιζεις οτι δροσιζει αλλα.σε.πνιγει στην υγρασια....

Αιρκο κ υπομονες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθλια ημερα και σημερα Αττικη, καπως καλυτερα οι ελαχιστες αλλα και παλι υψηλοτατες που θυμιζουν καλοκαιρι....23,2 στο μπαλκονι, 23,0 - 23,5 βλεπω στους σταθμους στα περιξ και ηδη 27,5 με εκνευριστικη απνοια και υψηλη υγρασια....

Κουραγιο και υπομονες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Αθλια ημερα και σημερα Αττικη, καπως καλυτερα οι ελαχιστες αλλα και παλι υψηλοτατες που θυμιζουν καλοκαιρι....23,2 στο μπαλκονι, 23,0 - 23,5 βλεπω στους σταθμους στα περιξ και ηδη 27,5 με εκνευριστικη απνοια και υψηλη υγρασια....

Κουραγιο και υπομονες....

Από τό πρωί φυσάει βοριαδακι καλό 23.8 ελάχιστη εδώ Ηλιούπολη 27.7 τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες! 32,3 η μέγιστη χτες εδώ στο Μακροχώρι  που ήταν και η θερμότερη μέρα για τον φετινό Σεπτέμβρη... αν και φυσικά σε λίγες μέρες θα αλλάξει αυτό γιατί έρχονται 35άρια + ........ υπομονή μια βδομάδα είναι θα περάσει.... 28,2 τώρα κάπως δρόσισε σε σχέση με χτες και προχτές και χωρίς υγρασία το βασικότερο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

28 μέγιστη εδώ ....συννεφιά τώρα ...30αρες ριπές ανέμου 

Ελάχιστη 23.6

Και εγώ 28.6 με 46%υγρασια,εχω...και νδυτικο άνεμο... Καλά, δεν είναι??? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Και εγώ 28.6 με 46%υγρασια,εχω...και νδυτικο άνεμο... Καλά, δεν είναι??? 

Μια χαρά σε βλέπω!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια χαλαρά σήμερα και δροσιά....ο ΒΒΑ έκανε την δουλειά του.....21,9 - 27,2οC η κύμανση, με 32-68% υγρασία.....

Στη Χόχλια 12-24οC.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από Κυψέλη θεσπρωτιας

Τελευταία μέρα διακοπων Μετα από tour σε Λευκάδα παργα αμμουδιά 

προβατίνα με 27 βαθμούς και ωραίο δυτικό αέρα τώρα 😄

μετα από 10 μέρες στο west coast νιώθω μια συμπόνοια για όσους  παραπονιέστε για την υγρασία και τη ζέστη το καλοκαίρι..με νορμαλ ημέρες και ένιωσα κάποιες στιγμές να μη τη παλεύω, φαντασου τι γίνεται Αύγουστο🤯

6C9061BE-A038-495B-94F4-8C31E4D60254.thumb.jpeg.304e2fcc1ccd36a5bbc07a562c7764d0.jpeg

 

Επεξεργάστηκε από Dim_pas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Dim_pas είπε:

Καλησπέρα από Κυψέλη θεσπρωτιας

Τελευταία μέρα διακοπων Μετα από tour σε Λευκάδα παργα αμμουδιά 

προβατίνα με 27 βαθμούς και ωραίο δυτικό αέρα τώρα 😄

μετα από 10 μέρες στο west coast νιώθω μια συμπόνοια για όσους  παραπονιέστε για την υγρασία και τη ζέστη το καλοκαίρι..με νορμαλ ημέρες και ένιωσα κάποιες στιγμές να μη τη παλεύω, φαντασου τι γίνεται Αύγουστο🤯

6C9061BE-A038-495B-94F4-8C31E4D60254.thumb.jpeg.304e2fcc1ccd36a5bbc07a562c7764d0.jpeg

 

Νομιζω πάτριωτη η Κυψέλη ανήκει στο νόμο Πρεβεζας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακουσε την πρωινη μου γκρινια και σοβαρευτηκε καπως σημερα ο καιρος...

Βοριαδακι προς το μεσημερι, ανεκοψε την ανοδο, εριξε την υγρασια και γλυκανε καπως την αισθηση...

30αρισαμε παρολαυτα, με καποιες αραιες νεφωσεις μαλιστα προς το απογευμα....

23,4 η πρωινη ελαχιστη και τωρα σε πτωση με το βοριαδακι ασθενες 23,9 ηδη, καμια σχεση λοιπον, αλλη νυχτα η σημερινη πολυ πιο υποφερτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...