Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, thesprotos said:

Νομιζω πάτριωτη η Κυψέλη ανήκει στο νόμο Πρεβεζας

έχεις δίκιο! δεν είμαι πατριωτης γι αυτό!😁😁

ωραία μέρη όμως όλα, δεν έιχα επισκευτεί ποτέ αυτη τη γωνιά της Ελλάδας και εχω ενθουσιαστεί🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17-28 η θερμοκρασιακή διακύμανση στην Πολίχνη με λίγο αέρα που όμως έπεσε μετά το μεσημέρι και σφοδρή αιθρία. Αύριο ακόμα καλύτερος καιρός με δροσερή νύχτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, bardaris είπε:

13.8 τώρα στο Ανω βόιο.....ελπίζω σε 7αρακι αυριο το πρωί...το μεσημερι ομως είχαμε 29..."γεμάτο"

Αυτά είναι.. Η πλάκα ειναι ότι εγώ στην Πάτρα ειχα μέγιστη 27, αλλά τι να το κάνεις..Με την υγρασία και τα τσιμέντα είναι αποπνικτική η κατάσταση.. τώρα 24 και μάλιστα έλεγα ότι έχει δροσίσει.. αρρωσταίνω με αυτό το κλίμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Petros21 είπε:

Αυτά είναι.. Η πλάκα ειναι ότι εγώ στην Πάτρα ειχα μέγιστη 27, αλλά τι να το κάνεις..Με την υγρασία και τα τσιμέντα είναι αποπνικτική η κατάσταση.. τώρα 24 και μάλιστα έλεγα ότι έχει δροσίσει.. αρρωσταίνω με αυτό το κλίμα 

Πάτρα έχει άθλιο κλίμα! 27 με υγρασία είναι χειρότερα από 32 χωρίς υγρασία. Κατά τα άλλα στη Σαλόνικα είχαμε τέλειο καιρό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Petros21 είπε:

Αυτά είναι.. Η πλάκα ειναι ότι εγώ στην Πάτρα ειχα μέγιστη 27, αλλά τι να το κάνεις..Με την υγρασία και τα τσιμέντα είναι αποπνικτική η κατάσταση.. τώρα 24 και μάλιστα έλεγα ότι έχει δροσίσει.. αρρωσταίνω με αυτό το κλίμα 

πραγματικά δεν έχω παράπονο φέτος δεν κατάλαβα τπτ από ζέστη για την ιστορία...στις 05.00 πιάσαμε 7,5 αλλά μετά έπεσε ομιχλη και ανεβήκαμε τώρα  στους 10!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,8οC η ελάχιστη θερμοκρασία εδώ στα Μελίσσια....Καλημέρες σε όλους με υγεια και καλό χειμώνα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!

Φθινοπωρινές νεφώσεις στην περιοχή μας που καλύπτουν τα 7/8 του ουρανού.

Μπόρες εκδηλώνονταν το πρωί κυρίως, μεταξύ Λήμνου και Αγίου Όρους, πρόσκαιρα αρκετά δυνατές. Τώρα έχουν σταματήσει.

Γενικά μια ωραία αίσθηση, πριν το κύκνειο άσμα (ελπίζω) του καλοκαιριού στο αμέσως επόμενο διάστημα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αραιές νεφώσεις και δω που πυκνώνουν κατά διαστήματα, ευχάριστη αίσθηση, αν δεν ήταν κι αυτό το προσεχές ξέσπασμα του σιχαματος θα ταν ακόμη πιο όμορφα τα πράγματα, τεσπα, λίγες μερουλες είναι και πάμε μετά φουλ για δροσιες και ψύχρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..με 6β ξημερωσε στον πανουργια..τελειωνει..και ρχονται τα ωραια..

FB_IMG_1663065422653.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαφως καλυτερα σημερα και σε Τ και σε αισθηση....χαρη στο ευεργετικο Βορειο ρευμα, επεσαν οι υγρασιες, ομορφα...

21,5 ελαχιστη και 28,2 μεγιστη μεχρι στιγμης....κραταει ακομα, ευτυχως με καποιες αραιες νεφωσεις...

Λιγες μερες μεινανε !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..30.9 η μεγιστη Καλλιθεα..21.2 η ελαχιστη...Σε γενικες γραμμες καλα μας πηγε..Απο Πεμπτη θα ζορισει αλλα δε μασαμε..

Καστορια σημερα..Τρομερη διαυγεια..Απο τον κολλητο μου που βρισκεται εκει σημερα..

IMG-cab0a16cf8cb95a3842894719064b1c2-V.jpg

IMG-69bad445aa567bd2fd5ac42d624aae60-V.jpg

Σαμοθρακη σημερα..Μετα το περασμα καποιων τοπικων ομβρων που βγηκαν νωρις το πρωι στο νησι..

306401063_10159727775992798_7607255857599984110_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 11/9/2022 at 7:09 ΜΜ, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έχεις πέσει σε πολύ καλή περίοδο να ξέρεις....δε σου λέω τίποτε άλλο....η πεθερά μου στο νησι μου λέει πως είναι οι πιο δροσερές μέρες από τις αρχές του καλοκαιριού 

Γύρισα χθες το βράδυ. Κυριακή βράδυ ήταν πολύ καλύτερα. Αν πήγαινα με το αμάξι θα ψαχνα και καμιά παραλία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22,8 ηδη με ελαφρυ βοριαδακι και ειναι ομορφα...ας παρουμε βαθιες ανασες να αντεξουμε Πεμπτη - Δευτερα....μακαρι το τελευταιο κυμα ζεστης, που λογω και ΣΚ, και 36αρια να καταφερει να κανει, θα μας βρει στην ακροθαλασσια !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13,9 τωρα(20.30) στο Ανω βόιο...και κατεβαίνει η ταχύτητα πτώσης δείχνει και την αλλαγή της εποχής....που τέτοια στην σαλονίκη...αν δεν πέσει ομιχλη το βράδυ πιαθανότατα θα φλερτάρουμε με τους 6 παρά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Πάρα πολύ ωραία μέρα σήμερα ....22.5 τώρα .....υπομονή 3 μέρες είναι θα περάσουν και ΤΕΛΟΣ

Και εδώ υπέροχα... 27 μεγιστη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχάριστος καιρός σήμερα Αττική με αρκετή συννεφιά τό απόγευμα.... όπως κάθε χρόνο τα ίδια δεν αλλάζει κάτι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 17 βαθμούς ήδη η Τ εδώ... Ίσως πέσει κάτω από τους 15 μέχρι το πρωί.

Στους 27.5 η μέγιστη σήμερα στο αεροδρόμιο και στους 15 η ελάχιστη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...