Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

ΞΕκθαρο Φαβορί η κεντρική Ευρώπη κι εμείς να μείνουμε με θερμοκρασίες συ 2,3  στα 850 ....θα δειξει εχει ακομα μελλον αλλα εκει οδηγούν και οι δείκτες 

Έλα ρε γκρινιάρη και παραπονιάρη συνέχεια με αρνητικές σκέψεις είσαι σκέψου λίγο θετικά και αισιόδοξα επιτέλους  

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Siverian express είπε:

Έλα ρε γκρινιάρη και παραπονιάρη συνέχεια με αρνητικές σκέψεις είσαι σκέψου λίγο θετικά και αισιόδοξα επιτέλους 

Καλα... θα δεις ποιος απο τους 2 μας θα χιονιστει πρωτος και θα με μιμηθεις μετα 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Clapsanto είπε:

Καλα... θα δεις ποιος απο τους 2 μας θα χιονιστει πρωτος και θα με μιμηθεις μετα 😂😂😂😂

ακόμα δεν μπήκες στον χειμώνα ούτε κάν έχεις 4 ολόκληρους μήνες μπροστά σου  μέχρι τον Μάρτη μην τα βάφεις μαύρα από τώρα εγώ πάντως είμαι αισιόδοξος για τον φετινό χειμώνα που ακολουθεί για το καλύτερο φέτος 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Siverian express είπε:

ακόμα δεν μπήκες στον χειμώνα κάν έχεις 4 ολόκληρους μήνες μπροστά σου  μέχρι τον Μάρτη μην τα βάφεις μαύρα από τώρα εγώ πάντως είμαι αισιόδοξος για τον φετινό χειμώνα που ακολουθεί για το καλύτερο φέτος 

Δε με καταλαβες ....δε με ξερεις χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθεσινό 6αρι.. Τώρα είδα τον βόρειο ημισφαίριο.

Αυτό δεν θα άφηνε κανένα μέρος της Ευρώπης άχιονο...

gfsnh-0-384.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χθεσινό 6αρι.. Τώρα είδα τον βόρειο ημισφαίριο.

 

 

Αυτό δεν θα άφηνε κανένα μέρος της Ευρώπης άχιονο...

gfsnh-0-384.png?6

Εκεί που είναι ο αζορικός είναι κλαψτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Δε με καταλαβες ....δε με ξερεις χαχαχαχ

απολογισμός και ταμείο για κάθε χειμώνα αν ήταν Βάρης με πάρα πολλά χιόνια η ηπιος η μέτριος εγώ πάντως κάνω τόν Απρίλιο πάντα κάθε χρόνο εσύ αφού είσαι τόσο πάρα πολύ σίγουρος  και κάνεις από το Νοέμβριο ταμείο για τον φετινό χειμώνα πρόβλημα σου  και αν χιονιστο είτε πρώτος είτε δεύτερος είτε τρίτος είτε τέταρτος είτε πέμπτος κτλπ δεν βάζουμε στοίχημα λες και είμαστε μικρά παιδάκια και δεν με ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου πάρα πολύ μεγάλη σημασία για μένα είναι να χιονίσει πάρα πολύ και παρά πολλές φορές των φετινο χειμώνα στην περιοχή μου 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εκεί που είναι ο αζορικός είναι κλαψτα..

Με τέτοιο αυλώναρο όμως είναι καλά που είναι τόσο δυτικά. Αν είχε συνέχεια θα έβγαζε έναν ιστορικό μούρλια για την Ήπειρο. Αρχικά. και μετά και άλλα χιονοχαμηλά για άλλες περιοχές μέσω της περιστορφικής κίνησης που θα έκανε η ψυχρόμπαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Με τέτοιο αυλώναρο όμως είναι καλά που είναι τόσο δυτικά. Αν είχε συνέχεια θα έβγαζε έναν ιστορικό μούρλια για την Ήπειρο. Αρχικά. και μετά και άλλα χιονοχαμηλά για άλλες περιοχές μέσω της περιστορφικής κίνησης που θα έκανε η ψυχρόμπαλα

Θα ήθελα πολύ να είχε συνέχεια το ραν. Λογικά θα έβγαζε καμία Αριάδνη, αλλά δεν ξέρω αν έφτανε για όλη την Ελλάδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει τη στήνεται σιγά σιγά..

Άλλος δέσποτας όπως ο φίλος από Λαμία μας βγήκες και εσύ... Το μετανοειται σου λειπει😆😆

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χειμωνας είπε:

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει τη στήνεται σιγά σιγά..

νομιζω οτι αυτο το σιγα σιγα θα μας φαει κ φετος κ θα φτασουμε μαρτιο κ θα λεμε αντε του χρονου παλι  οτι γινεται τα τελευταια χρονια δηλ  για εμας Β Ελλαδα μιλαω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens-31-1-264.png

Αζορικοσκανδιναβικομπαστακοσιβηρικός😆

 

Σημαντική αλλαγή μέσου όρου

animyam6.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει τη στήνεται σιγά σιγά..

Ούτε προκειτε να φανεί σύντομα...ξαφνικά θα έρθει ένα Ραν από κάποιο μοντέλο θα λέμε άκυρο και την ίδια μέρα θα ακολουθούν όλα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Δε με καταλαβες ....δε με ξερεις χαχαχαχ

μια χαρά και πάρα πολύ καλά σε κατάλαβα ότι δεν σε ξέρω  ισχύει αλλά και εσύ δεν με ξέρεις αχαχαχαχαχαχαχαχα 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Siverian express είπε:

μια χαρά και πάρα πολύ καλά σε κατάλαβα ότι δεν σε ξέρω ισχύει αλλά και εσύ δεν με ξέρεις αχαχαχαχαχαχαχαχα 

 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα θα πω ...το διαφαινόμενο χαμηλο των Αζορών που τώρα φαινομενικά και εικονικά κάνει κακό παρακαλάτε να βγει και να είναι όντος χαμηλό στις Αζόρες...πάρταρα μετά!!!!!!!!χιονοπαρτυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ούτε προκειτε να φανεί σύντομα...ξαφνικά θα έρθει ένα Ραν από κάποιο μοντέλο θα λέμε άκυρο και την ίδια μέρα θα ακολουθούν όλα...😋

μακαρι Βαγγελη αν κ εγω πιστευω οτι εδω κ μακεδονια κατι αλλο φταιει κ  οχι ο καιρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Seventower είπε:

Να κάνω μια ερώτηση; πως γίνεται να έχουμε αντικυκλωνα πάνω στην Σκανδιναβία και να μην στέλνει με την κίνηση την απλή του αντικυκλωνα ψύχος στην ανατολική Ευρώπη και στα Βαλκάνια μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει; 

Tο πολύ σκληρό ψύχος είναι στην άλλη μεριά του ημισφαιρίου, οπότε από την στιγμή που δεν επεκτείνεται ο αντικυκλώνας μέχρι εκεί, απλά δεν υπάρχει η δυνατότητα να τις μεταφέρει. Με άλλα λόγια, δεν υπάρχει ψύχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Άλλος δέσποτας όπως ο φίλος από Λαμία μας βγήκες και εσύ... Το μετανοειται σου λειπει😆😆

 

Την ευχή μου να έχεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η εικόνα δεν μ'αρέσει ...Βλέπω να καθυστερούμε να δούμε χιόνι....

gfs-0-156.png

Επεξεργάστηκε από Imathia Desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...