Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τα φετινα οικογενειακα Χριστουγεννα στην Ελλαδα....🤣

club_ar.jpg

Μπα , τους βλέπω βαριά ντυμένους.  Κόστα Ρίκα πρέπει να είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, καλώς σας ξαναβρήκα λεβέντες μου. Όπως έλεγε κι ο Κούρκουλος στον Αστραπόγιαννο....βαλάντωσα μονάχος κι είπα να σας ξαναβρώ, να κλάψουμε παρέα τον φετινό χειμώνα που αγνοείται . Δεν είναι εποχές αυτές για τα έρημα Μαμούθ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

σε ρωτησα επειδη πας Παικο κ μιλας κ τα βλαχικα μηπως εισαι απο εκει 

tsi fats ?? mpouna yies  vlaxika

sor prise?? arno  ntopika,slavika

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα!

Από ανάλυση μοντέλων Δεκεμβρίου, έγινε κοινωνική συζήτηση!

 

Σας τα έλεγα τόσον καιρό ότι ο χειμώνας φέτος δεν έχει όρεξη!

Ωστόσο μπορεί πιο μετά να τσαντιστεί κ να κάνει πάθουμε πλάκα.....

Δεν έχει μοτίβα ο καιρός. Μεσοπρόθεσμα φαίνεται ότι δεν....

Από κει κ πέρα άγνωστο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Χαχα!

Από ανάλυση μοντέλων Δεκεμβρίου, έγινε κοινωνική συζήτηση!

 

Σας τα έλεγα τόσον καιρό ότι ο χειμώνας φέτος δεν έχει όρεξη!

Ωστόσο μπορεί πιο μετά να τσαντιστεί κ να κάνει πάθουμε πλάκα.....

Δεν έχει μοτίβα ο καιρός. Μεσοπρόθεσμα φαίνεται ότι δεν....

Από κει κ πέρα άγνωστο. 

 

Για ποτέ θα "σφαχτουμε" χαμπάρι δεν θα πάρεις...ξανά δυο Ραν σερί θέλει 🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Μαμούθ είπε:

Καλησπέρα, καλώς σας ξαναβρήκα λεβέντες μου. Όπως έλεγε κι ο Κούρκουλος στον Αστραπόγιαννο....βαλάντωσα μονάχος κι είπα να σας ξαναβρώ, να κλάψουμε παρέα τον φετινό χειμώνα που αγνοείται . Δεν είναι εποχές αυτές για τα έρημα Μαμούθ.

Καλώς ήρθες μαμούθ!!😁ελπίζω να είσαι γουρλης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bill24 είπε:

Καλησπερα σας ειμαι νεο μελος και σας παρακολουθω πολλα χρονια ηδη απο το προηγουμενο σαιτ.Δυστυχως φετος δεν διαφαινεται για τις επομενες 15 μερες καμια ταση αλλαγης προς το χειμωνιατικο

δεκεμβριος ειναι οκ δεν περιμεναμε και τιποτα σοβαρο ετσι και αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

δεκεμβριος ειναι οκ δεν περιμεναμε και τιποτα σοβαρο ετσι και αλλιως

το ετος ειναι 2050, ειναι γεναρης.
ενα νεο μελος εγγραφεται στο φορουμ και παραπονιεται για τους 22 βαθμους.
και εμεις του λεμε " ε γεναρης ειναι δεν περιμενουμε και τιποτα σοβαρο" 
χααχχαχαχα ( προφανως πλακα κανω με τα χαλια μας)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το ετος ειναι 2050, ειναι γεναρης.
ενα νεο μελος εγγραφεται στο φορουμ και παραπονιεται για τους 22 βαθμους.
και εμεις του λεμε " ε γεναρης ειναι δεν περιμενουμε και τιποτα σοβαρο" 
χααχχαχαχα ( προφανως πλακα κανω με τα χαλια μας)

αμα δεις στατιστικα και ακομη και ιστορικα απο τις λιγες αναφορες που μπορουμε να βρουμε ο δεκεμβριος ποτε δεν ηταν ενας καθαρος χειμωνιατικος μηνας 

ποτε καμια εποχη δεν ηταν παντα 3-4 μηνες το πολυ κρατουσε (πραγματικα ) εναν μηνα με τους δυο ενδιαμεσα να ηταν μια μιξη της προηγουμενης και επομενης εποχης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

αμα δεις στατιστικα και ακομη και ιστορικα απο τις λιγες αναφορες που μπορουμε να βρουμε ο δεκεμβριος ποτε δεν ηταν ενας καθαρος χειμωνιατικος μηνας 

ποτε καμια εποχη δεν ηταν παντα 3-4 μηνες το πολυ κρατουσε (πραγματικα ) εναν μηνα με τους δυο ενδιαμεσα να ηταν μια μιξη της προηγουμενης και επομενης εποχης

ενταξει ομως πρεπει να παραδεχτουμε οτι το διαστημα που ηταν χειμωνας χειμωνας, μειωνεται διαρκως πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ενταξει ομως πρεπει να παραδεχτουμε οτι το διαστημα που ηταν χειμωνας χειμωνας, μειωνεται διαρκως πλεον

σιγουρα απο την δικη μας (δικη μας= ανθρωπινη σκοπια) ναι αλλα γενικα οχι φυσικα τωρα το να πιασουμε το τι θα γινει τα αμεσως επομενα χρονια λογο της εκρηξης και του λανινα που το ολο σκηνικο εγινε πυρηνικη εκρηξη

 

υποτιθεται πως το λα νινα εχει θετικη εκθεση στον σηβηρικο αλλα μεχρι στιγμης δεν εχει φανει τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ότι δεν περιμένουμε το Δεκέμβριο σοβαρά πράγματα στην Αθήνα (γιατί οι Βορειοελλαδιτες έχουν πολύ διαφορετική γνώμη για το συγκεκριμένο μήνα και δικαίως) δεν σημαίνει ότι θα βγαίνει 5-6 βαθμούς πάνω από τα κλιματικά και θα είμαστε μες στην τρελή χαρά. Άλλωστε αν φημίζεται για κάτι ο Δεκέμβρης στην Αθήνα, είναι βροχές του. Πού είναι λοιπόν αυτές;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Το ότι δεν περιμένουμε το Δεκέμβριο σοβαρά πράγματα στην Αθήνα (γιατί οι Βορειοελλαδιτες έχουν πολύ διαφορετική γνώμη για το συγκεκριμένο μήνα και δικαίως) δεν σημαίνει ότι θα βγαίνει 5-6 βαθμούς πάνω από τα κλιματικά και θα είμαστε μες στην τρελή χαρά. Άλλωστε αν φημίζεται για κάτι ο Δεκέμβρης στην Αθήνα, είναι βροχές του. Πού είναι λοιπόν αυτές;

ποσα νερα πεφτουν σε χρονιες με la nina?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δείκτες δεν δίνουν ζωνική Τι να πω. Ωστόσο δίνουν ξεκάθαρη τάση για ενίσχυση του PV..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Καλά π δν είμαι Ελλάδα. Θα καραφλιαζα με αυτά...

Κατσε εσυ να τον δαγκωνεις στην παγωμενη Λετονια.Εδω εμεις περναμε υπεροχα στον Δ3κεμβριατικο μινι καυσωνα.Κορόιδο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου ο καιρος δεν μας κανει το χατηρι..ετσι και εγω αλλιως... ετοιμαζω πανηγυρι.....εδω μια φωτο μου.... @GEORGE SNOWMAN. @sakis13  και υπολοιποι ειστε καλεσμενοι αν σας φερει ο δρομος προς τα πανω..

Screenshot_20221215-214135_Gallery.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, maria είπε:

tsi fats ?? mpouna yies  vlaxika

sor prise?? arno  ntopika,slavika

δεν μιλαω βλαχικα εγω δεν ειμαι βλαχος  αν κ εχω πολους φιλους βλαχους παντως το τσι φατς το ξερω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εαν στην ευρωπη είχαμε την ίδια ψυχρή εισβολή με την Αμερική θα χαμε το πολύ μείον 12 στα 850 και αυτοί εκεί έχουν μείον 30 ξέρω γω 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αφου ο καιρος δεν μας κανει το χατηρι..ετσι και εγω αλλιως... ετοιμαζω πανηγυρι.....εδω μια φωτο μου.... @GEORGE SNOWMAN. @sakis13  και υπολοιποι ειστε καλεσμενοι αν σας φερει ο δρομος προς τα πανω..

Screenshot_20221215-214135_Gallery.jpg

Αρχοντας.Μακαρι να μπορουσα.Που θα παει καποια στιγμη θα το κανονισουμε, γμ τις δουλειες που μας εχουν πνιξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσει που εχθές που το αικον πήγε ανατολικότερα το ατλαντικό χαμηλό, τα υπόλοιπα το πήγαν δυτικότερα. Και τώρα λέω, αν αφού πήγε δυτικότερα τώρα, να μην το πάνε τα υπόλοιπα ανατολικότερα? οχι γιατί θα μας έδινε χιόνια🤡. Ε λοιπόν, αφού γίνεται έτσι, απαιτώ βελτίωση στην Αμερική από όλα τα μοντέλα μπας και βγει τοτ τέρας, ασχετα με τα αποτελέσματα εδώ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...