Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, tzifos είπε:

Καλησπέρα πατριώτες,

ΤΣΑ, τι κάνετε αγαπητοί μου, με θυμάστε? είμαι ο περσινός συνάδελφος που είχα ανακοινώσει πριν από τον Χιόνια της Αττικής 60 πόντους Χιόνι.

 

Αυτός που οι μισοί με μουντζώνατε, άλλοι με μπαναρατε, μου πετάγατε καρέκλες, ντουλάπια, σύνθετα, ντομάτες, τυρόπιτες, σουμιεδες και ότι άλλο υπήρχε τρυγυρο δηλαδή . Όμως σας αγαπώ χεχε 

 

Αλλά και το σκι σας το ρίξατε, που από τον Γέρακα κατεβαίνατε σλάλομ μέχρι το Σύνταγμα. Αλλά και ξεφτιαριζατε στο Γέρακα μέχρι της Αγίας τρελοπαρδαλος τέλη Μαΐου (Βοήθεια μας).

 

(βάζω και screenshoot απο την περσινη προβλεψη για να με θυμηθιτε καλυτερα. 🙂 αλλα και το λινκ

 

 

Αν και δεν θέλω να στεναχωρώ, θα στεναχωρήσω διότι . Όσοι κάνετε ακόμα τα μπανάκια σας σήμερα 235 Αυγούστου , συνεχίστε να τα κάνετε. Προσοχή όμως , αυξήστε τον δείκτη προστασίας του αντηλιακού διότι θα έρθουν ακόμα πιο ζεστές μέρες. 

Δυστιχός κύριοι τον χάσαμε τον μακαρίτη. Όμως από τις 28 - 29 έχει ο θεός και βλέπουμε . 

Καλό χειμώνα να έχουμε , αλλά που είναι ?

tzifoos.png

Καλώς τον ..φέτος θα σου πετάμε μάγιο, αντηλιακά ,σαγιονάρες ,γυαλιά ηλίου, χαρτινα καλαμάκια του καφέ , οπότε δε θα πονέσει πολύ 😂😂😂😂🔆🔆🔆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αφου ο καιρος δεν μας κανει το χατηρι..ετσι και εγω αλλιως... ετοιμαζω πανηγυρι.....εδω μια φωτο μου.... @GEORGE SNOWMAN. @sakis13  και υπολοιποι ειστε καλεσμενοι αν σας φερει ο δρομος προς τα πανω..

Screenshot_20221215-214135_Gallery.jpg

Οπως πάμε μας βλέπω να διοργανώνουμε πανηγυρια και τον χειμώνα .Να και ενας θετικός αντίκτυπος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να αφησω ενα ενδεχόμενο να γινει το μπαμ στις 150 ωρες ; 😄😄😄😄 Δεν θελω να το πιστέψω με τιποτα οτι θα παμε άπατοι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Να αφησω ενα ενδεχόμενο να γινει το μπαμ στις 150 ωρες ; 😄😄😄😄 Δεν θελω να το πιστέψω με τιποτα οτι θα παμε άπατοι 

Ανελπιστος σύμμαχος αισιοδοξίας...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ανελπιστος σύμμαχος αισιοδοξίας...🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣Τι να κανουμε ; Προσπαθουμε να ξεφύγουμε. Ειναι κατάσταση εκτάκτου ανάγκης !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο στην Αμερική είναι ιδιο με το ικον. Τρομακτικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα αποκοπούλα !!!! Πούλα ! Πούλα !

 

alarm.gif

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

18-17-09-gemna-1-138.png

αυτο γιατι μια ******** φορα να μην γινει στην ανατολικη ευρωπη? ( λεω ανατολικη γιατι ξερω πως ειναι απιθανο στην δυτικη που ειναι τοσο μακρυα απο δεξαμενη ψυχους)
τι σκατα πια με την αμερικη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Γαμ@@ει το γιουκμο!!!!!!ότι καλύτερο εδώ και μέρες...έτσι μπορεί παρακάτω να δούμε πολλά.... image.png.2dae4fb6f3a1c3f1625a255e4916ee82.png

Δηλαδή τι θέλουμε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kilkis1989 είπε:

Δηλαδή τι θέλουμε;;;

Να κυλήσει το Ατλαντικό χαμηλό ανατολικά και να σηκωθεί ο αζορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά, αλλά γράφω λίγο, λόγω των αποκαρδιωτικών χαρτών για τον μήνα που διανύουμε.

Επειδή ο υποτροπικός έως τώρα έχει κέφια (θα δείξει για πόσο θα συνεχιστεί), αν δε τελειώσουμε με τον Γροιλανδικό προκοπή δε βλέπουμε, όχι μόνο οι νότιοι και οι προσήνεμοι, αλλά και οι κεντροβόρειοι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LarissaSnow είπε:

Καλησπέρα παιδιά.

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά, αλλά γράφω λίγο, λόγω των αποκαρδιωτικών χαρτών για τον μήνα που διανύουμε.

Επειδή ο υποτροπικός έως τώρα έχει κέφια (θα δείξει για πόσο θα συνεχιστεί), αν δε τελειώσουμε με τον Γροιλανδικό προκοπή δε βλέπουμε, όχι μόνο οι νότιοι και οι προσήνεμοι, αλλά και οι κεντροβόρειοι.

 

Ας κάνει την δουλειά τώρα και μετά ας εξαφανιστεί προς τα Χριστούγεννα με πρωτοχρονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανέλπιστα καλά μου φαίνονται όλα τα 12 άρια για κακοκαιρία εκεί 27 με 31 στήνεται το σκηνικό...Και μάλιστα ενώ περίμενα ο ναο να πάει πολύ συν δεν είχαμε κάτι τέτοιο για να δουμε 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πάλεψε ο τζιφος να βγαλει έκπληξη. Θεωρητικα θα μπορουσε το χαμηλο στην μεση του Ατλαντικού να αποκοπεί και να ενωθει με το χαμηλο στην Αμερικη .

Απο περιέργεια να δουμε αν υπαρχει κανενα σεναριο να το υποστηρίζει. 

gfsnh-0-150.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ας κάνει την δουλειά τώρα και μετά ας εξαφανιστεί προς τα Χριστούγεννα με πρωτοχρονια

Το μόνο που κάνει τώρα Βαγγέλη είναι να μην αφήνει τα χαμηλά που βγαίνουν στον ατλαντικό από ΗΠΑ - Καναδά να ακολουθούν βορειότερη πορεία, ώστε να έχει χώρο ο αζορικός να ανυψωθεί, αντίθετα τα αναγκάζει να έχουν νοτιότερη πορεία και τα αποτελέσματα τα βιώνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρα πολυ καλο τζεμ για τη συνεχεια και το ουκμο μαλλον ο τζιφος σε ολα διαφορετικος εινια θα ακολουθησει τα αλλα οποτε δε μας νοιάζει μας νοιζοσυν μονο τα ανσαμπλ  του 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...