Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Στέλνει φετεεεεεεςς και ψωμιααααααααα στο κουβά βα βα βα 

Αγγλια Γαλλία τα καλα λα λα λα 

Και μεις με χαρτες cfs 2500 ώρες  αγκαλιά λια λια λια 

 

Ζωγράφισες πάλι.εκλαψαααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοιο ΝΑΟ και τέτοιον ΑΟ αχταρμά προσωπικά τα θεωρώ όλα ανοιχτά ακόμα και ας είναι φυσικά γκραντ πλέον φαβορί τα δυτικά της Ευρώπης

nao.gefs.sprd2.png

ao.gefs.sprd2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα μπορουσαν μονο αν δεν υπηρχε γροιλανδικός φιλε.Τωρα που εχει παγιωθει η ταση για γροιλανδικο,σε πιθανη καταβαση αυλωνα,ο γροιλανδισκανδιναβικος θα μετατρεπεται σε γροιλανδικο,υπο την πιεση του αυλωνα.Τωρα,αν πριν απο αυτο καταφερει καμια μπιλια να μας επισκεφτει,οκ,αλλα το βλεπω δυσκολο.

Έχεις δίκιο φίλε. Παρόλα αυτά η εικόνα των ensembles για κεντρική Σουηδία είναι αχταρμάς.

Προφανώς μιλάμε για θαύμα αν γίνει κάτι στα προσήνεμα αλλά κουβέντα να γίνεται έστω και με 5% πιθανότητα.Ας ξημερώσει η πέμπτη, να εχει ρίξει καμία αξιολόγηση βροχή  και ελπίζω να υπαρχει λόγος να συζητάμε ακόμη. 

graphe4_10000___16.6981132075_63.4412955466_.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Κανεις δε τον γουστάρει...απλά στα κεντροβορεια εχουμε δει χιονι με γροιλανδικος...Αλλά καμια σχεση μ αυτκ το πράγμα χαχαα

Αν δεν δεις τον κοπρο απο τις αζορες να εχει  ταβλες , μην περιμενεις πολλα πολλα  απο την γατουλα τον γροιλανδικο γεροντα.

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το "χειτκαστιγκ" πάει σύννεφο...🤣🤣...στις 200 ώρες πάρτε όλα κάψτε τα όλα.Η εύκολη λύση στην γωνία που βρίσκεται η ελλαδα είναι στις 200 ώρεςνα πει κάποιος ότι θα  έχουμε καλό καιρό.Θα μπορούσα να γράψω κατεβάτα γιατί είναι άκυρα όλα όσα διαβάσαμε σήμερα έχοντας μία και μόνο λεξη-δικσιολογια το γροιλανδικο απομονώνοντας ότι άλλο υπάρχει πάνω σε ένα χάρτη καιρού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο gavs εδειξε ολα τα μακροπροθεσμα για τους επομενους μηνες...ζητημα να ειδα 2-3 δυνητικα ενδιαφεροντα για Γεναρη...στα περισσοτερα μας καταπινει ο αντικυκλωνας

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ο gavs εδειξε ολα τα μακροπροθεσμα για τους επομενους μηνες...ζητημα να ειδα 2-3 δυνητικα ενδιαφεροντα για Γεναρη...στα περισσοτερα μας καταπινει ο αντικυκλωνας

Κατι μου θυμιζει αυτο,εναν χειμωνα εκτρωμα αλλα 2007

Αλλα  ολα αυτα θα εχουν αλλαξει σε κανα μηνα και ο γκαρυ θα λεει αλλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το "χειτκαστιγκ" πάει σύννεφο...🤣🤣...στις 200 ώρες πάρτε όλα κάψτε τα όλα.Η εύκολη λύση στην γωνία που βρίσκεται η ελλαδα είναι στις 200 ώρεςνα πει κάποιος ότι θα  έχουμε καλό καιρό.Θα μπορούσα να γράψω κατεβάτα γιατί είναι άκυρα όλα όσα διαβάσαμε σήμερα έχοντας μία και μόνο λεξη-δικσιολογια το γροιλανδικο απομονώνοντας ότι άλλο υπάρχει πάνω σε ένα χάρτη καιρού.

Αυτο το κολλημα με τις 200+ωρες ουτε εγω μπορω να το καταλαβω

Σονυ και καλα να βγει το κακο σεναριο .Τεσπα καταλαβαινω οτι καποια παιδια ειναι απαισιοδοξα(και εγω την εχω εκφρασει πανω στα νευρα),αλλα  ειναι πολυ νωρις ακομα  για ολοκληρωτικο καψιμο δεκεμβριου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Γροιλανδικουλης λης λης λης

Κωλοπαιδο,παλιοχαρακτηρας.Μακρια και αγαπημενοι  απο την λουγκρητια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Αυτο το κολλημα με τις 200+ωρες ουτε εγω μπορω να το καταλαβω

Σονυ και καλα να βγει το κακο σεναριο .Τεσπα καταλαβαινω οτι καποια παιδια ειναι απαισιοδοξα(και εγω την εχω εκφρασει πανω στα νευρα),αλλα  ειναι πολυ νωρις ακομα  για ολοκληρωτικο καψιμο δεκεμβριου

Μόνο το πρώτο δεκαήμερο χοντρικά Σπύρο. Μετά, εφόσον υπάρχει κρύο στα ΒΑ, τότε ανάλογα την καιρική τράπουλα συζητάμε τι μπορεί να γίνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Spyros Snowstorm said:

Κωλοπαιδο,παλιοχαρακτηρας.Μακρια και αγαπημενοι  απο την λουγκρητια

Νεκροθαφτης ονειρονε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μόνο το πρώτο δεκαήμερο χοντρικά Σπύρο. Μετά, εφόσον υπάρχει κρύο στα ΒΑ, τότε ανάλογα την καιρική τράπουλα συζητάμε τι μπορεί να γίνει. 

Μπριτζ παιζουμε?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μόνο το πρώτο δεκαήμερο χοντρικά Σπύρο. Μετά, εφόσον υπάρχει κρύο στα ΒΑ, τότε ανάλογα την καιρική τράπουλα συζητάμε τι μπορεί να γίνει. 

Η λογικη ειναι αυτη νικολα.Προσωπικα ευχομαι και πιστευω οτι μετα το πρωτο δεκαημερο να  δουμε διαφορετικη κυκλοφορια στον οριζοντα

Δεν μπορω  να στεκομαι εγω προσωπικα  σε εκτιμησεις μακροπροθεσμων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νοτια πελλοπονησος,Αργοσαρωνικος, θερμαικος,  τα μεγαλυτερα  ποσοστα υετου σε αυτο το τρεξιμο

 

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Νοτια πελλοπονησος,Αργοσαρωνικος, θερμαικος,  τα μεγαλυτερα  ποσοστα υετου σε αυτο το τρεξιμο

 

 

Και Στρυμονικος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το "χειτκαστιγκ" πάει σύννεφο...🤣🤣...στις 200 ώρες πάρτε όλα κάψτε τα όλα.Η εύκολη λύση στην γωνία που βρίσκεται η ελλαδα είναι στις 200 ώρεςνα πει κάποιος ότι θα  έχουμε καλό καιρό.Θα μπορούσα να γράψω κατεβάτα γιατί είναι άκυρα όλα όσα διαβάσαμε σήμερα έχοντας μία και μόνο λεξη-δικσιολογια το γροιλανδικο απομονώνοντας ότι άλλο υπάρχει πάνω σε ένα χάρτη καιρού.

Τι εννοεις με το hatecasting?Εγω προσωπικα ειμαι ρεαλιστης εδω και χρονια,οκ προς το απαισιοδοξο τα τελευταια 2-3.Δεν υπαρχει "ευκολη" ή "δυσκολη" λυση,ουτε υπαρχει το τι επιθυμεις εσυ,εγω και ο κλαπσαντο.Υπαρχουν μονο διαταξεις και το τι δινουν αυτες διαχρονικα.Αυτες οι διαταξεις ειναι σαπιες,το λεω καιρο τωρα,οτι χωρις αζορικο παιχνιδι δεν γινεται.Τωρα αν ελπιζουμε οτι θα μας κατσει η μια στις δεκα φορες που ο γροιλανδικος θα φερει χιονια στα κ.β πεδινα της χωρας,οκ αλλα μιλαμε για μια στις 10.Τωρα αν αυτο το hatecasting σημαινει οτι δε θελουμε να χιονισει στα κ.β πεδινα,κανεις λαθος,θα προτιμουσα χιλιες φορες τωρα να αναλυουμε χαρτες για το ποσο μπορει να βαλει στη σαλονικη,στα τρικαλα και στα γιαννενα παρα να βλεπω σε καθε τρεξιμο αυτον τον εμετο για χαρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι εννοεις με το hatecasting?Εγω προσωπικα ειμαι ρεαλιστης εδω και χρονια,οκ προς το απαισιοδοξο τα τελευταια 2-3.Δεν υπαρχει "ευκολη" ή "δυσκολη" λυση,ουτε υπαρχει το τι επιθυμεις εσυ,εγω και ο κλαπσαντο.Υπαρχουν μονο διαταξεις και το τι δινουν αυτες διαχρονικα.Αυτες οι διαταξεις ειναι σαπιες,το λεω καιρο τωρα,οτι χωρις αζορικο παιχνιδι δεν γινεται.Τωρα αν ελπιζουμε οτι θα μας κατσει η μια στις δεκα φορες που ο γροιλανδικος θα φερει χιονια στα κ.β πεδινα της χωρας,οκ αλλα μιλαμε για μια στις 10.Τωρα αν αυτο το hatecasting σημαινει οτι δε θελουμε να χιονισει στα κ.β πεδινα,κανεις λαθος,θα προτιμουσα χιλιες φορες τωρα να αναλυουμε χαρτες για το ποσο μπορει να βαλει στη σαλονικη,στα τρικαλα και στα γιαννενα παρα να βλεπω σε καθε τρεξιμο αυτον τον εμετο για χαρτες.

Πολύ απλά είναι το αντίθετο από το χοουπκαστιγκ δεν έχει να κάνει με γεωγραφικά κριτήρια...αισιοδοξία απαισιοδοξία .Τώρα για το τι δίνουν τέτοιες διατάξεις ανέβασε ο Σώτος πολλές προχτές και υπάρχουν άλλες τόσες απλά δεν βγαίνουν στα χρόνια του ιντερνετ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18αρι εβγαλε και  καποιες επιπλεον  βροχες. εκει κοντα στις 3 του μηνος

gfs-2-120.png?18

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...