Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άστο λίγο ακόμα να πήγαινε στις 400 ώρες θα φερνε τον πατέρα του και την μάνα του, τις αρκούδες του Σάκη του τριφιλιφορου και θα πήγαινα για πατινάζ στο Θερμαϊκό καντο ρε καντο ☢️☢️☢️☢️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ρε χιλια μακαρι,να στρωσει,αλλα δεν το βλεπω.Τα χιονια πανε εκει που προσωπικα τα εβλεπα.Κεντρικα,κ.δυτικα της ευρωπης.Απο κει και μετα βλεπουμε.

Απο κει και μετα θα αλλαξοπιστησεις κεντροευρωπαίε.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, nikolas 2365 said:

Καθένας έχει τα γούρια του. Ο κυρ Αλέκος πέρυσι μας έφερε δεύτερο μεγάλο χιονιά. Φέτος το γούρι μου θα είναι ένα κατοικίδιο μιας και τα αγαπάω τα συγκεκριμένα ζωάκια και είχα σκύλο από 2 ετών έως 18 ετών. Πάμε να το φέρουμε!!!! 3/3 

bde4a17fe5b5f7223e0cf7f1916f78be.jpg

Επίτρεψέ μου μία διόρωση Νικόλα. Να το ΦΑΙΡΟΥΜΑΙ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους κάτι πάει να γίνει στα μακρινά από τα πρωινά!Ρευστή η κατάσταση αλλά τουλάχιστον βλέπουμε τον αζορικο να υψώνεται παίζοντας μπάλα με την ψυχρομπαλα.Πολλα Ατλαντικό χαμηλά στο παιχνίδι οπότε θας παιδεύει αρκετά η φάση.Αντε να δούμε μπας και κάνουμε χειμωνιάτικα Χριστούγεννα φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ! Αναμενόμενες οι εξελίξεις, καλά τα τρεξίματα των μοντέλων αυτη την στιγμή ως προς την τάση τους .Θα πρεπει σε 2-3 μερες, τετοια ωρα να εχουμε γραψει τουλαχιστον 15 σχολια .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα αδερφια..Εαν κρινω απο την πρωινη κινητικοτητα μαλλον κατι καλο παιζει..Ογδοη μερα χωρις να δω μοντελα..Με λενε Σακη και ειμαι καλα!!

Παμε για τον κεντροβορειο..Και μετα για το 3/3....Τελος...Οχι αλλη φολα....Καλη δουλεια σε ολους!!

20220319_212457.thumb.jpg.ab1216783055210f612dbd664c8b2ba1.jpg.9578f6247d87dc2440ed9205a3010608.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέταρτη αν ξαστερωσει τριτη βραδυ  παμε για χιονι εδω λογω εγκλωβισμού .βασικά μονο ο τζιφος το βγαζει τζεμ και ουκμο βγαζουν συν 4 με συν 5 στα 850 χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσιι σιγα σιγα να σηνετε σκηνικο να τρεχουν τα τρομοπουλια.ΑΝ το συνεχισει ετσι μαλον παμε για κοληρια στα ματια οπως ειπεκαι ο Beach snow(Κωστας)

22122000_0712.gif

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικά ανσαμπλ τζεμ εκει που χθες το απόγευμα για 18 με 20 έτρεχαν στο 0 σήμερα τρέχουν  στο συν 5 και η οποία  αλλαγή αν έρθει τη φέρνουν στις 23 αχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Το κοντρολ τεταρτη θαβει τη δυτικη μακεδονια με 50 πόντους 

Το είπα και χθες..14 του μηνός κρύβει χιονοκαταστασεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Το είπα και χθες..14 του μηνός κρύβει χιονοκαταστασεις..

Δυστυχως ομως ειναι μονος ο τζιφος ...εχει καπως μαζι του και τον ευρωπαιο αλλα λιγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Δυστυχως ομως ειναι μονος ο τζιφος ...εχει καπως μαζι του και τον ευρωπαιο αλλα λιγο 

Θα φανεί φίλε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Καλημέρα.....μην τα τρίβετε ακόμη, δεν είδαμε τίποτε ακόμη καντε κράτει!!!

Καλημέρα. Είμαι αισιόδοξος και εγώ πλέον 

bde4a17fe5b5f7223e0cf7f1916f78be.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, nikolas 2365 said:

Καλημέρα. Είμαι αισιόδοξος και εγώ πλέον 

bde4a17fe5b5f7223e0cf7f1916f78be.jpg

Χρονια πολλα ρε με υγεια και ενα μετρο στην Χαλκίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...