Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

Αναφορές κακοκαιρίας Αριελ 29/11 έως 1/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sirokos είπε:

Περιμένουμε νέο πέρασμα από Μυρτώο Αργολικό παιδιά?η τελιωσαμε εδώ?

πάντως εδώ ξανά άρχισε να βρέχει και το έφερε από αργολικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαματα νωριτερα στην πρωτη φαση της διαταραχης..Μεσα σε λιγα λεπτα δημιουργηθηκε απ αυτο το τερατακι μια αξιολογη καταιγιδα που εδωσε αρκετο νερο κυριως στη θαλασσα..

316935126_1764535100589253_6362953743132492251_n.jpg

316820380_1764535060589257_7799828169957844947_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρεσει που έβαλα μέγιστη ηλ δραστηριότητα στην πειροχή του κάτου Ολύμπου. Ούτε κεραυνός δεν έχει βγει, με φαινομένικά τέλεια διάταξη.. Το κρύο έκανε τεράστια ζημιά.. Αν είχαμε 4-5 βαθμούς παραπάνω θα ήταν πολύ καλύτερα. θα περιμένω και αύριο θα κάνω ταμείο, αλλά ειλικρινά, αν δεν βρέχει καλά με αυτή την διάταξη, πολύ απλά δεν θα βρέξει με καμία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Καλλιθεα 9.4mm..Η Αναβυσσος 80mm..Η δορυφορικη ταζει...Ο Τζιφος δειχνει νυχτερινη ασταθεια..Ολοι μου λενε..Ερχεται..Εγω νερο δε βλεπω...Νυχτωσε..Τα ματια μου βλεπουν πεταλουδες...Η Αργολιδα φλεγεται..Η Λακωνια τα ιδια..Εγω καηκα...Τι κανετε μωρε???Σταματηστε το δουλεμα οχι αλλο δουλεμα..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 30/11/2022 at 6:51 ΜΜ, sakis13 είπε:

Η Καλλιθεα 9.4mm..Η Αναβυσσος 80mm..Η δορυφορικη ταζει...Ο Τζιφος δειχνει νυχτερινη ασταθεια..Ολοι μου λενε..Ερχεται..Εγω νερο δε βλεπω...Νυχτωσε..Τα ματια μου βλεπουν πεταλουδες...Η Αργολιδα φλεγεται..Η Λακωνια τα ιδια..Εγω καηκα...Τι κανετε μωρε???Σταματηστε το δουλεμα οχι αλλο δουλεμα..

 

 

Ετοιμασου να χορεψεις τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σακαρεεεεεε αν εχεις θεα η απο καμερα.ριξε μια ματια.στον Υμηττο....οταν.βλεπεις αυτα τα νεφη σαν καπελλακι ΕΡΧΕΤΑΙ 7 χρονια ζω Ζωγραφου και το εμαθα στην πραξη τι μοντελα και χαρτες κλπ

Ησυχια πριν το ξεσπασμα τωρα με 11.8 εξω φουλ.υγρασια κ ολα.μουσκεμα παμε για το νυκτερινο κυριως πιατοοοοκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει δυναμικη για τις επομενες ωρες...δεν νομιζω ομως κατι το ακραιο....και καλυτερα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ύποπτο!!!

IMG_20221130_181956.jpg

Ναι κατά τις 10-11 που ειμουν   κοντά(Σαρωνίδα) γινόταν χαμός!Φτάνοντας Βάρκιζα τα φαινόμενα μετατράπηκαν σε ποιο ποτιστικό στυλ.Γενικα προς Σούνιο έπιασε καλά.Χαζευα τις αστραπές μέσα στο Σαρωνικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,5c στα 1900μετρα του Παρνασσού..Πολύ ζεστή στα ψηλά δυστυχώς,είναι και λίγο πιο εκτεθειμένος στο νότια.Με +5c δουλειά δεν γινεται...Απο Θεσσαλία και πάνω όμως  πρέπει να έδωσαν ρέστα και σε ποιο λογικά υψόμετρα και όχι στα 2200+.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

image.png.5b2e107a10cbf0b516f9b393644bc31b.png

Έχει καθαρίσει κάτω από Αττική; Αργιλικός;

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστικη στην Καλλιθεα...

Παμε στις σοβαρες περιοχες τωρα...Καλαματα..Καταιγιδαρα...Δωσε ρε μαυρη θυελα!!!

nisaki (1).jpg

kalathi.jpg

paralia3 (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Έχει καθαρίσει κάτω από Αττική; Αργιλικός;

Όχι φίλε μου.ο νότιο ανατολικός θά κάνει την δουλειά τού....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...