Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 minutes ago, geornik said:

Αν θυμαστε περσι κατι Ισπανιες,Γαλλιες κτλ ειχαν αυτο το χειμωνα που εχουμε φετος εμεις...κ λεγαμε καποια στιγμη θα αλλαξει κ κυκλοφορια...ε αλλαξε...κ τρωμε τη φρικη φετος εμεις

Πέρυσι δεν θάφτηκε η Μαδρίτη ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Θα το πω κι ας πεσετε να με φατε μερικοι χαχαχα...παμε για μετα τις 13-14 αν μπορει να αλλαξει κατι

Σιγα μη σε φάμε....το πολύ πολύ να σε λιντσαρουμε 😂😂😂😂...πλάκα πλάκα νομιζω ολοι το ξέρουμε απλα προσπαθούμε να ελπίζουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Θα το πω κι ας πεσετε να με φατε μερικοι χαχαχα...παμε για μετα τις 13-14 αν μπορει να αλλαξει κατι

Εγω θα σου πω μακάρι...Γιατί με αυτά που βλέπουμε...Φοβόμαστε για το χειρότερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ΠΕΡΥΣΙ που ομολογουμενως ηταν μια κακιστη σεζον για τα κεντροβορεια και οχι κατι το τρομερο για προσηνεμα πλην του μεγαλου χιονια...ειχαμε τα παρακατω παρακατω ανσαμπλ που αν τα ειχαμε φετος θα κλαιγαμε κυριολεκτικα απο χαρα

IMG_20220112_194720.jpg.6f19e488cdf446355288979c1e96d295.thumb.jpg.7368a3519b73f97618597d8d4f5be48b.jpg

Στην Ευβοια ηταν μεγαλο χιονι του Μαρτη...τοπικα νομιζω ξεπερασε την Ελπιδα...Αττικη ναι δεν ηταν κατι τρελο ο Μαρτης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θεμα ειναι να κανει ο γεναρης κατι ιστορικο απο θερμες μαζες....να χουμε να το θυμομαστε....και να σχολουμαστε κιολας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας μην κρυβόμαστε. Έχουμε απελπιστει σχεδόν όλοι. Αυτό που μας κρατάει είναι η παρέα που κάνουμε εδώ μέσα. Δεν μπαίνουμε για τους χάρτες. Αφού βλέπουμε τόσο καιρό ότι είναι μάπα.

Βέβαια....όταν έρθει Ο αυλωνας (βάζω κεφάλαιο γιατί...ένας θα είναι) τότε θα μαλλιοτραβηχτουμε για το ποιος θα τον πάρει. Και ΤΌΤΕ είναι που περισσότερο από ποτέ πρέπει να δείξουμε χαρακτήρα και να προστατεύσουμε αυτό που έχουμε χτίσει σε αυτό το φόρουμ 3 χρόνια. Ελπίζω να γίνει και να μη διολισθησουμε σε φτηνές συμπεριφορες εκατέρωθεν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, geornik said:

Προπερσι το Γεναρη...πριν τη Μηδεια

Ναι δίκιο έχεις. Και φέτος πάντως αυτοί είναι σε χειρότερη κατάσταση από εμάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάρνηθα έχει δει νιφάδες και μια υποτυπώδη χιονόστρωση! Καλά....μη φανταστείς. Μιλάμε για 1 πόντο. 

Και η Δίρφυς δύο φορές χιονόστρωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, bill24 είπε:

συναντηση εξω οπου θελεις ρε μαγκα για να κανονισουμε τις διαφορες μας...θα σου δειξω εγω τι θα παθεις θα φοραω και αναλογη στολη κεντροβορειου τσελιγκα

Φιλε εχω εργαστει Φαρσαλα. Και εχω πολλούς συγγενείς χαχαχα. Μέσα στην πόλη,. Ρηγαιο, Πολυδάμειο κτλ. 

Τη γουστάρω πολύ την περιοχή. Και λατρεύω κεντροβόρειο με -25 στον κάμπο όπως το 2001 που κάηκαν τα πεύκα και τα κυπαρίσσια στο δρόμο για Καρδίτσα.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, geornik είπε:

Αν θυμαστε περσι κατι Ισπανιες,Γαλλιες κτλ ειχαν αυτο το χειμωνα που εχουμε φετος εμεις...κ λεγαμε καποια στιγμη θα αλλαξει κ κυκλοφορια...ε αλλαξε...κ τρωμε τη φρικη φετος εμεις

φετος παντως εγω που μενω μαδριτη εχω να πω οτι ειναι σε πολυ χειροτερη κατασταση απο ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

φετος παντως εγω που μενω μαδριτη εχω να πω οτι ειναι σε πολυ χειροτερη κατασταση απο ελλαδα

Ποσο χειροτερη?😆

Ενας ατελειωτος αντικυκλωνας μας εφαγε...τι παθανε  εκει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ΠΕΡΥΣΙ που ομολογουμενως ηταν μια κακιστη σεζον για τα κεντροβορεια και οχι κατι το τρομερο για προσηνεμα πλην του μεγαλου χιονια...ειχαμε τα παρακατω παρακατω ανσαμπλ που αν τα ειχαμε φετος θα κλαιγαμε κυριολεκτικα απο χαρα

IMG_20220112_194720.jpg.6f19e488cdf446355288979c1e96d295.thumb.jpg.7368a3519b73f97618597d8d4f5be48b.jpg

ο περσινος χειμωνας ηταν πολυ δυνατος ρε (θερμοκρασιακα ), την μια εισβολη μετα την αλλη ειχε και ειδικα τα προσηνεμα ηταν πολυ ευνοημενα....αλλα ειχαμε χασει το μετρημα των ημερων που ειχαν -10 στα 850

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Ποσο χειροτερη?😆

Ενας ατελειωτος αντικυκλωνας μας εφαγε...τι παθανε  εκει?

εεε για να καταλαβεις, εχει βρεξει 5 μερες στις αρχες τον δεκεμβριο και το κρυο αγνοειται, αμφιβαλω αν εχει πεσει κατω απο 3-4 στα 850 εδω....σκεψου ειμαι εδω απο οκτωβριο και εχω βαλει μπουφαν 4 φορες συνολικα....βεβαια εχω νιωσει κρυο 2-3 βραδια που εκανε αναστροφη και επεσε στους 2-3 βαθμους στην μαδριτη... Και λεω οτι ειναι χειροτερα καθως η μαδριτη ειναι στα 700 μετρα ;ρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι η Μαδριτη θεωρητικα ειναι ακριβως το ιδιο με την Κοζανη(γεωγραφικό πλατος κ υψομετρο)...αν σκεφτεσαι αυτο καταλαβαινεις ποσο μουφα ειναι που θεωρουνται πρωτη ειδηση τυχον πασπαλισματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bill24 είπε:

για αυτο και ενας ερασιτεχνης μετεωρολογος που παρακολουθω αρκετα τοπικος...βασιλης πανακογλου λεγεται και κανει στοχευμενες προγνωσεις ειχε μιλησει περυσι για απλα τρομερη ατυχια των κεντροβορειων που δεν μπορεσε ενας αυλωνας να συνδυασει κρυο και υετο...γι αυτο κι εγω προτιμω να βλεπω μεσους ορους βαρβατους και να αναμενω για υετο...δεν μπορω να παλευω με ρεταλια -1 με -2...

Μα πέρσι από τον υετό τη πατήσαμε οχι απο το κρυο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τα ενς του σκουπιδαιου κινούνται στο ίδιο μήκος κύματος με του βασιλιά και των υπολοίπων ... 

Δλδ αφήνουν για το διάστημα 7-11 μια χαραμάδα αισιοδοξίας ... Έχεις κάτι να ασχολείσαι ... Περιμένω να δω πότε αυτό 

IMG_20221228_221944.thumb.jpg.3d8021b174376eda69f669a5caa2a19b.jpg

Αλλά και αυτό 

IMG_20221228_222055.thumb.jpg.b0882dcb2db2e3a6d842cfee6f4428de.jpg

Αν Θα αποτυπωθούν στα τρεξίματα η είναι αλλα λόγια να αγαπιόμαστε

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Μα πέρσι από τον υετό τη πατήσαμε οχι απο το κρυο 

Αυτο ειναι το καλο του Αιγαιου στα λεικ εφεκτ στα προσηνεμα...συνηθως ξερναει πολυ υετο απο μονο του...απλα να σε πετυχει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...