Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, south coast είπε:

Εννοείται το αγοράζω …😎

ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΣ. Έπρεπε να πεις "ας μη βρέχει ποτέ αρκεί να ρίχνει 1 μέτρο κάθε χρόνο Άνω Γλυφάδα ώστε να εμπλουτίζεται επαρκώς ο υδροφόρος ορίζοντας της Αθήνας "

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΣ. Έπρεπε να πεις "ας μη βρέχει ποτέ αρκεί να ρίχνει 1 μέτρο κάθε χρόνο Άνω Γλυφάδα ώστε να εμπλουτίζεται επαρκώς ο υδροφόρος ορίζοντας της Αθήνας "

Ρε λιγο χειμωνα να κανει θελω φετος δεν εχω μεγαλες απαιτησεις χορτασμένος ειμαι αλλα Οχι αυτο το χαλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ανταλλάσσω την παρακάτω εικόνα που ήταν ο καιρός του δεκέμβρη εδώ πέρα με τον δεκέμβρη της ελλάδας φέτος. Είχα και 6 μέρες ολική χιονόστρωση από 14 μέχρι 20 δεκέμβρη (που έριξε παγωμένη βροχή εκείνη τη μέρα, έγινα ευρωπαίος εκείνη τη μέρα, δηλαδή έκανα 2 τούμπες)

image.thumb.png.d0925bd53f5d614d96684850371b54c0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Εγώ ανταλλάσσω την παρακάτω εικόνα που ήταν ο καιρός του δεκέμβρη εδώ πέρα με τον δεκέμβρη της ελλάδας φέτος. Είχα και 6 μέρες ολική χιονόστρωση από 14 μέχρι 20 δεκέμβρη (που έριξε παγωμένη βροχή εκείνη τη μέρα, έγινα ευρωπαίος εκείνη τη μέρα, δηλαδή έκανα 2 τούμπες)

image.thumb.png.d0925bd53f5d614d96684850371b54c0.png

Μόλις πήγαμε στις διψήφιες θερμοκρασίες για πότε ξέχασε να σταματήσει να πέφτει ο υετός χαμπάρι δεν πήραμε 40 χιλιοστά μας έριξε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλι μαύρο. Ουφφφφφ.

Που θα πάει όμως; Θα έρθει κάτι καλό. Για τη χώρα μας λέω γενικά. Δεν μπορεί να μείνει έτσι το πράγμα. Καληνύχτα σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που είσαι μιχαήλ καταπάνω μας έρχεται το τέρας. Αφού ο άχρηστος δεν μπορεί να σηκωθεί ίσως αντί για αναδίπλωση να πρέπει να ψάξουμε μήπως έρθει όλο χαμηλό από τον ατλαντικό στην κεντρική μεσόγειο

gfs-0-270.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Που είσαι μιχαήλ καταπάνω μας έρχεται το τέρας. Αφού ο άχρηστος δεν μπορεί να σηκωθεί ίσως αντί για αναδίπλωση να πρέπει να ψάξουμε μήπως έρθει όλο χαμηλό από τον ατλαντικό στην κεντρική μεσόγειο

gfs-0-270.png?18

Θα θέλει βοήθεια απο τον αζορικο για να έρθει πάνω στην Μεσόγειο αλλά και πάλι δεν κουβαλάει ψυχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε χαμηλό της προκοπής δεν μπορεί να φτιάξει έλεος,δηλαδή τι πρέπει να έρθει για να γίνει καλή κυκλογεννηση στην Ιταλία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Θα θέλει βοήθεια απο τον αζορικο για να έρθει πάνω στην Μεσόγειο αλλά και πάλι δεν κουβαλάει ψυχος

Μην αγχώνεσαι ρε φίλε...κουλαρε....εδώ φέραμε το ψυχος με γροιλανδικο δε θα καταφέρουμε να φέρουμε ψυχος με ατλαντικο χαμηλο, ένα σωρό παραμέτρους εχει να έρθει ψυχος απο ατλαντικο και μας βολεύουν οι περισσότεροι 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Μην αγχώνεσαι ρε φίλε...κουλαρε....εδώ φέραμε το ψυχος με γροιλανδικο δε θα καταφέρουμε να φέρουμε ψυχος με ατλαντικο χαμηλο, ένα σωρό παραμέτρους εχει να έρθει ψυχος απο ατλαντικο και μας βολεύουν οι περισσότεροι 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

Ναι. Ένα σωρό παραμέτρους θέλει. Απλά καμιά 5 άρια λιγότερο σε σχέση με έναν κεντροβορειο χιόνια.😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι. Ένα σωρό παραμέτρους θέλει. Απλά καμιά 5 άρια λιγότερο σε σχέση με έναν κεντροβορειο χιόνια.😁

Κάθε  χρονο το ζω στο πετσί μου, βλεπω τα Γιάννενα χιονισμένα και γω παρακαλάω για ψυχος 😂....Δεν αντέχω αλλλοόοοοοοοοοοοοοο

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφυγε τελείως ο ενοχλητικός καταπιώνας-Σκανδιναβικός από τα ενσέμπλς. Μπορεί να ξαναγυρίσει βέβαια, αλλά εγώ του εύχομαι να ... μην πάει από εκεί που ήρθε. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως μιλαμε για τραγελαφος ,χειροτερο μοντελο αυτη την στιγμη δεν πρεπει να υπαρχει απο αυτον τον παπατζη

Ακομα και ο ιαπωνεζος πρεπει να ειναι ποιο πανω σε αξιοπιστια🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω χάθηκε και η τελευταία ευκαιρία για σοβαρό χιόνι στη 7 με 8 μετά δεν έχει τίποτα οπότε... φιλάκια...Πάμε για αργότερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...