Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Στο χιόνι τα πιστεύω εγώ ... Το είπαμε ... Ο βασιλιάς θα το φέρει ... Έχω προαίσθημα ...

Να παιξουμε την τακτική..."οποίος είναι ο καλύτερος "🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...τον άλλον του ταξα 51 βαθμούς έριξα δίχτυα μέχρι και στις παρυφές του σκληρού πυρήνα των προσηνεμων...θέλει κανείς καμιά πολυττσρικη με 700 ραγδαιοτητα?😋🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάντως η εικόνα στις 120 ώρες, που υπάρχει κάποια σχετική αξιοπιστία είναι η παρακάτω:

ECE1-120.GIF?05-0

ukmoeu-0-120.png?12

gfseu-0-120.png?12

gemeu-0-120.png?12

μετά θα αλλάξουν πολλά πράγματα ακόμη, οπότε λίγο υπομονή ακόμη (βροχές θέλω και ένα καλό χιόνι στα βουνά μας)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ζούμε στη πιο καιρικά αδιάφορη ηπειρο του κόσμου το χειμωνα χαχαχαχα

αλλα στην καιρικα πιο ενδιαφερουσα χωρα της πιο αδιαφορης ηπειρου αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και ο ευρωπαιος παει για κακοκαιρια δυνατη εδω μετά τις 15 

Να δούμε ανσμπλ και του παιου και βλέπουμε μπας και ξεστραβωθηκε και βρούμε για πρώτη φορά έναν στόχο εστω και ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Να δούμε ανσμπλ και του παιου και βλέπουμε μπας και ξεστραβωθηκε και βρούμε για πρώτη φορά έναν στόχο εστω και ετσι

Τι ώρα βγαίνουν τα ENS του παίου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Να δούμε ανσμπλ και του παιου και βλέπουμε μπας και ξεστραβωθηκε και βρούμε για πρώτη φορά έναν στόχο εστω και ετσι

Εγω παντως εδω το ψυχος με φτανει και γενικά η βορεια ελλαδα θα ταν οριακά, πιο κάτω δε νομίζω να φτάνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Παραδοσιακά μας τα σερβίρει ο Αντουάν...😋

Χααχαχχαχα 10 ωρα θα σας πω που το παει και στο wetter οι 240 ωρες εχου  ανανεωθεί γυρω στις 10:20

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χααχαχχαχα 10 ωρα θα σας πω που το παει και στο wetter οι 240 ωρες εχου  ανανεωθεί γυρω στις 10:20

Περιμένουμε ...😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συμφωνήσουν κυρίως ως προς την υποψία υετού και με θερμοκρασία κάνα -1 με -2 μέσο όρο και τα ανσμπλ του παιου κάτι ίσως ν αρχίζει να κινείται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Περιμένουμε ...😎😎😎

Χειρότερα από τα πρωι δε θα  Ναι παντως χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Αν συμφωνήσουν κυρίως ως προς την υποψία υετού και με θερμοκρασία κάνα -1 με -2 μέσο όρο και τα ανσμπλ του παιου κάτι ίσως ν αρχίζει να κινείται 

Και 0 μέσο όρο καλα είναι αρκει να πηραν σεναρια τη κατηφόρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο χειροτερος χειμωνας εβερ....για Κουλα...και αλλο να το λεμε να το γραφουμε αλλο να το ζουμε...

Δεκεμβριος Γεναρης σαν καλοκαιρι 0 χιλιοστς λιακαδα καθε μερα και υψηλες θερμοκρασιες....αχιονια μεχρι τα 2500 μ.ολα τα βουνα....

Πληρωνουμε το απιθανο 2 στα 2 και τον ΜΑΓΙΚΟ Αυγουστο 2022....εκτοτε γυρισε ο τροχος κ δεν μπορει καν να ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕΙ!!!!

Προσωπικα στεναχωριεμαι κ εχω περιορισει τη μελετη μοντελων....η εικονα εξω απτο παραθυρο η ελλειψη θερμανσης εστω και για θαλπωρη και η καθημερινη ηλιοφανεια λες και ζουμε στη Σαχαρα με.εχει παρει απο κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 hours ago, sakis13 said:

Το φετινο εκτρωμα δεν ξεπλενεται με τιποτα και ουτε ξεπληρωνεται..Θα μεινει για παντα χαραγμενο στις καιρικες μας μνημες...Ειλικρινα οπως εχω ξαναγραψει και μισο μετρο να μου κανει(λεμε τωρα) δεν μου αρκει να βγαινει μια σεζον με μια διαταραχη και μονο και να χανονται ολοκληρες εποχες με βαρετοκαιρια...

Πρεπει οι βροχες να ερχονται στην ωρα τους..Οπως και τα χιονια στα ορεινα μας για να παρουν σειρα τα πεδινα της κεντροβορειας χωρας και παει λεγοντας...

Φυσικα η κανονικοτητα για φετος δεν υφισταται ουτε στο ελαχιστο..Αλλα για να πουμε οτι εστω εξιλεωθηκαμε ας κανει και απο την αναποδη κατι ακραιο...Εναν μαρτη αλα 87 στη καρδια του Φλεβαρη..Καπως ρε παιδι μου να ξεχαστουμε και να αφησει μια γλυκοπικρη γευση η σεζον...Καθομαι μπαλκονι 5 γεναρη με κοντομανικο...

Μονο ενα τετοιο θηριο απλα θα επουλωνε τις πληγες δεν θα τις εκλεινε ομως...

Rrea00219870309.gif

αντε ρε παγαινε απ δω....αμα σου κανει μισο μετρο θα πας γυμνος ν αλλαξεις τον τσολια στο μνημειο του αγνωστου ατρατιωτη!😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ο χειροτερος χειμωνας εβερ....για Κουλα...και αλλο να το λεμε να το γραφουμε αλλο να το ζουμε...

Δεκεμβριος Γεναρης σαν καλοκαιρι 0 χιλιοστς λιακαδα καθε μερα και υψηλες θερμοκρασιες....αχιονια μεχρι τα 2500 μ.ολα τα βουνα....

Πληρωνουμε το απιθανο 2 στα 2 και τον ΜΑΓΙΚΟ Αυγουστο 2022....εκτοτε γυρισε ο τροχος κ δεν μπορει καν να ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕΙ!!!!

Προσωπικα στεναχωριεμαι κ εχω περιορισει τη μελετη μοντελων....η εικονα εξω απτο παραθυρο η ελλειψη θερμανσης εστω και για θαλπωρη και η καθημερινη ηλιοφανεια λες και ζουμε στη Σαχαρα με.εχει παρει απο κατω

Τίποτα δεν πληρώνουμε. Τύχη είναι.Η Θεσσαλονίκη τι πληρώνει? Το 0/4?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, Galanto said:

Εγω παντως εδω το ψυχος με φτανει και γενικά η βορεια ελλαδα θα ταν οριακά, πιο κάτω δε νομίζω να φτάνει 

Πιο κάτω συνεχίζουμε το ψάρεμα και ονειρευόμαστε μελτέμια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, BrainA είπε:

αντε ρε παγαινε απ δω....αμα σου κανει μισο μετρο θα πας γυμνος ν αλλαξεις τον τσολια στο μνημειο του αγνωστου ατρατιωτη!😂

Βιβες Κωτσο!!🤣

samothraki-mpures-1280x720.jpg

Διαταξτε!!

allagi-frouras-tsolias-kapa_0.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...