Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άδικα το παλεύετε. Τον Φλεβάρη θα έρθει ο χιονοπανικός αφού έσπασα τη παρθενιά μου και άνοιξα το θέμα ανάλυσης χαρτών για τον Φλεβάρη 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Εγώ κοιτάω και την ψυχρομπαλα στην κεντρική ρωσια

Την κοιτάμε και εμείς αλλά η ρουφιάνα ματιά δεν μας ρίχνει. Έτσι πήγαμε στην διπλανή της .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ρεεεεε...Λιγο νεροοοοο...Ρε παρακαλαω να βρεξει 20 γεναρη μετα απο πεντε μηνες ασυλληπτης βαρετοκαιριας...Ρεεε...Μια κακοκαιρια και για μας...Θα καουμε το καλοκαιρι ρεεε..Και θ ανοιγει και ο καυσωνακιας σχολιασμο χαρτων και αναφορων...

Γιωργαρε μειναμε μπουκαλα ρεεε....Καντε κατι ρε..Αλλιως με βλεπω για ομονοια..

20221009_161116.jpg.2962d81e6965c02ca305b2e2ad629178.jpg

Ο Βίκινγκ και ο Ντρινκινγκ😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

νορμάλ πράγματα για τζίφο🤣

καλα ουσιαστικα ολη την ευρωπη χιονισε αχαχαχαχα εγω ανεφερα μονο την μεσογειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Τζιφός μετά από ιστορικό δυτικών ορεινών, πάει να βγάλει και ιστορικό Θεσσαλίας.. έλεος ρε ρε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό τρέξιμο το 12αρι αυξάνοντας τα φαινόμενα εδώ και φέρνοντας το χειμώνα στη βορειοδυτική ελλάδα σε σχετικά κοντινές ώρες (200). Και τώρα βγάζει και έναν καλό χιονιά για τα βόρεια στις άπειρες ώρες 300+ όπως πρέπει με μια ψυχρή λίμνη κολλημένη στην αλβανία χωρίς φανταχτερά χρώματα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο Τζιφός μετά από ιστορικό δυτικών ορεινών, πάει να βγάλει και ιστορικό Θεσσαλίας.. έλεος ρε ρε!

θεσσαλ-ονικης μάλλον εκεί που είναι το χαμηλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Cracking Up Lol GIF

Κεντρικα του τζιφου αυτη την στιγμη,βλεποντας τα παλικαρια του weather club  να κοιτανε 12αρι.

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι κεντροβορειοι πρεπει να αρχισετε προετοιμασιες σιγα σιγα , ξερετε, γυαλια ηλιου αντηλιακα και τα σχετικα.....Οι νοτιοι απο την αλλη επισης ξερετε τι να κανετε, φτυαρια εκχιονιστικα και φυσικα να κλεισετε την αττικη οδο ..... Εγω απο την αλλη προετοιμαζομαι για κυνηγι νιφαδας στην μαδριτη και εχω εξοπλιστει καταλληλα με αποχη και μικρο καταψυκτη ετσι ωστε τις 2 νιφαδες που θα πεσουν να τις αποθηκευσω πριν λιωσουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...