Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαμενοι απο χερι συνηθως κερδιζαμε στο κορσικη-ιονιο! τωρα ξερουμε την καταληξη! περσι απο την ισλανδια ξεκινησε κ δεν ακουμπησε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω για σας πάντως εγω έχω απερίγραπτη χαρά.Ολο το χειμώνα αυτες τις μαμημενες μερες περιμένω..αυτο το κοντραστ συναισθημάτων...αυτες τις απίστευτες μονομαχίες των στρατευμάτων μέτωπο με μέτωπο..

Α ξέχασα κ τον μεγάλο κεντροβορειο🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Στρατηγέ @vorios_polos, νομίζω πρέπει να κυρηξουμε συναγερμό με απαρχή μια συνάντηση το Σάββατο στη πόλη της Θεσσαλονίκης!!!

Εμ δεν σας βλέπω ζεστούς...!!!!!στέλνω τα χαρτιά επιστρετευσης άμεσα...το Σάββατο οδό πιο πολλοί τόσο πιο καλά.πολλα μυαλά καλύτερη στρατηγική...😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Δε ξέρω για σας πάντως εγω έχω απερίγραπτη χαρά.Ολο το χειμώνα αυτες τις μαμημενες μερες περιμένω..αυτο το κοντραστ συναισθημάτων...αυτες τις απίστευτες μονομαχίες των στρατευμάτων μέτωπο με μέτωπο..

Α ξέχασα κ τον μεγάλο κεντροβορειο🤣🤣

Καλά έκανες και τον ξέχασες αρχικά 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Δε ξέρω για σας πάντως εγω έχω απερίγραπτη χαρά.Ολο το χειμώνα αυτες τις μαμημενες μερες περιμένω..αυτο το κοντραστ συναισθημάτων...αυτες τις απίστευτες μονομαχίες των στρατευμάτων μέτωπο με μέτωπο..

Α ξέχασα κ τον μεγάλο κεντροβορειο🤣🤣

Και ποιος δεν περιμένει όλη αυτήν την αγωνία.. Είναι έμφυτο το μικρόβιο αυτό που ελάχιστοι το καταλαβαίνουν.. Μόνο εμείς μεταξύ μας το ξέρουμε.. Ξεκινάει από τα ρημαδομοντελα (σήκω γεροσκυλε - κατέβα κογκα) συνεχίζει στο λαμπινγκ.. Και καταλήγει στο όνειρο (?) 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω νιωθω περσινο ντεζαβου που διάβαζα όλη μέρα για εξεταστικη και έμπαινα στα τρεξίματα για διαλειμμα τότε που ερχοταν η ελπιδα…

απο σήμερα ξεκίνησα παλι ολοήμερο διαβασμα για εξεταστικη άρα ξερετε… 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Axilleas είπε:

Πωπω νιωθω περσινο ντεζαβου που διάβαζα όλη μέρα για εξεταστικη και έμπαινα στα τρεξίματα για διαλειμμα τότε που ερχοταν η ελπιδα…

απο σήμερα ξεκίνησα παλι ολοήμερο διαβασμα για εξεταστικη άρα ξερετε… 

Συμπασχω αδερφέ πάλι σε περίοδο εξεταστικής ακραίο καιρικό ενδιαφέρον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εμ δεν σας βλέπω ζεστούς...!!!!!στέλνω τα χαρτιά επιστρετευσης άμεσα...το Σάββατο οδό πιο πολλοί τόσο πιο καλά.πολλα μυαλά καλύτερη στρατηγική...😁😁😁

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ΜΟΝΟ ασφαλές συμπεράσμα που εξάγεται μετά απο αυτό το τρέξιμο, είναι οτι υπολογίζουμε πολύ περισσότερο τον Ευρωπαίο σε σχέση με το gfs και τα υπόλοιπα. Εχουμε τρελαθεί με αυτό το τρέξιμο στις 240 ώρες ενώ αν τα έδειχνε ο τζίφος θα ήταν απλώς Τριτη απόγευμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Συμπασχω αδερφέ πάλι σε περίοδο εξεταστικής ακραίο καιρικό ενδιαφέρον..

Άστο.. όλη μέρα διαφάνειες, βιβλία και μοντέλα ποτε θα τυφλωθούμε δεν ξέρω😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιαννιώτης Γ. είπε:

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Θα κάνουμε και τηλεδιάσκεψη ...ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟ 2001 ΤΟ 1988 ΤΟ 2005 ΤΟ 2012 ΤΟ 2017...ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ...🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, oldboy332 said:

Χαχαχαχαχχα  Ειχε κατι πρασινάδες στις Αζόρες και έπαιζαν σενάρια ανώτερα του Παπακαλιάτη 

To πήγαινε για αζόρες καρφί Μητσο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλούτσικα …τα ens του Ευρωπαίου για 27-29/1.Πολλες η μερες εχει δρομο ακομα,αδιάφορο το κυριο του Στις 240 ετσι και αλλιως αυριο το πρωι θα εχει αλλο σεναριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...