Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, vorios_polos said:

Θα κάνουμε και τηλεδιάσκεψη ...ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟ 2001 ΤΟ 1988 ΤΟ 2005 ΤΟ 2012 ΤΟ 2017...ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ...🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

και το 1888 ξέχασες Βάγγο😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

To πήγαινε για αζόρες καρφί Μητσο😂

Ειχε κόψει αζιμούθιο Κώστα ! Το επιασε ομως φούιτ στον δρόμο...

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βασική και απαρέγκλιτη προϋπόθεση να "θάβονται" στους χάρτες υετού τα ΚΒ 10 μέρες πριν το συμβάν. 

ΚΟΓΚΑΣ 3 εγγυημένος. Προσήνεμος.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Με τέτοιους μέσους όρους παίρνουν φωτιά τα ΚΒ!!!!!!

Από τον ήλιο!!!!😂

Επεξεργάστηκε από JohnTheSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Μέσος όρος ευρωπαϊκού

EDE1-240.GIF?17-0

EDE0-240.GIF?17-0

Όσο βλέπουμε σχεδόν οριζόντιες τις ισοβαρεις και με πράσινα την Ιταλία είμαστε όλοι στο παιχνίδι.. Λαμπάδα να ανάψουμε στο Χ που θα χιονίσει τα Γιάννενα με 0 στα 850 και πού θα μείνει στάσιμο 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Θα κάνουμε και τηλεδιάσκεψη ...ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟ 2001 ΤΟ 1988 ΤΟ 2005 ΤΟ 2012 ΤΟ 2017...ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ...🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Αν κανετε λιγο υπομονη και το φερετε μετα τις 31/1 τοτε ειμαι και εγω μεσα....Αλλιως θα εχουμε προβλημα, εσεις θα παλευετε για κεντροβορειο και εγω θα σας στελνω υποτροπικους απο την ευνοικη για αυτο θεση που μου δινει η μαδριτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, giannis.mar said:

Όσο βλέπουμε σχεδόν οριζόντιες τις ισοβαρεις και με πράσινα την Ιταλία είμαστε όλοι στο παιχνίδι.. Λαμπάδα να ανάψουμε στο Χ που θα χιονίσει τα Γιάννενα με 0 στα 850 και πού θα μείνει στάσιμο 🤣

Βγάζει λάθος το Χ στο ΝΑ Αιγαίο αυτό. Είναι λάθος. 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

Αν κανετε λιγο υπομονη και το φερετε μετα τις 31/1 τοτε ειμαι και εγω μεσα....Αλλιως θα εχουμε προβλημα, εσεις θα παλευετε για κεντροβορειο και εγω θα σας στελνω υποτροπικους απο την ευνοικη για αυτο θεση που μου δινει η μαδριτη

Μα δεν θα τελειώσει εκεί...θα έρθεις να το βρεις στρωμένο και θα περιμένεις και άλλο...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Όσο βλέπουμε σχεδόν οριζόντιες τις ισοβαρεις και με πράσινα την Ιταλία είμαστε όλοι στο παιχνίδι.. Λαμπάδα να ανάψουμε στο Χ που θα χιονίσει τα Γιάννενα με 0 στα 850 και πού θα μείνει στάσιμο 🤣

Ακριβώς!!!!γι αυτό το καλό που θα μας κάνουν τα Γιάννενα πρέπει να το δουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Μα δεν θα τελειώσει εκεί...θα έρθεις να το βρεις στρωμένο και θα περιμένεις και άλλο...χαχαχα

Ετσι θα ειμαι πιο διαλακτικος, αλλα εχει πολυ μεγαλη διαφορα απο το να ζησεις εναν χιονια απο την αρχη του, απο την ωρα που θα αρχισει ο βοριας, να πεφτει η θερμοκρασια κτλ κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Γιάννης μασ said:

Ετσι θα ειμαι πιο διαλακτικος, αλλα εχει πολυ μεγαλη διαφορα απο το να ζησεις εναν χιονια απο την αρχη του, απο την ωρα που θα αρχισει ο βοριας, να πεφτει η θερμοκρασια κτλ κτλ

Που θα είσαι Γιαννάκη? Ισπανία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέχασα ρε γμτ και άφησα το αμάξι κάτω από κάτι δέντρα. Θα πάω να το πάρω αύριο. Μην τυχόν και πέσει κανένα κλωνάρι φορτωμενο από χιόνι την άλλη βδομάδα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, larissa_mare said:

Ο @salonikatasos πού βρίσκεται;

Φρανκφουρτη αν δεν απατώμαι.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, BrainA said:

Όταν έλεγα "ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ" κάποιοι παίζανε με τις λέξεις......

Χοχοχοχοχο🙃

Ακομα γυρναει ομως και καραδοκεί αυτο

D72FEBBD-5BE5-4271-87C6-C1975EDE5CA6.png.379ef821dd4e7ca4ce10b87f468deab6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...