Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, JohnTheSnow είπε:

Πάμε στα 18ζ και μετά ξεκούραση γιατί έρχονται ξενύχτια!!!

Που έκλεισες τραπέζι; Οικονομόπουλο; Και μετά Αργυρό; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως αυτά είναι ακόμα μακριά. Μακάρι να βρέξει φουλ σε όλη τη χώρα και μετά βλέπουμε. Να σταματήσει η ξεραιλα 

Βλέπετε όλοι σας ΤΙ ΤΕΡΑΣ ωριμότητας είμαι!!!

Αν υπήρχε βραβείο για ατάκες στο φόρουμ γενικά πιστεύω θα πήγαινε σε σένα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, galatsioths είπε:

Αν υπήρχε βραβείο για ατάκες στο φόρουμ γενικά πιστεύω θα πήγαινε σε σένα!

Φίλε μου ευχαριστώ!!! Με τιμούν τα λόγια σου! Σοβαρά τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταίες 5 σελίδες αποτελούνται 90%απο μηνύματα προσήνεμων φίλων και το υπόλοιπο 10% είναι ο Βαγγέλης που προσπαθεί να κρατήσει άμυνα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Τελευταίες 5 σελίδες αποτελούνται 90%απο μηνύματα προσήνεμων φίλων και το υπόλοιπο 10% είναι ο Βαγγέλης που προσπαθεί να κρατήσει άμυνα 😂😂😂

Μπα πιο πολύ επίθεση κάνει παρά άμυνα. Οι προσηνεμοι κάνουν άμυνα. Προς το παρών ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Μπα πιο πολύ επίθεση κάνει παρά άμυνα. Οι προσηνεμοι κάνουν άμυνα. Προς το παρών ...

Επιθεση Βαγγεληηηηη

Mom Fail GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχεται ΛΙΜΟΚΤΟΝΙΑ για τα κουνέλια της Αττικής!! Εκτροφής και κατοικιδια!!!

Η βασική τους τροφή  θα χρησιμοποιηθεί για αλλότριους σκοπούς, το διάστημα 29/1-4/2 (στου Ζωγράφου τουλάχιστον μέχρι Πάσχα )

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να σώσουμε τα κουνέλια της Αττικής!

Καληνύχτα παίδες!!! Αντε να δούμε τι θα έρθει και αν θα έρθει.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχω προλαβει να δω πολλα.Ο μ.ο του παιου ειναι παρ πολυ καλος για τη χωρα σε γενικες γραμμες χωρις να ξερουμε απο τωρα ποιοι θα ευνοηθουν περισσοτερο.Χτυπανε καμπανακια αλλα προτιμω να περιμενω και την αυριανη μερα πριν ηχησουν οι σαλπιγγες της γενικης επιθεσης.Παντως gem και παιος μας λενε οτι απο τις 27 και μετα μπαινουμε σε δυνατη περιοδο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Στείνουμε πασαλους στην Κόρσικη να κρατήσουμε την Ιερά την υπέροχη την τρισομορφη λίμνη που θα μας μείνει ....😎😎😎

Παιχνιδια στη λιμνη🤣

rope swing lol GIF by America's Funniest Home Videos

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Με τέτοιους μέσους όρους παίρνουν φωτιά τα ΚΒ!!!!!!

Εσυ θελουμε να παρεις,να παρουμε και εμεις και η συνεχεια γνωστη μετα....🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ααα και κάτι τελευταίο. Αυτή η αλλαγή απόψε, είναι μια απόδειξη οτι μπορεί να υπάρξει αλλαγή σε μια τάση, ακόμα κι αν δεν υπάρχουν σενάρια να την υποστηρίξουν. Δλδ.....αυτό που θέλω να πω είναι οτι αυτή η τάση (αν μπορούμε να την αποκαλέσουμε έτσι) δεν φαινόταν για τις 27-28/1 ως τόσο δυνατή κατάβαση. Στα ensembles βλέπαμε 1-2 γραμμούλες να κινούνται χαμηλά, αλλά όχι τόσο πολύ. Σήμερα αρχισε δειλά δειλά (το παρατήρησα στα ensembles που ανέβασε ο Γιάννης απο Βόλο) να φαίνονται κάτι -10 για τις 28/1. 

Εν κατακλείδι, μερικές φορές η αλλαγή είναι σχετικά απότομη, με αποτέλεσμα οι εξελίξεις να μας προσπερνούν. Για αυτό είναι καλό να μην προεξοφλούμε κηδείες κτλ όταν υπάρχει μια σχετικά κινητικότητα στην ατμόσφαιρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλή η θέση όπου είναι τα υψηλότερα γεωδυναμικά του αζορικού και επανεμφάνιση γροιλανδικού που νομίζω θα μας προσφέρει ένα καλό τρέξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συνεχίσει έτσι δεν βλέπω να πηγαίνω Γιάννενα δεν αξίζει και μάλιστα έχω πρόβλημα με σπίτι. Αν συνεχίσει αυτή η κίνηση, αύριο θα μιλάμε για μια δυνατή χειμωνιάτικη κακοκαιρία, αλλά χιόνια πάνω από τα 1000 μέτρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...