Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Πολύ υπαρκτό σενάριο. 

Απλά θεωρητικά ίσως ..λέμε τώρα (ίσως για να έχουμε ελπίδες) .... σαν μικρό μοντέλο δεν λαμβάνει τόσο υπόψιν του το φρενάρισμα της ταχύτητας των χαμηλών εκεί στην Ισλανδία-Σκανδιναβία και δεν αφήνει περιθώριο ανόδου του αζορικού... αλλά φυσικά μπορεί να είδε κάτι μια λεπτομέρεια που δεν είδαν καλά τα άλλα ..... σενάριο και αυτό όπως και να έχει ..εγώ το λέω πάντα ότι είναι σαν να βλεπεις πιο επίσημα ένα σενάριο από τα ανσάμπλ του ευρωπαίου.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτε μου ρε φιλαρακια δεν καταλαβα τους Ελληνες..Καθε εξαωρο μοντελα..Καθε μερα,καθε βδομαδα,καθε μηνα...Και το κανουν και τζαμπα ρε...Δε βγαινουν απ το σπιτι..Δε κανουν σεξ με την γυναικα τους..Δεν εχουν γκομενα..Μονο εαν θα κατεβω τους νοιαζει..Ρε τι ανωμαλια...Αντι ν αραξουν...Οπως εγω...Χαλλλλαααρα που λενε και κατι φιλοι απο Σαλονικα..Αφου στο τελος παλι θα με αναγκασουν να κατεβω...Τι ζορι τραβανε με αναλυσεις επι αναλυσεων...Σηκωθηκε ο αζορ,παχυνε ο αυλωνας,λεπτυνε ο αυλωνας,δε κανει ριτζ...Σιγα μη κανει και Καρολαιν...Ασυναρτησιες λενε ρε...Τελος παντων..

Ρε μορτηδες..Παμε να φερμαρουμε κανα πιγκουινο??Πολυ καθισαμε...

images (1).jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Απλά θεωρητικά ίσως ..λέμε τώρα (ίσως για να έχουμε ελπίδες) .... σαν μικρό μοντέλο δεν λαμβάνει τόσο υπόψιν του το φρενάρισμα της ταχύτητας των χαμηλών εκεί στην Ισλανδία-Σκανδιναβία και δεν αφήνει περιθώριο ανόδου του αζορικού... αλλά φυσικά μπορεί να είδε κάτι μια λεπτομέρεια που δεν είδαν καλά τα άλλα ..... σενάριο και αυτό όπως και να έχει ..εγώ το λέω πάντα ότι είναι σαν να βλεπεις πιο επίσημα ένα σενάριο από τα ανσάμπλ του ευρωπαίου.... 

Η μη κατάβαση Αυλώνα για μένα Σωτήρη δυστυχώς παίζει πολύ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν όσοι μένουν βορειότερα της Λάρισας ας ξεσκονίσουν τα φτυάρια τους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Η μη κατάβαση Αυλώνα για μένα Σωτήρη δυστυχώς παίζει πολύ. 

Καλά προσωπικά σχεδόν το αποκλείω...δεν γίνεται τεράστια μοντέλα όπως ο ευρωπαίος και ο τζίφος με τις πλέον προηγμένες τεχνολογίες πάνω στην πρόβλεψη που εδώ και μέρες το δείχνουν να πέσουν τόσο τραγικά έξω.....μου φαίνεται κάπως τρελό... υπαρκτό μεν γιατί για τον καιρό και τη φύση μιλάμε αλλά πιστεύω είναι κάτι ακραίο να συμβεί με τα έως τώρα δεδομένα.... πιο πιθανό αν κάτι στραβώσει σχετικά με αυτά που δείχνει τζίφος και ευρωπαίος είναι να κάτσει κάτι σαν αυτό που δείχνει το ούκμο χωρίς δυνατό αυλώνα ή να αδυνατίσει ο αυλώνας αλλά η μη κάθοδος προσωπικά το θεωρώ σχεδόν αδύνατο....πάντα με τα έως τώρα δεδομένα από τα μεγαθήρια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Προς το παρόν όσοι μένουν βορειότερα της Λάρισας ας ξεσκονίσουν τα φτυάρια τους. 

Θα έχει δεντροφύτευση το "όλοι μαζί μπορούμε " ??? Χαχαχα ...  Μακάρι ρε σεθ ... Για να δούμε τι θα βγει από όλο αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Προς το παρόν όσοι μένουν βορειότερα της Λάρισας ας ξεσκονίσουν τα φτυάρια τους. 

Εχω κατι καινουργια για οποιον ενδιαφερεται απο βορά ή νότο...🤣🤣🤣

Screenshot_20230128_191559_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Καλά προσωπικά σχεδόν το αποκλείω...δεν γίνεται τεράστια μοντέλα όπως ο ευρωπαίος και ο τζίφος με τις πλέον προηγμένες τεχνολογίες πάνω στην πρόβλεψη που εδώ και μέρες το δείχνουν να πέσουν τόσο τραγικά έξω.....μου φαίνεται κάπως τρελό... υπαρκτό μεν γιατί για τον καιρό και τη φύση μιλάμε αλλά πιστεύω είναι κάτι ακραίο να συμβεί με τα έως τώρα δεδομένα.... πιο πιθανό αν κάτι στραβώσει σχετικά με αυτά που δείχνει τζίφος και ευρωπαίος είναι να κάτσει κάτι σαν αυτό που δείχνει το ούκμο χωρίς δυνατό αυλώνα ή να αδυνατίσει ο αυλώνας αλλά η μη κάθοδος προσωπικά το θεωρώ σχεδόν αδύνατο....πάντα με τα έως τώρα δεδομένα από τα μεγαθήρια....

Μην ξεχνας οτι το ουκμο ειναι επισης μεγαλο μοντελο δευτερο στα στατιστικα καλα ο τζιφος ασχολιαστο..ενω τα ενς του ευρωπαικου ειχαν αυτο σεναριι κατα 30-40 τις εκατο οπως ειπε και ο γιωργος το σεναριο ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Εχω κατι καινουργια για οποιον ενδιαφερεται απο βορά ή νότο...🤣🤣🤣

Screenshot_20230128_191559_Chrome.jpg

Εσύ πας  για Κomatsu d575a super dozer. 1343672034_484601-10151060725899556-2074

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

J252-21.GIF?28-0

γνωμη; 

Ω ρε φίλεε... είναι το πρωινό του αλλά.. τι έπος είναι αυτό !!! Μπροστά σε αυτά που βλέπουμε βασικά απ' τα υπόλοιπα μοντέλα αυτές τις μέρες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Winterlove said:

Ω ρε φίλεε... είναι το πρωινό του αλλά.. τι έπος είναι αυτό !!! Μπροστά σε αυτά που βλέπουμε βασικά απ' τα υπόλοιπα μοντέλα αυτές τις μέρες....

Αυτο ειναι blizzard και frames απο 2004. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τότε πέρα από την πλάκα έλα πάνω σε μένα ....κερνάω καφέ και φαγητο ...και θα γράψουμε πολλά χλμ....Ζωγράφου Πανεπιστημιούπολη και μέχρι Καλοπουλα στον Υμηττό ....ωραία γούστα 

Easy!!!!! Δεν έχω περπατήσει την περιοχή εκεί πέρα απ τα χαμηλότερα του Ζωγράφου. Οπότε θα σαι ο ξεναγός!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ερχονται αναλογες στιγμες για ολους... Α ρε Ελπιδαρα...

Ελπιδαραα δε πεθαίνεις λέμεε!!! Τυχαίο που λέγεται για εσένα; Δε νομίζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, south coast είπε:

dejavu με περυσι είναι η φάση με πιο light 850αρια 

Όταν τα 500αρια είναι τούμπανο και τα light 850αρια σου κάνουν ......ας έρθει το -38-39 και τα λέμε ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ζερίκιος είπε:

Easy!!!!! Δεν έχω περπατήσει την περιοχή εκεί πέρα απ τα χαμηλότερα του Ζωγράφου. Οπότε θα σαι ο ξεναγός!!!!

Μέσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...