Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και από έμενα (είμαι νέο μέλος) και νομίζω από τους τυχερούς εδώ μέσα που μένω στην Ευρυτανία στα 1200 μετρα υψόμετρο και έχω δει είδη το πρώτο κάλο χιόνι άλλα ελπίζω και σε κάτι πολύ καλύτερο

Screenshot 2023-01-31 at 11-28-22 Wetterzentrale.de - Diagramme.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Konstantinos_GR είπε:

Καλημέρα και από έμενα (είμαι νέο μέλος) και νομίζω από τους τυχερούς εδώ μέσα που μένω στην Ευρυτανία στα 1200 μετρα υψόμετρο και έχω δει είδη το πρώτο κάλο χιόνι άλλα ελπίζω και σε κάτι πολύ καλύτερο

Screenshot 2023-01-31 at 11-28-22 Wetterzentrale.de - Diagramme.png

καλως ήλθες!

τον Αύγουστο είχα έρθει ένα βράδυ στο χωριό σου που ειχε μια εκδήλωση με αστροπαρατήρηση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, voutzalou είπε:

Αμόκ έχουν πάθει όλα από τις 5/2 και μετά, τίποτα δεν βλέπουν.

Πολλα καθοριζονται απο τα ατλαντικα χαμηλα τα οποια δεν ειναι ευκολα προβλεψιμα γι' αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Konstantinos_GR είπε:

Καλημέρα και από έμενα (είμαι νέο μέλος) και νομίζω από τους τυχερούς εδώ μέσα που μένω στην Ευρυτανία στα 1200 μετρα υψόμετρο και έχω δει είδη το πρώτο κάλο χιόνι άλλα ελπίζω και σε κάτι πολύ καλύτερο

Screenshot 2023-01-31 at 11-28-22 Wetterzentrale.de - Diagramme.png

Καλημερα και καλως ηρθες κοντοσυγχωριανε.....φοβερο μερος το χωριο σου...εσυ δεν φοβασαι τπτ..θα εισαι απ  τους πρωτους που θα χιονιζεσαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Konstantinos_GR είπε:

Καλημέρα και από έμενα (είμαι νέο μέλος) και νομίζω από τους τυχερούς εδώ μέσα που μένω στην Ευρυτανία στα 1200 μετρα υψόμετρο και έχω δει είδη το πρώτο κάλο χιόνι άλλα ελπίζω και σε κάτι πολύ καλύτερο

Screenshot 2023-01-31 at 11-28-22 Wetterzentrale.de - Diagramme.png

Καλωσηρθες φιλε.Μονιμα μενεις πανω στον παραδεισο?Φανταζομαι θα γνωριζεσαι με την Ερση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρωτιέμαι αν προλαβαίνουμε την Κυριακή. Ουσιαστικά μιλάμε για 2η φάση. Η 1η είναι Παρασκευή Σάββατο και έχει χαθεί για τα πεδινά. Τώρα μιλάμε για Κυριακή προς Δευτέρα. Το ευρωπαϊκό φέρνει κοντά τον αυλώνα. Ο Καναδος πάνω μας .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αναρωτιέμαι αν προλαβαίνουμε την Κυριακή. Ουσιαστικά μιλάμε για 2η φάση. Η 1η είναι Παρασκευή Σάββατο και έχει χαθεί για τα πεδινά. Τώρα μιλάμε για Κυριακή προς Δευτέρα. Το ευρωπαϊκό φέρνει κοντά τον αυλώνα. Ο Καναδος πάνω μας .

Καναδός είναι μανούλα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Αφηνω και αυτα εδω... Πιθανη η φαπα δυστυχως

11-40-04-EEM1-144.GIF

11-38-16-EEM1-168.GIF

Δεν ειναι φαπα φυσιολογικη εξελιξη ειναι της κυκλοφοριας μην μου αγχνεσαι εχουμε χρονια μπροστα μας χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νεο χιονι για τις επομενες 10 μερες απο τζιφο....δεν αφηνει κανενα παραπονεμενο παντως, ο κλοουν 🙂🙂🙂🙂🙂  (ενταξει αφηνει Κυκλαδες-12νησα για να λεμε και την αληθεια)

12.png

Επεξεργάστηκε από Stavkon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπαρχει μια μικρη ταση δυτικισης για την κυριακη που ισως μας επιτρεψει να δουμε μια πετσα ή εστω μια κανονικη χιονοπτωση για λιγες ωρες.Ασχολιαστο το τζεμ.Αυτα ως τις 120 ωρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Konstantinos_GR said:

Καλημέρα και από έμενα (είμαι νέο μέλος) και νομίζω από τους τυχερούς εδώ μέσα που μένω στην Ευρυτανία στα 1200 μετρα υψόμετρο και έχω δει είδη το πρώτο κάλο χιόνι άλλα ελπίζω και σε κάτι πολύ καλύτερο

Screenshot 2023-01-31 at 11-28-22 Wetterzentrale.de - Diagramme.png

Καλωσήρθες χιονόφιλε, την τύχη σου να 'χουμε!

Ο σκυλάκος μου μάς ήρθε από το Καρπενήσι! Αυτός ο γουρλής:

20220124_124643copy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειναι φαπα φυσιολογικη εξελιξη ειναι της κυκλοφοριας μην μου αγχνεσαι εχουμε χρονια μπροστα μας χαχαχα

Χαχαχ δεν μπορω να περιμενω αλλο απο την Σοφια εχω να δω καλο χιονι για την περιοχη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υπαρχει μια μικρη ταση δυτικισης για την κυριακη που ισως μας επιτρεψει να δουμε μια πετσα ή εστω μια κανονικη χιονοπτωση για λιγες ωρες.Ασχολιαστο το τζεμ.Αυτα ως τις 120 ωρες.

Γιωργαρεεεεε....εγω τι να κανω φιλε???να ρθω προς τα κατω???να σταματησω κολακα???η να αραξω εδω???δεν βγαζω ακρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμηθείτε τι έδινε ως την Παρασκευή στα τρεξίματα του (όχι μόνο ο Τζίφος) που είχαν φτάσει τον αυλώνα στην Τεργέστη και τι θα γίνει τελικά. 

gfs-0-72.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Θυμηθείτε τι έδινε ως την Παρασκευή στα τρεξίματα του (όχι μόνο ο Τζίφος) που είχαν φτάσει τον αυλώνα στην Τεργέστη και τι θα γίνει τελικά. 

gfs-0-72.png?6

Υπαρχει μια διαφορα το ενα το ξεκινησαμε στις 10 μερες να το κοιταμε αυτο ειναι ηδη στις 144 ουσιαστικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υπαρχει μια μικρη ταση δυτικισης για την κυριακη που ισως μας επιτρεψει να δουμε μια πετσα ή εστω μια κανονικη χιονοπτωση για λιγες ωρες.Ασχολιαστο το τζεμ.Αυτα ως τις 120 ωρες.

Γιώργο, θυμησε μου,  μια βδομάδα πριν την Ελπιδα πέρυσι, δεν ήταν ένα χαμηλό στην Κυπρο που σου έδωσε 10+ ποντακια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

@Seth13 δες τζιφ

Πιο ανατολικά δείχνει προς το παρόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έχουν καλές διατάξεις και τα ανσάμπλ του ευρωπαίου.....θα συμφωνήσω ο τζίρος έχει το καλύτερο αλλά μάλλον είναι κατά άκυρος γιατί τα όλα στις 120 στη Σκανδιναβία έχουν χαμηλο και αυτός αντικυκλωνα χαχαχχχαχα

Το μου θυμίζει τι μου θυμίζει … ούτε βδομάδα δεν πέρασε … χαχαχα μάντεψε ποιο από όλα τα σενάρια θα κάτσει …. Κερδίζεις ασυλία για 5 χρόνια …….. χαχαχαζα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...