Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Πιο μετά? δεν πρέπει να χαθεί η Κυριακή το μετά δεν υφίσταται καν για μένα, εύκολα δεν υπάρχει μετά μέχρι το Σάββατο, εάν χαθει η Κυριακή την πατήσαμε άσχημα.

Το μετά είναι η Δευτέρα πρωί,όλα τα άλλα περί τρίτης Τετάρτης για μένα είναι επιστημονικής φαντασίας που θα αλλάζουν συνεχώς για λίγες μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Dusterakos said:

τα νευρα μου με το icon.. Παει προς gfs.. ;;;

Πουθενα δεν παει, σταματαει στις 120, και πουθενα δεν παει γενικα θα ελεγα 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18αρι του τζιφου θα έχει πιο δυτική μετατόπιση του αυλώνα και καλύτερο ψύχος, θα τα γυρίσει όλα, θα παρασυρθεί τελικά προς τα μικρά μοντελάκια. 90% plus

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Το μετά είναι η Δευτέρα πρωί,όλα τα άλλα περί τρίτης Τετάρτης για μένα είναι επιστημονικής φαντασίας που θα αλλάζουν συνεχώς για λίγες μερες

ο.κ. νόμιζα ότι έλεγες για Τρίτη και μετά αλλά και πάλι δεν πρεπει να χαθεί η Κυριακή σε καμία περίπτωση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 102 ώρες το αικον πετάει αυτή την μυξα στη βόρεια Ιταλία που πριν δεν την είχε.εκει έκανε ένα βήμα προς τζιφο πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, DIMITRIS said:

icon-0-84.png?18

icon-1-84.png?18

icon-6-84.png?18

icon-2-84.png?18

τα φαινόμενα πήγαν στα ψαράκια του Αιγαίου, ελπίζω μόνο γιατί ειναι 18αρι και μπορει να διορθώσει το πρωί

Ο υετός στο Icon είναι πάντα εκτός, μην τον ποσταρετε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow Junky είπε:

Στις 102 ώρες το αικον πετάει αυτή την μυξα στη βόρεια Ιταλία που πριν δεν την είχε.εκει έκανε ένα βήμα προς τζιφο πιστεύω 

Το ότι μπορεί να βγει λίγο κάτι ενδιάμεσο παίζει αλλά να βγουν σαν αμερικανό 4 μοντέλα που είναι ίδια στης 96 ώρες μόνο θαύμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά τα μοντέλα τα ίδια έδειχναν και για μέσα Δεκεμβρίου και για Χριστούγεννα και για Πρωτοχρονιά.

Παγωνιά, πτώση θερμοκρασίας ακόμα και χιόνια στο κέντρο της Αθήνας.

Τελικά φάγαμε τα 16αρια και τα 18αρια.

Αν χιονίσει το σ/κ ή την Δευτέρα, πέραν των ορεινών περιοχών,  τρυπήστε μου τη μύτη.

Μακάρι να πέσω έξω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

Το ότι μπορεί να βγει λίγο κάτι ενδιάμεσο παίζει αλλά να βγουν σαν αμερικανό 4 μοντέλα που είναι ίδια στης 96 ώρες μόνο θαύμα 

Το ξέρω αυτό.απλα αν το δεις συνολικά το τρέξιμο το18αρι αικον περισσότερο προς τζιφο πήγε.δεν ξέρω τι θα κάνει ο τζιφος που πιστεύω ότι θα κάνει βήματα προς τα άλλα αν όχι σήμερα αύριο θα κάνει.γενικα δύσκολη μέρα και αύριο μοντελικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos είπε:

Αυτά τα μοντέλα τα ίδια έδειχναν και για μέσα Δεκεμβρίου και για Χριστούγεννα και για Πρωτοχρονιά.

Παγωνιά, πτώση θερμοκρασίας ακόμα και χιόνια στο κέντρο της Αθήνας.

Τελικά φάγαμε τα 16αρια και τα 18αρια.

Αν χιονίσει το σ/κ ή την Δευτέρα, πέραν των ορεινών περιοχών,  τρυπήστε μου τη μύτη.

Μακάρι να πέσω έξω.

Φίλε αρχικά δεν έδειχναν όλα τα μοντέλα χιόνια τον Δεκέμβρη,μόνο ένα που είχε καλό μέσο όρο αλλά όχι κάτι μπετον αρμε.τοτε ήμασταν και πολύ μακρια στις ημέρες που έδειχναν χιόνι,τώρα ήμαστε μόλις στις 4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!Ας είναι ο πιο σιωπηρος χιονιάς που έχουμε ζήσει αυτος...θετική σκέψη και ξεκινάμε!!!...ότι κι αν βγει ούτε έκφραση απογοήτευσης ούτε χαράς.Οι 96 ώρες πριν είναι ο στόχος τότε και μόνο τότε...ΠΑΜΕ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Το ξέρω αυτό.απλα αν το δεις συνολικά το τρέξιμο το18αρι αικον περισσότερο προς τζιφο πήγε.δεν ξέρω τι θα κάνει ο τζιφος που πιστεύω ότι θα κάνει βήματα προς τα άλλα αν όχι σήμερα αύριο θα κάνει.γενικα δύσκολη μέρα και αύριο μοντελικα 

Καμια σχεση με τζιφο ιδιο με παιο ειναι στο επομενο frame θα επεφτε πανω μας η μπαλα δεν βλεπεις που εχει φτασει ο Α δεν εχει χωρο να βγει η μπαλα πιο δυτικα το χαμηλο η θα πηγαινε ΝΑ η θα εξαφανιζοταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχρεμια. Όσο οι περισσότεροι μεγάλοι παίκτες της προσηνεμης ταξιαρχίας δεν πανηγυρίζουν, εμείς αναμένουμε!  Πρέπει να τουμπάρει ο χιονάνθρωπος και ο μπρειν για να μπουν λουκέτα 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, alkis91_2.0 είπε:

Αν το δειξει το μετεο μονο τοτε ειναι σιγουρο

Το συγκεκριμένο site δείχνει το τελείως αντίθετο μέχρι στιγμής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, swthrhs said:

Άμα κοιτάς το μετεο εσυ βρες άλλο χόμπι 

Ελα μωρέ, μην γίνεσαι κακός. Κι εγώ από εκεί ξεκίνησα. Θα βρει τον δρόμο και ο φίλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!Ας είναι ο πιο σιωπηρος χιονιάς που έχουμε ζήσει αυτος...θετική σκέψη και ξεκινάμε!!!...ότι κι αν βγει ούτε έκφραση απογοήτευσης ούτε χαράς.Οι 96 ώρες πριν είναι ο στόχος τότε και μόνο τότε...ΠΑΜΕ!

Σςς μην βγαινεις ακομα ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο καλο ειναι οτι σχολιαζει ο βαγγελης ο μοναδικος που δεν  εχει ελπιδα με τα τωρινα οποτε θα φερει μια πετσα εδω και ενα θαψιμο προσηνεμα χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...