Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

και στο ικον το κύριο είναι το χειρότερο υετικά, θα δούμε εάν επιβεβαιωθεί...

image.png.dfe18baf8fdb330388b56916e9acde51.png

Με τέτοιο διάγραμμα δεν γινεται να μην δούμε μια 3ωρη στούπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Με τέτοιο διάγραμμα δεν γινεται να μην δούμε μια 3ωρη στούπα

χαχα όλα μπορεί να γίνουν δυστυχώς από το τίποτα μέχρι 10ποντο, λεπτομέριες του nowcast που ένα παγκόσμιο μοντέλο δε μπορεί να δει ή ν' αποτύχει στην πρόβλεψη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

χαχα όλα μπορεί να γίνουν δυστυχώς από το τίποτα μέχρι 10ποντο, λεπτομέριες του nowcast που ένα παγκόσμιο μοντέλο δε μπορεί να δει ή ν' αποτύχει στην πρόβλεψη.

Πάντως ο καιρός έξω δεν δείχνει ότι θα έχουμε κάτι. Η δορυφορική δεν ξέρω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως εδω ρε παιδιά , Αγιο Στέφανο , γίνεται εδώ και κάνα τρίωρο της τρελής . Θάψιμο και αναπλήρωση απωλειών ταχύτατα . Έφαγα μια ώρα να φτυαρίσω  τη ράμπα το απόγευμα και τώρα το ξαναστρωσε . Και μου φαίνεται απο τη δορυφορική οτι αργότερα κατεβαίνει πολύ πράγμα . Για να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλιανος στο Μέγκα.... μέχρι την Πέμπτη θα μας απασχολούν οι χιονοπτώσεις στην Αττική με εξάρσεις και υφέσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι ζωνικοι γυρνανε σε ανατολικους ΑΣΘ ..εστω και αργα καλοδεχουμενο αναλυση απο πεμπτη και μετα να δουμε και τα στοιχεια της πεμπτης

ps2png-worker-commands-5f89b4cc6c-sq8jz-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-Pl410x.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οι ζωνικοι γυρνανε σε ανατολικους ΑΣΘ ..εστω και αργα καλοδεχουμενο αναλυση απο πεμπτη και μετα να δουμε και τα στοιχεια της πεμπτης

ps2png-worker-commands-5f89b4cc6c-sq8jz-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-Pl410x.png

Πρωτη φορα που εχουμε ελπιδες...αν οντως ισχυουν αυτα τα στοιχεια και δεν παρουν παραταση η δεν βγουν οπως πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αμείλικτα τα ensembles του παιου για εδώ. Καμία μα καμία μα καμία ελπιδα

Μεχρι την πεμπτη υπαρχει κακοκαιρια στην χωρα με μεγαλης εντασης ψυχρη εισβολη θα ηρεμησουμε για λιγες μερες λογικο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αμείλικτα τα ensembles του παιου για εδώ. Καμία μα καμία μα καμία ελπιδα

Νηστεία , προσευχή , μετάνοια ... Τα ενσεμπλ δοκιμάζουν την πίστη σου ... Ο Δεσποτας αυτό μας δίδαξε ...🥳🥶💣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω πότε θα κάτσει ως περιοδικότητα (μία εβδομάδα ή δύο εβδομάδες) αλλά γυροφέρνει η πιθανότητα μπακντορ με Αζορικό ζωηρό. Συνήθως είναι 15 μέρες περίπου και πιο χαρακτηριστικό παράδειγμα από το χειμώνα 2003-2004 δεν υπάρχει. 

 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, freeze είπε:

Νηστεία , προσευχή , μετάνοια ... Τα ενσεμπλ δοκιμάζουν την πίστη σου ... Ο Δεσποτας αυτό μας δίδαξε ...🥳🥶💣

@nikolasxmρε παιδια ο ηλιος τι χρωμα εχει????γιατι απ την πολυ νηστεια δεν βλεπω καλα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

@nikolasxmρε παιδια ο ηλιος τι χρωμα εχει????γιατι απ την πολυ νηστεια δεν βλεπω καλα....

Ανάλογα ποιος ήλιος ...αυτός που θέλουμε είναι πράσινος ...🤑 Τον άλλον  τον χτικιαρη που να ξέρω ... μέσα από τα rayban ...είναι αλλιώς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@nikolasxm ενώ δεν είχα κοιτάξει χάρτες καθόλου σήμερα ...με έκανες και κοίταξα ... Εε όχι και κακά τα ensembles ...έχουμε σαφή βελτίωση ... Αυτό που σου έχω σε κυκλο δεν υπήρχε στα πρωινά 

IMG_20230206_231818.thumb.jpg.1d6f965b85223fef1d38a31a3b952685.jpgens_image.png.817f98d6196d94f433726db236e6cfd2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, freeze είπε:

@nikolasxm ενώ δεν είχα κοιτάξει χάρτες καθόλου σήμερα ...με έκανες και κοίταξα ... Εε όχι και κακά τα ensembles ...έχουμε σαφή βελτίωση ... Αυτό που σου έχω σε κυκλο δεν υπήρχε στα πρωινά 

IMG_20230206_231818.thumb.jpg.1d6f965b85223fef1d38a31a3b952685.jpgens_image.png.817f98d6196d94f433726db236e6cfd2.png

Χαχα. Το είδα κι εγώ. Μας δίνει χαλαρά ένα 15ποντο. Σήμερα ένα, αύριο δύο, μεθαύριο δέκα. Έτσι γίνεται άλλωστε. .... Χαχα

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για κβ πλέον δεν πιστεύω τίποτα, μέχρι να το δω να στρώνει έξω. Πάντως καμένο το επόμενο 10ημερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια άποψη για τρίτη/Τετάρτη για Αττική?

Πόσο απίθανο θα ήταν εκεί που ακουμπάει η -10 την Τετάρτη τα ξημερώματα να έβγαζε ο τζίφος τη σύγκλιση που βλέπει στη Βοιωτία 50 χλμ ανατολικότερα?!

36-574GR.gif

36-7GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ είναι τα ανσαμπλ της περιοχής του Γκαζιαντέπ στην Τουρκία... 10 βαθμοί κάτω από τα κλιματικά όσο πάει το μάτι.

Πραγματικά πονάει η ψυχή μου γι'αυτήν την καταστροφή, δεν ξέρω τι άλλο να πω. Και έτυχε αυτή η τραγωδία να γίνει όταν η ανατολική Μεσόγειος θα ζήσει μια από τις ψυχρότερες περιόδους των τελευταίων ετών. Τόσο πονεμένοι άνθρωποι, ειδικά οι Σύριοι με εμφύλιο 12 ετών, και να τους βρίσκουν όλα τα κακά μαζεμένα σε λίγες μέρες. Μεγάλη δυστυχία. Συγγνώμη για το ελαφρώς οφφ-τοπικ...

 

graphe9_00000___36.5625_37.875_.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε σιγά σιγά οι από Λάρισα και πάνω ας μαζέψουμε ότι κουράγια μας έχουν  μείνει και από βδομάδα ίσως αν μας θέλει λιγάκι επιτέλους πάμε για την τελευταία μάχη του χειμώνα και μακάρι να αρχίσουμε να ασχολούμαστε με κάτι δυνατό που ήδη θα φαίνεται.Και με την ευκαιρία πολλά μπράβο και πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά από τα ΚΒ που απέδειξαν  για ακόμη μια φορά ότι είμαστε και πολύ γα@@τοι τυπαδες😋😋..Παρ όλη την πικρία στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων και αποτελούν ,όπως όλοι βέβαια, κόσμημα για το φόρουμ ...νομίζω μας αξίζει ένας τεράστιος χιονιας.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε σιγά σιγά οι από Λάρισα και πάνω ας μαζέψουμε ότι κουράγια μας έχουν  μείνει και από βδομάδα ίσως αν μας θέλει λιγάκι επιτέλους πάμε για την τελευταία μάχη του χειμώνα και μακάρι να αρχίσουμε να ασχολούμαστε με κάτι δυνατό που ήδη θα φαίνεται.Και με την ευκαιρία πολλά μπράβο και πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά από τα ΚΒ που απέδειξαν  για ακόμη μια φορά ότι είμαστε και πολύ γα@@τοι τυπαδες😋😋..Παρ όλη την πικρία στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων και αποτελούν ,όπως όλοι βέβαια, κόσμημα για το φόρουμ ...νομίζω μας αξίζει ένας τεράστιος χιονιας.😁

Χαλάλι το κουράγιο σου Βαγγέλη.εγω προσωπικά αν δεν δω κάτι στις τις ώρες του γαλλικού δεν ξανααχολουμε.ειδικα με τον κλόουν με τίποτα.την καλημέρα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...