Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Χαλάλι το κουράγιο σου Βαγγέλη.εγω προσωπικά αν δεν δω κάτι στις τις ώρες του γαλλικού δεν ξανααχολουμε.ειδικα με τον κλόουν με τίποτα.την καλημέρα μου 

Ε ναι..το πριν είναι πάντα για "άρτος και θεάματα."....οι ώρες του γαλλικού είναι όλο το ζουμί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο που με νευριάζει είναι ότι θα φάμε τόσο κρύο για  το τίποτα.και από σήμερα δουλεύω και βράδυ και θα φάω καλό κρύο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ε ναι..το πριν είναι πάντα για "άρτος και θεάματα."....οι ώρες του γαλλικού είναι όλο το ζουμί..

Καλημέρα. Εγώ αυτό πάντως με το να μη μιλάει κανείς μέχρι να φτάσουμε στις 90 ώρες δεν το κατάλαβα. Παρέα είμαστε,  και θα γουστάρουμε αν δείχνει κάτι καλό έστω και ο Ινδος, και θα χαρούμε, και μετα θα τσατιστούμε, και θα το πούμε και ας εκτεθούμε. Ουτε συμβόλαια υπογραφουμε με τον καιρό ουτε τπτ. Πάμε για τον μεγάλο ΚΒ ...! 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως αυτό που ξέρω είναι ότι είχαμε τα φόντα να σπάσουμε το 2001 αντί αυτού βγήκε το απόλυτο τίποτα για τα κ.β όταν πάρα πολλά ενσεμπλς ακόμη ακόμα του Ευρωπαίου έβαζαν από 30-50 πόντους σε όλα τα κβ ταυτόχρονα. Τέτοια ευκαιρία δεν ξαναεμφανίζεται. Εκτός ν έχουμε γροιλανδικο. Γιατί τουλάχιστον δεν θα έχουμε τζαμπα κρύο αν δεν βγει το σενάριο του χιονιού.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Εγώ αυτό πάντως με το να μη μιλάει κανείς μέχρι να φτάσουμε στις 90 ώρες δεν το κατάλαβα. Παρέα είμαστε,  και θα γουστάρουμε αν δείχνει κάτι καλό έστω και ο Ινδος, και θα χαρούμε, και μετα θα τσατιστούμε, και θα το πούμε και ας εκτεθούμε. Ουτε συμβόλαια υπογραφουμε με τον καιρό ουτε τπτ. Πάμε για τον μεγάλο ΚΒ ...! 😎

Ε για γούρι τα κάναμε...δεν έπιασε...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Εγώ αυτό πάντως με το να μη μιλάει κανείς μέχρι να φτάσουμε στις 90 ώρες δεν το κατάλαβα. Παρέα είμαστε,  και θα γουστάρουμε αν δείχνει κάτι καλό έστω και ο Ινδος, και θα χαρούμε, και μετα θα τσατιστούμε, και θα το πούμε και ας εκτεθούμε. Ουτε συμβόλαια υπογραφουμε με τον καιρό ουτε τπτ. Πάμε για τον μεγάλο ΚΒ ...! 😎

αφου δεν εμεινε ουτε μια γραμμουλα ορθια στα διάγραμματα μολις αναστηθουν θα το πιασουμε πο τα μαλλια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Μπουτβαλ είπε:

Περιμέναμε χιονια στην Αθήνα και θάφτηκε ο Βόλος χαχαχα τα παλιομοντελα... Σαν να λέμε περιμέναμε να χιονίσει Σαλονικη και τελικά χιόνισε Σκόπια χαχαχα

11 χρονια περιμεναμε χιονια στη Σαλονικα και θαφτηκαν ολοι απο λισσαβονα μεχρι νεο Δελχι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Περιμέναμε χιονια στην Αθήνα και θάφτηκε ο Βόλος χαχαχα τα παλιομοντελα... Σαν να λέμε περιμέναμε να χιονίσει Σαλονικη και τελικά χιόνισε Σκόπια χαχαχα

Μεγάλη σιγανοπαπαδια ο Βόλος...παντού τρυπώνει....🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Περιμέναμε χιονια στην Αθήνα και θάφτηκε ο Βόλος χαχαχα τα παλιομοντελα... Σαν να λέμε περιμέναμε να χιονίσει Σαλονικη και τελικά χιόνισε Σκόπια χαχαχα

Ο Βόλος είχε άπλα στις θερμοκρασίες του έκατσε σύγκλιση καο αντε γεια..παίζει και με προσήνεμο.. βέβαια σε κβ χιονιαδες μπορεί να έχει ή ελάχιστη χιονόστρωση ή χλαπατσοχιονο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που είναι οι πολυημεροι κεντροβορειοι χιονιαδες βρεεεε???

Θα χιονίζει Μάρτιο και θα πάει άχρηστη καμία καλή κακοκαιρία,θα τα λιώνει όλα στο αψε σβησε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Περιμέναμε χιονια στην Αθήνα και θάφτηκε ο Βόλος χαχαχα τα παλιομοντελα... Σαν να λέμε περιμέναμε να χιονίσει Σαλονικη και τελικά χιόνισε Σκόπια χαχαχα

Ε, καλά αυτό δεν θα ήταν τεράστια έκπληξη. Έχεις δει πολλές φορές χάρτες γύρω γύρω χιόνια και η Θεσσαλονίκη υετοτρυπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

11 χρονια περιμεναμε χιονια στη Σαλονικα και θαφτηκαν ολοι απο λισσαβονα μεχρι νεο Δελχι χαχαχα

Καλημέρα, Το 2017 στην Αριάδνη δεν έριξε αρκετό χιόνι στην Σαλονίκη? Θημάμαι από τις αναφορές εδω μέσα που έλεγαν για 15-20 πόντους στον Λευκό Πύργο. Λιγότερο είχε? Καλά για το κρύο δεν το συζητώ. Σπάγανε σωλήνες για πλάκα όπως μου ανέφεραν φίλοι που μένουν εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Michael είπε:

Καλημέρα, Το 2017 στην Αριάδνη δεν έριξε αρκετό χιόνι στην Σαλονίκη? Θημάμαι από τις αναφορές εδω μέσα που έλεγαν για 15-20 πόντους στον Λευκό Πύργο. Λιγότερο είχε? Καλά για το κρύο δεν το συζητώ. Σπάγανε σωλήνες για πλάκα όπως μου ανέφεραν φίλοι που μένουν εκεί. 

Δεκαποντο μέσες άκρες αλλά ομοιόμορφο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Κεντρική Μακεδονία γενικά ψαχνόμαστε με τον υετό... Ενω έχουμε κρύο διαλύονται τα σύννεφα και βλέπουμε τη Φλώρινα να θάβεται 

Το πιο περίεργο είναι όταν βλέπω στα δελτία καιρού όπως του Αρναούτογλου να έχουν Σκόπια ως τα σύνορα με Ελλάδα, Βουλγαρία, δυτική Μακεδονία,κ Στερεά και Θεσσαλία,χιόνια, και  υετοτρυπα μόνο στην Κ. Μακεδονία. Το είπα και το ξαναλέω άμεσα τα Σκόπια και η ΝΔ Βουλγαρία να μετατραπούν σε τεχνητές λίμνες να βρίσκεται υετός...😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεκαποντο μέσες άκρες αλλά ομοιόμορφο...

Ηταν απο τα λιγα χιονια ισως μοναδικό που έπεφτε μερα.μεσημερι με -4 -5 στο κεντρο και παραλία, και έστρωνε ακαριαία στον δρόμο! Και η Σοφία ηταν δυνατο και παλιακο , η Μήδεια δεν έκατσε καλά όπου εκει και πάλι είχε ολικές κατα διαστήματα απλά έλειψε το καθολικό 5ποντο+ ας πούμε (δεν το έζησα εκει βέβαια αλλά έτσι κατάλαβα)..

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Michael είπε:

Καλημέρα, Το 2017 στην Αριάδνη δεν έριξε αρκετό χιόνι στην Σαλονίκη? Θημάμαι από τις αναφορές εδω μέσα που έλεγαν για 15-20 πόντους στον Λευκό Πύργο. Λιγότερο είχε? Καλά για το κρύο δεν το συζητώ. Σπάγανε σωλήνες για πλάκα όπως μου ανέφεραν φίλοι που μένουν εκεί. 

Ένα 10ποντο max είχε...ψιλομούφα η Αριάδνη..

 

DSC_0100.jpg

DSC_0101.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα καλα και ολα ωραια .Το θεμα ειναι οτι δεν φαινετε απολυτως τιποτα σε βαθος.ΘΑ μεινουμε με το κρυο για καμμια βδομαδα και μετα τα γνωστα ζωνικεσ κλπ κλπ.Και οχρονος πιεζει για να μη πω οτι ειναι αμειληκτοσ.Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι μονο απο εγκυκλοπαιδικο ενδιαφερον αξιζει να ασχοληθουμε.Κλεινοντας θα θελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον Βαγγελη που εχει ακομα τα πνευμονια να ασχοληθει.Χρειαζοντε πολλα γκατσ για να κανεισ μια τετοια αποπειρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Ένα 10ποντο max είχε...ψιλομούφα η Αριάδνη..

 

DSC_0100.jpg

DSC_0101.jpg

 

 

Βρε κλαιν μαιν ηταν και η Αριαδνη αλλα τελοσ παντων απο το τιποτακαλη ηταν

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Ολα καλα και ολα ωραια .Το θεμα ειναι οτι δεν φαινετε απολυτως τιποτα σε βαθος.ΘΑ μεινουμε με το κρυο για καμμια βδομαδα και μετα τα γνωστα ζωνικεσ κλπ κλπ.Και οχρονος πιεζει για να μη πω οτι ειναι αμειληκτοσ.Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι μονο απο εγκυκλοπαιδικο ενδιαφερον αξιζει να ασχοληθουμε.Κλεινοντας θα θελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον Βαγγελη που εχει ακομα τα πνευμονια να ασχοληθει.Χρειαζοντε πολλα γκατσ για να κανεισ μια τετοια αποπειρα.

Αν φανεί φως θα ασχοληθούμε όλοι ακόμη καξ αν ξέρουμε οτι θα λιωσει την επομένη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mountain είπε:

 

 

Βρε κλαιν μαιν ηταν και η Αριαδνη αλλα τελοσ παντων απο το τιποτακαλη ηταν

 

Ναι αλλα είχε συνδυασμό ψύχους που δεν νομίζω να εχει να ξαναπάρξει στκ κέντρο τουλάχιστον τους χιονιαδες που εζησα εγω. 95 και μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Ναι αλλα είχε συνδυασμό ψύχους που δεν νομίζω να εχει να ξαναπάρξει στκ κέντρο τουλάχιστον τους χιονιαδες που εζησα εγω. 95 και μετά 

Ναι σωστα απο ψυχος εσκισε Απο τα αλλα εμεινε ομως πισω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...