Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Ερχεταιιιιι μαγκες....παμε νηστεια προσευχη μετανοιαααα οσο τπτ αλλο.....

Screenshot_20230207_125801_Messenger.jpg

Screenshot_20230207_125811_Messenger.jpg

Άλλη μια φαπα έρχεται. Δεν μας θέλει. Η πρώτη φορά που θέλαμε να μείνει χοντρός Αυλώνας και μικρύνε.. αυτό τίποτε αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονίκη δεν μπορούσε να το στρωσει πρωινιατικα ενώ στουπιζε με - 4 και αντιθετα ελιωνε οτι είχε βάλει μέσα στο βραδυ... Τα περίφημα ζεστά τσιμεντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Αφου εμας την πρώτη μέρα ηταν δυσκοιλιο 

και κεντρικη Μακεδονια ηταν δυσκοιλιο πρωτη μερα, η βραδινη στουπα εκανε την διαφορα! κ παλι οσο δυτικοτερα του Αξιου τοσο καλυτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

γιατί; καλή ήταν η Μήδεια εδώ έβαλε και 40 πόντους άνετα απο τι θυμάμαι. 

κλαιν  2 μερες χιονιζε κ εβαλε 10 εκατ το χιονιζε βεβαια σχετικο γιατι μ αυτα που εχουμε δει παλιοτερα μαλλον ψευτοχιονιζε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/2/2023 at 9:17 ΜΜ, salonikatasos είπε:

Είμαστε πάντα πιστοί στο βασιλιά μας και δεν ασχολούμαστε με αστεία μοντέλα όπως ο κωλοτουμπαίος. ανήμερα των εκλογών είναι η πιο όψιμη χιονόπτωση, πάμε να το φέρουμε μέχρι 9 απριλίου,έχει άλλους 2 μήνες

gfs-0-306.png?12

Όντως 9 Απριλίου 1956 είναι η πιο όψιμη χιονόπτωση Θεσσαλονίκη. Η πιο πρώιμη νομίζω 28η Οκτωβρίου 1978.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Χρηστος said:

Θεσσαλονίκη δεν μπορούσε να το στρωσει πρωινιατικα ενώ στουπιζε με - 4 και αντιθετα ελιωνε οτι είχε βάλει μέσα στο βραδυ... Τα περίφημα ζεστά τσιμεντα

Αυτό ρε παιδιά το έχω ξαναδιαβάσει. Είχε όντως ένταση ή μιλάμε για ένταση της πλάκας; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Άλλη μια φαπα έρχεται. Δεν μας θέλει. Η πρώτη φορά που θέλαμε να μείνει χοντρός Αυλώνας και μικρύνε.. αυτό τίποτε αλλο

Ενταξει βρε Μιχαηλ η πρωτη φορα ειναι που θα φαμε φαπα???4χρονια ×3 φαπες=12...+1 μια που ερχεται σουπερ 13🤣🤣🤣🤣..μετανοειστε προλαβαινετε..

Παντως αν επιβεβαιωθουν τα στοιχεια ασθ και δεικτες και ζωνικοι ..ισως εχουμε την καλυτερη ευκαιρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως εγω αναθαρησα λιγο εχτες μ αυτο που εγραψε ο φιλος απο Λαρισα για μετα τις 15 οτι θα υπαρχουν ευκαιριες για κβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Αυτό ρε παιδιά το έχω ξαναδιαβάσει. Είχε όντως ένταση ή μιλάμε για ένταση της πλάκας; 

Το θυμάμαι και εγώ αυτό να έχει -2 καθαρό ο μετεοθες και να ρίχνει πολύ έντονα χωρίς να στρώνει, δεν ξέρω πως γινόταν αυτό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Αυτό ρε παιδιά το έχω ξαναδιαβάσει. Είχε όντως ένταση ή μιλάμε για ένταση της πλάκας; 

ενταξει εδω τουλαχιστον δεν μπορω να πω οτι ειχε πολυ μεγαλη ενταση χιονιζε κανονικα κ με μειον απλα συνεβαιναν καποια ανεξηγητα κατι ειπαν για την συσταση της νιφαδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τόσο πολύ έβαλε σε εσάς? Τι παράξενος χιονιας

ναι εδώ δεν είχαμε το ίδιο πρόβλημα με Θεσσαλονίκη που δεν έστρωνε, μόνο στην αρχή το είχαμε για κάνα 2ωρο μετά κατευθείαν μέχρι το βράδυ είχαμε ολική χιονοστρωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

κλαιν  2 μερες χιονιζε κ εβαλε 10 εκατ το χιονιζε βεβαια σχετικο γιατι μ αυτα που εχουμε δει παλιοτερα μαλλον ψευτοχιονιζε

εδώ είχαμε πολύ υετο πρέπει να είχε τύχει περίπτωση σύγκλισης που είναι Ημαθία επίκεντρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

εδώ είχαμε πολύ υετο πρέπει να είχε τύχει περίπτωση σύγκλισης που είναι Ημαθία επίκεντρο. 

ηταν ν.α. το ρευμα νομιζω γι αυτο αλλα κ παλι δεν εξηγητε θα επρεπε να ειχα 15-20 εκατ τουλαχιστον το χιονι ηαταν σαν ψευτικο χαχαχαθυμαμαι σαββατο πρωι να χιονιζει με αρνητικη κ να μην πιανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ηταν ν.α. το ρευμα νομιζω γι αυτο αλλα κ παλι δεν εξηγητε θα επρεπε να ειχα 15-20 εκατ τουλαχιστον το χιονι ηαταν σαν ψευτικο χαχαχαθυμαμαι σαββατο πρωι να χιονιζει με αρνητικη κ να μην πιανει

αυτό που δεν έστρωνε έγινε και εδώ για 2-3 ώρες, μετά όμως κατευθείαν ξεκίνησε να στρώνει και μέχρι το βράδυ είχε στρώσει και σε δρόμους παντού. πολύ καλή κακοκαιρία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Που είναι ο κατσικοπόδαρος Λαρισαίος που κατέβηκε στην Αθήνα να δει χιονια?

Αν το βλέπεις θέλουμε να τους επισκέπτεσαι πιο συχνά, την επόμενη φορά κάνε και μια στάση στην Μ@λ@κασα γιατί πολλά μας τα πε 

Εμείς οι βόρειοι θα σε καλύπτουμε βενζίνες και διόδια Αχαχαχαχαχα

ο κατσικοποδαρος ειναι ενας αυτος που μας ηρθε απο το καλοκαιρι του19 κ απο τοτε δεν εχουμε δει σοβαρη κακοκαιρια χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω αυτή την φορά ο μόνιμος αγγελιοφόρος του κακού να γίνει άγγελος ηλιόλουστος του καλού...😋😋...για σένα λέω Ντόναλντ Ντακ🤣🤣...εσύ ναι Λαρισαίε γκαντεμης😋😋..που το Νικ σου έπρεπε να νε ice prosinemos...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

γιατί; καλή ήταν η Μήδεια εδώ έβαλε και 40 πόντους άνετα απο τι θυμάμαι. 

40 πόντους μου φαίνεται υπερβολικό,η Θεσσαλονίκη πάνω από 10 που έλιωναν δεν είχε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

40 πόντους μου φαίνεται υπερβολικό,η Θεσσαλονίκη πάνω από 10 που έλιωναν δεν είχε...

Τα ξημερώματα του Σαββάτου είχε πάνω από δέκα με ολική και στους δρόμους...τα παρακάτω τα ξέρουμε...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Τα ξημερώματα του Σαββάτου είχε πάνω από δέκα με ολική και στους δρόμους...τα παρακάτω τα ξέρουμε...χαχαχα

10-15 δε θα τα χαλάσουμε εκεί Βαγγέλη,ούτε να το θύμαμαι δε θέλω,με αρνητικές να μη στρώνει 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Αυτό ρε παιδιά το έχω ξαναδιαβάσει. Είχε όντως ένταση ή μιλάμε για ένταση της πλάκας; 

 

Εδώ έχει μια συζήτηση όσον αφορα εκείνη την ημέρα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδεςςςςς.το διαστημα απ τις 20 και μετα ειναι δικο μας..πιστεψτε το...ηρθε η ωρα να γραφτει και να ανανεωθει η ιστορια των κβ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ελπίζω αυτή την φορά ο μόνιμος αγγελιοφόρος του κακού να γίνει άγγελος ηλιόλουστος του καλού...😋😋...για σένα λέω Ντόναλντ Ντακ🤣🤣...εσύ ναι Λαρισαίε γκαντεμης😋😋..που το Νικ σου έπρεπε να νε ice prosinemos...χαχαχα

Θα το αλλαξω του χρονου...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...