Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Ο πολικος στροβιλος βαραει καμπανες.....

Ελπιζω να χετε ξεκινησει μετανοιες....

Screenshot_20230209_213623_Messenger.jpg

Για την μακαρίτισσα είναι πρόεδρε ... 

1501821640_ens_image(1).png.b171cdfd5b2183f5628716a281db64ea.png

Δεν κατάφερε να γίνει ανάνηψη ... Πες τον δέσποτα να λητανευσει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Εύγε νέε μου!!!!!!

Θ αναλάβεις στρατηγικό ρόλο!!!!!..Μάζεψε παλλικαρια που θα έχουν  αρμοδιότητα οταν σκάσει μύτη(αν σκάσει και δεν μας σκάσει) ο αυλών να τον σπρώχνουν  προς Αδριατικη -Ιόνιο....Θα δοθούν νεότερες οδηγίες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά εγώ θέλω έναν δυνατό διήμερο χιόνια με πολύ χαμηλές θερμοκρασίες τύπου 2004.Δεν μπορώ άλλο ελπίδες Μήδειας βάρβαρες και φιλλιπους που με τα βίας έφταναν το -1 και αν την ώρα των φαινομενων.Πρεπει να έρθει κάτι βάρβατο.Επειδη όμως  έχω  χιόνιστει και φέτος θα κυνηγήσω και τον κέντροβορειο χιόνια και ότι κάτσει στο τελος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ο ευρωπαίος προσπαθεί κάτι να μας πει εκεί γύρω στις 20 του μήνα για ξεκίνημα προεργασίας κατάβασης 

EA20A419-8832-4557-8A7F-8836AD8D6B84.png

Στην ίδια λογική και ο μ.ο.

EDE1-240.GIF?09-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

Για την μακαρίτισσα είναι πρόεδρε ... 

1501821640_ens_image(1).png.b171cdfd5b2183f5628716a281db64ea.png

Δεν κατάφερε να γίνει ανάνηψη ... Πες τον δέσποτα να λητανευσει ...

Πριν το μεγαλο ιστορικο κβ..πολλα θα δεις για να αλλαξοπιστησεις ..πιστη νηστεια μετανοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστρέφοντας λοιπόν στα "πάτρια" εδάφη μετά από ένα διάλειμματακι ελέω χιόνια,παραθέτω τους χάρτες του Ευρωπαίου στις 240 ώρες.Μπορω να πω ότι είναι πολύ καλός αν και μακριά

ECH0-240.gif

ECH1-240.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Δεν σου εφτασε 96 ωρες κακοκαιρια; 🤣

Κοίτα. Εγώ τη χιονοβολτα θα τη κάνω χιονίσει δε χιονίσει στη πόρτα μου. Χαίρομαι να βλέπω να χιονιζει πρωτίστως στα ορεινά και μακάρι σε όλα τα μέρη. Και για να απαντήσω στην ερώτηση όχι δε χορταίνω με τίποτα το χιόνι 

Επεξεργάστηκε από Snow waves
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Προσωπικά εγώ θέλω έναν δυνατό διήμερο χιόνια με πολύ χαμηλές θερμοκρασίες τύπου 2004.Δεν μπορώ άλλο ελπίδες Μήδειας βάρβαρες και φιλλιπους που με τα βίας έφταναν το -1 και αν την ώρα των φαινομενων.Πρεπει να έρθει κάτι βάρβατο.Επειδη όμως  έχω  χιόνιστει και φέτος θα κυνηγήσω και τον κέντροβορειο χιόνια και ότι κάτσει στο τελος

Από όλους τους μεγάλους χιονιαδες της χρυσής δεκαετιάς αυτόν που αναπολώ περισσότερο είναι του 2004, ήταν κτήνος, απίστευτη βιαιότητα και ούτε νιφάδα χαμένη, μεσημέρι με χιονοκαταιγίδα και -4 βαθμούς στο αυτοκίνητό μου δίπλα στο κύμα (κοντά στην υψηλή γέφυρα), δεν ξέρω αν θα ζήσω ξανά κάτι παρόμοιο στη ζωή μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο απότομος χιονιάς από το 2004 δεν υπάρχει. 7 βαθμούς στις 17:00. Βγαίνω από τη προπόνηση στις 18:30 και ραγδαία χιονοθυελλα. Φτάνω σπίτι - 1βαθμους.ξέχασα να αναφέρω περιοχή.. Όχι Δραπετσώνα στα ψηλά της Αμφιάλης... 

Επεξεργάστηκε από Snow waves
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τώρα βάζω στόχο το τριήμερο της καθαράς Δευτέρας, πιστεύω ότι κάτι πραγματικά δυνατό θα υπάρξει στη χώρα μας εκείνες τις ημέρες (ελπίζω τύπου Αριάδνης) καθαρά προαίσθημα αλλά το πιστεύω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Δεν σου εφτασε 96 ωρες κακοκαιρια; 🤣

Λάρισα 1998.φανταρος. Χιονόπτωση και χιονόστρωση. Γύρισα στις 2.. 5 μέρες φυλακή... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Απο τώρα βάζω στόχο το τριήμερο της καθαράς Δευτέρας, πιστεύω ότι κάτι πραγματικά δυνατό θα υπάρξει στη χώρα μας εκείνες τις ημέρες (ελπίζω τύπου Αριάδνης) καθαρά προαίσθημα αλλά το πιστεύω!

28 Φλεβάρη πάω Πορτογαλία,ίσα ίσα θα προλάβω τον χιονιά😂

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

28 Φλεβάρη πάω Πορτογαλία,ίσα ίσα θα προλάβω τον χιόνια😂

Δεν θα γίνονται πτήσεις, θα αναβάλεις 1-2 μέρες το ταξίδι σου, χαχα

Εγώ πάω Ιταλία 4/3 ελπίζω να μπορώ να φύγω...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα λαγούμια πίσω γρήγορα. Δεν υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα, δηλαδή μέχρι τις 96 ώρες .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Στα λαγούμια πίσω γρήγορα. Δεν υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα, δηλαδή μέχρι τις 96 ώρες .

Δεν έχει λαγούμια...τον "πόλεμο" τον κυρηξαν ο Μπάμπης και ο Κώστας ...οπότε ούτε λαγούμια ούτε τρύπες ούτε σουρικατες...😋😋...απλά να φτάσει σε ώρες μιας κάποιας προγνωσιμοτητσς και να φανεί έστω και άχνα μέσω ανσμπλ το πρώτο διάστημα ενδιαφέροντος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οχι ρε παιδια το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας... Τρία χρόνια παλευαμε με τις Καραντινες και δεν ζήσαμε ουτε καρναβάλια ουτε ταξίδια κάναμε... Φέτος που έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε ένα ταξιδάκι ΜΗ ΣΩΣΕΙ και κάνει κάτι το τριήμερο.. Ας μας λυπηθεί και λίγο ο θεός, αρκετή κατάθλιψη περασαμε.. Ας κάνει το Μάρτιο ότι θέλει, αν και θα είναι ψόφιο και αχρείαστο ούτως η άλλως... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Snow waves είπε:

Λάρισα 1998.φανταρος. Χιονόπτωση και χιονόστρωση. Γύρισα στις 2.. 5 μέρες φυλακή... 

Και από μένα 10...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ειναι δυνατον με τετοιους ζωνικους και να μην αποκολληθει κομματι πολικου στροβιλου προς την ευρωπη?αν οχι τωρα ποτε?γιατι ακομα στα διγραμματα δεν φαινεται κατι...

Τι να δεις τωρα απο την αλλη τεταρτη και μετα ...τωρα αρκει η ταση για ανοδο αζορ στις 240 μιλαμε για μετα τις 20

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Snow waves είπε:

Κοίτα. Εγώ τη χιονοβολτα θα τη κάνω χιονίσει δε χιονίσει στη πόρτα μου. Χαίρομαι να βλέπω να χιονιζει πρωτίστως στα ορεινά και μακάρι σε όλα τα μέρη. Και για να απαντήσω στην ερώτηση όχι δε χορταίνω με τίποτα το χιόνι 

Ωραία.απαντησες . Πράγματι δεν χορταινεται 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρόσεξα ότι τζιφος παιος και τζεμ έχουν όλα ΕΝΑ  (1) σενάριο γύρω στις 23 του μήνα  στο -10 σχεδόν...  Εκεί θα γίνει το χτύπημα της  έχιδνας του βορά.... 

Βέβαια θα γκουγκλαρω και την καινούρια κολεξιόν της ρειμπαν για την Άνοιξη του 23 . Δεν θέλω να με βρει μπανάλ..... Ότι ερθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Πρόσεξα ότι τζιφος παιος και τζεμ έχουν όλα ΕΝΑ  (1) σενάριο γύρω στις 23 του μήνα  στο -10 σχεδόν...  Εκεί θα γίνει το χτύπημα της  έχιδνας του βορά.... 

Βέβαια θα γκουγκλαρω και την καινούρια κολεξιόν της ρειμπαν για την Άνοιξη του 23 . Δεν θέλω να με βρει μπανάλ..... Ότι ερθει

Καλυτερα να παρεις με κιτρινο φακο γιατι θα βλεπεις ασπρο για πολυ καιρο..απιστε θωμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...