Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΙ ΜΟΝΟ στην ιδέα να δώ έστω και 5ποντο στο γαλάτσι μετά από 2 σερί υπερχιονιάδες μου προκαλεί δεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, BrainA said:

Kάτσε μη δούμε κι εμείς στο πέρασμα.....

Εξαιρετικά απίθανο για μένα με το τρέχον ραν αλλά ποτέ δεν ξέρεις... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, galatsioths είπε:

ΚΑΙ ΜΟΝΟ στην ιδέα να δώ έστω και 5ποντο στο γαλάτσι μετά από 2 σερί υπερχιονιάδες μου προκαλεί δεος

Ακριβώς!! Φαντάσου πώς θα νιώσουμε όταν θα ζούμε τον τρίτο σερί ιστορικό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, galatsioths είπε:

ΚΑΙ ΜΟΝΟ στην ιδέα να δώ έστω και 5ποντο στο γαλάτσι μετά από 2 σερί υπερχιονιάδες μου προκαλεί δεος

Μαζί σου. Και εγώ στα ίδια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για Ensembles και Ευρωπαίο. Είναι πολύ νωρίς ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

ΑΑ,,,, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ Τ....

ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΙΡΘΑΙ!!!!!

Πάμε για το redemption arc των Δυτικών προαστίων! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα κοντινά και ρεαλιστικά. αυτό της Τρίτης-Τετάρτης όλο και βελτιώνεται, ξημέρωμα Τετάρτης βγάζει ένα -5 στα 850, σχεδόν -32 στα 500 και καλό υετό με σύγκλιση. + ΒΒΔ επιφάνειας.

Με λίγη τύχη το βλέπουν από Κηφισιά και πάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γαλλικό aprege μέχρι τις 114 ώρες που τρέχει ετοιμάζει και αυτός το κατέβασμα !!! το βάζω επειδή είναι πολλές φορές προάγγελος του ευρωπαίου

arpegeeur-0-114.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Το σενάριο του τζεμ είναι κάτι παραπάνω από διεστραμμένο. Αν βγει θα μιλάμε για ΠΡΟΣΗΝΕΜΟ ΕΠΟΣ.

Προστυχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και με τα λιγα και τα πολλά βγαίνει σιγά σιγά κανα χιόνι για 1η-2η του μηνός από το πουθενά χαχαχχααχαχ

Πάντως είναι αιώνας μέχρι το επόμενο σκ... οπότε υπομονή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κίνδυνος της Τουρκίας παραμένει αλλά με τα τωρινά δεδομένα απομακρύνεται. Το 1-2 του μηνός είναι το κλασικό προεόρτιο, να δροσιστούν και τα μπετά να έρθει το χιόνι να αναπαυτεί. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικα ρε μαγκες εγω μπερδευτικα τα κοιταμε τα μοντελα η δεν τα κοιταμε τα κοιταμε ολα η καποια ποια ειναι τα καλυτερα ποια ειναι τα χειροτερα κοιταμε τα κυρια  η οχι κοιταμε μεσο ορο η οχι τα ενσ τα κοιταμε κ ποτε τα λεω για καποιους που το πρωι ηταν παρων κ τωρα ειναι απων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως εξαιρετικός ο Μ.Ο. αλλά φαίνεται ότι ο Ερντογάν καραδοκεί... Θέλουμε και κανένα δυτικό σενάριο, δεν θα μας χάλαγε. Πάντως η κατεύθυνση του Αυλώνα είναι καραμπινατο Ταίναρο. Για να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία τα ανσάμπλ και ο μέσος όρος φαινομενικά βελτιωμένος σε σχέση με το 6αρι, σε κάθε περίπτωση πλασματικός βέβαια μιας και περισσότερα είναι τα σενάρια που δίνουν τον αυλώνα είτε στην τουρκία, είτε αρκετά δυτικά μέχρι και μπότα ιταλίας παρά εκείνα που δείχνουν τον αυλώνα καρφί στην ελλάδα. Σε κάθε περίπτωση θέλουμε εφόσον γίνει περιστροφή του αυλώνα όπως δείχνουν κάποια σενάρια, αυτό να γίνει όσο πιο νωρίς γίνεται για να γίνει βόρεια δηλαδή καθώς αυτός θα ωθήσει τον αυλώνα και σε πιο δυτική πορεία. Να δούμε και τον σκουπιδαίο πιο μετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω για καλο η για κακο ειμαι ετοιμος για το εκρεμες του φουκω που ξεκιναει εδω μεσα

Μια ανατολικα,μια τουρκια,.μια ιταλιας μια κεντροβορειος,μια προσηνεμα.

Παμεγερα

xanax-3-1200x616.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...