Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, CATHA said:

 Ποτιστική σε εμένα το ίδιο και στα πέριξ, Τατόι, Εκάλι, Μαρούσι σύμφωνα με τους σταθμούς του Αστεροσκοπείου. 

1.3 κολλημένα.

Εκαλη χιονίζει 

βγηκα για περπάτημα Παλαιολογου-Ρόδων 

Επεξεργάστηκε από Panagiotis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CATHA είπε:

 Ποτιστική σε εμένα το ίδιο και στα πέριξ, Τατόι, Εκάλι, Μαρούσι σύμφωνα με τους σταθμούς του Αστεροσκοπείου. 

1.3 κολλημένα.

Εγώ πάντως αυτό το χιονοχαλαζο έχω 

επίσης έχουμε γυρίσει σε ΒΑ και δεν ανεβήκαμε από θερμοκρασίες πολύ ούτε 1 βαθμό βλέπω . 

Επεξεργάστηκε από Giannis.snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω και ωρα εχει αρχισει να βρεχει Καλλιθεα..Χωρις ομως εναλλαγες με χιονι οπως νωριτερα..Στους 2.7 η θερμοκρασια..Μια χαρα κρατιεται!!

Διονυσος..

329366485_946846736689604_2730928108985703019_n.jpg

328442966_898015691619693_4956485610284476978_n.jpg

329167518_745814886812784_4004519808746439605_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παρατηρώ οτι σε όλα τα Δυτικά πέφτουν αργά και βασανιστικά οι Τ αλλά ο ΒΔ δεν κάνει πίσω.

Προσωπικά πιστεύω οτι αν συνεχίσει έτσι μέχρι να νυχτώσει καλά τα Δυτικά θα στρωθούν σε κάποια καλή έξαρση!

Εδώ θα είμαστε.

Πάμε να στρώθει το λιμάνι και εγώ να είμαι με πίνα κολάντα στη τροπική παραλιακή Γλυφάδα λέμεεεεεεεεε 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω βλέπω ότι η ΕΜΥ ήταν άψογη στη χτεσινή πρόγνωση. Τώρα για το αν υπάρχει λόγος που την άλλαξε και έδωσε σήμερα για σήμερα αρμαγεδονα θα το δούμε. Πάντως η χτεσινή έχει βγει τέλεια. Ξαι νομίζω αυτή έπρεπε να κρατήσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,3C τώρα. Νομίζω δεν υπάρχει καμία χιονοκαιρια εντός λεκανοπεδίου προς το παρόν, πέρα από τα δυτικά προάστια.

Για να δούμε το βράδυ πόσο θα πέσει και αν θα καταφέρει να το στρώσει άνω των 200μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

2,3C τώρα. Νομίζω δεν υπάρχει καμία χιονοκαιρια εντός λεκανοπεδίου προς το παρόν, πέρα από τα δυτικά προάστια.

Για να δούμε το βράδυ πόσο θα πέσει και αν θα καταφέρει να το στρώσει άνω των 200μ.

Έτσι ΑΚΡΙΩΩΣ. Κακοκαιρία ΔΕΝ υφίσταται εδώ. Ψιχάλισμα όλη μέρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν η φάση θυμίζει κάπως την 30.12.2014 με πιο καλές συνθήκες όπου άσπριζε η Δυτικη Αττική και χιόνισε σε δυτικά προάστια και στα ανατολικά έβρεχε ή έριχνε χιονόνερο 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

2,3C τώρα. Νομίζω δεν υπάρχει καμία χιονοκαιρια εντός λεκανοπεδίου προς το παρόν, πέρα από τα δυτικά προάστια.

Για να δούμε το βράδυ πόσο θα πέσει και αν θα καταφέρει να το στρώσει άνω των 200μ.

Περιμένουμε τό βράδυ φίλε μου.δυτικα προάστια δεν έκανε κάτι.... δυτική Αττική Νάι οκ Βίλια κλπ.μακαρι απόψε νά ρίξει καί νά στρώσει παντού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιμένει πάντως και στο απογευματινό ο τζίφος για έντονο χιονοπέρασμα που θα τα σαρώσει όλα τα ξημερώματα...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΕΜΕ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μέχρι στιγμή είναι μια κλασική χιονοκαιρία δεκαετίας '80. Από αυτές που θυμάμαι μικρός...  Τίποτα αξιομνημόνευτο...

Ας δούμε και την συνέχεια και απολογισμός στο τέλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Επιμένει πάντως και στο απογευματινό ο τζίφος για έντονο χιονοπέρασμα που θα τα σαρώσει όλα τα ξημερώματα...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΕΜΕ!!!!

Έτσι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Θα είμαι λιτός.Με βάση τα έως τώρα για Μπάρμπαρα καλή ήταν. Για Αρχίδαμος, μμμμμμ....

Θα συμφωνήσω απόλυτα.. Μη σου Βαρβαρούλα και φανώ υπερβολικός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Εγω βλέπω ότι η ΕΜΥ ήταν άψογη στη χτεσινή πρόγνωση. Τώρα για το αν υπάρχει λόγος που την άλλαξε και έδωσε σήμερα για σήμερα αρμαγεδονα θα το δούμε. Πάντως η χτεσινή έχει βγει τέλεια. Ξαι νομίζω αυτή έπρεπε να κρατήσει 

Φιλε μου ηθελα να το πω κι εγώ αλλά φοβήθηκα οτι θα με πάρουν στο ψιλο. Συμφωνώ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...