Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δούμε τι θα λαλησει ο παιος...αν δεν λαλησει καλά τότε όσο καλό κι αν είναι το γιουκμο το κόβω να γυρνά σε αθλιότητες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Άθλια κυρία Τζεμ και τζιφου άθλια ανσμπλ και από τα δυο

Ευτυχώς αυτοί οι δύο φέτος πάνε παρέα στις κυβισθησεις ... Θα δούμε τον φετινό βασιλιά μας σε λίγο για να γίνουμε σοφοτεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nice!!! Εν τω μεταξυ την αλλη Δευτερα η αδερφη μου, φευγει για Πραγα!! Και δεν το θελει το κρρρυυυοοοο....

gens-0-0-300000.png

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ούκμο και ευρωπαίος σχεδόν ίδιοι στις 96

Ναι αλλά πιο πολύ μοιάζει με το πρωινό γιουκμο νομίζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Nice!!! Εν τω μεταξυ την αλλη Δευτερα η αδερφη μου, φευγει για Πραγα!! Και δεν το θελει το κρρρυυυοοοο....

gens-0-0-300000.png

Κανενα προβλημα Αγγελαρα...Παω εγω στη θεση της...🤣..Και την αδερφουλα σου θα την στειλουμε Παργα αντι για Πραγα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι αλλά πιο πολύ μοιάζει με το πρωινό γιουκμο νομίζω...

ναι βόρεια της Σκανδιναβίας, στον Ατλαντικό όχι τόσο πλέον, μοιάζουν μεταξύ τους, Αν και στις 120, μάλλον προτιμώ το ούκμο δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, gthomasandros είπε:

περσι το Μαρτη η κυκλοφορια ηταν ιδιαιτερα καλη για τα ανατολικα προσηνεμα με χιονοπτωσεις ακομα και στο κεντρο της Αθηνας και μαλιστα και μετα τις 15 του μηνα....πραγμα που μαλλον δεν φαινεται εως τωρα για φετος...

Και πάλι όμως θα κάνει κρύα κάπου 12-14 και 28-30 όχι όμως με την περσινή δυναμική. Πιστεύω και σε ψυχρή εισβολή προχωρημένη για την εποχή προς μεγάλη Δευτέρα (10 Απριλίου).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι ξεπλένωνται ελαφρώς οι 4 τελευταίοι χειμώνες.. Μια βελτίωση στηνν φάση του κβ, και θα ήταν το τέλειο σενάριο..δυτικός +κεντροβόρειος

animspi3.gifanimgok5.gifanimbkp8.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Με το πρωινό γιουκμο Μιχαήλ είναι σχεδόν ίδια και στον Ατλαντικό ομως

144 ώρες ευρωπαικού, δυστυχώς μμοιάζει με το τζεμ, έστω και με πιο "ελαφρύ" αυλώνα από τα βόρεια.. Δεν μου αρέσει...

 

οκ, αλλάζει αρκετά στις 168, λόγω αλλαγώ στην Αμερική

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

144 ώρες ευρωπαικού, δυστυχώς μμοιάζει με το τζεμ, έστω και με πιο "ελαφρύ" αυλώνα από τα βόρεια.. Δεν μου αρέσει...

Ναι ακροβατεί μεταξύ γιουκμο και τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πάντως ακόμα και το ευρωπαικό, δείτε διαφορές σε σχέση με εχθές..

ECM1-192.GIF?12ECM1-168.GIF?25-0

Σιγά βρε μιχαηλ..."ακόμα και το ευρωπαϊκό "...το τέρας αξιοπιστίας σ τέτοιες ώρες...ούτε καν...θετικό ότι δεν δείχνει ακραία πράγματα δεξιά και αριστερά και έχει επικεντρωθεί στο μέσο της Ευρώπης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

jmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ζήτω η Ιαπωνία!!!!

J240-21.GIF?25-12J252-21.GIF?25-12J252-7.GIF?25-12

 

Λίγο πιο νότια και είμαστε σούπερ, έτσι το θέλουμε...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος ο ναύτης στην λογική του αντικυκλωνα. Αύριο σιγά σιγά, στον Ατλαντικό τουλάχιστον πρέπει να βλέπουμε κάποια μεγαλύτερη συμφωνία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και άρχισε καλύτερα από το πρωί, ο μέσος όρος του ευρωπαίου νομίζω είναι λίγο χειρότερος, καταρρέει ο αντικυκλώνας και περνάνε ατλαντικά χαμηλά. Βέβαια έχει γίνει πιο καλός στην περιοχή της Ιταλίας. Έριξε τις θερμοκρασίες εκεί, και ανέβηκαν στην Τουρκία.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...