Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Καλημερα το ουκμο τελειωνει οποιοδηποτε σεναριο για χειμωνα και εκει βαδιζει και ο παιος

Θα δούμε τώρα στις 192...ολόιδια είναι με τον παιο πιο ανατολικά....οπότε θα δούνε τι θα έβγαζε το γιουκμο αν είχε συνέχεια αλλά στο πιο ανατολικό του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά το ψιλιαστηκα!!!φαινομενικά ήταν κακό το γιουκμο αλλά μέσω του παιου φάνηκε τελικά ότι θα έβγαζε σούπερ σενάριο!!!!ίσως πιο δυτικά απ' ότι πρέπει αλλά θα δούμε μέσω του παιου που είναι ίδιος αλλά πιο ανατολικά όλη την εξελιξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης λογική μεταστροφή του παίου όσον αφορά την βοήθεια από Γροιλανδία και αυτά άκυρα που έδειχνε προς τα εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα μιλάμε σωστά!!!και τώρα θ αρχίσουν να βαραν οι καμπάνες!!!είναι σα να βλέπουμε το γιουκμο στο πιο ανατολικό του...ίσως ένα ενδιάμεσο σενάριο να ήταν το ιδανικό αλλά θα δούμε που θα σκάσει...image.png.b0463e6cf1e9adc41997f72cf34586d9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και απο μενα...Προσωπικα μου αρεσουν τα τρεξιματα...Υπο προυποθεσεις μπορει να βγουν ωραιες διαταραχες τον Μαρτη...Το πρωτο δεκαημερο και πιο ψυχρο θα ειναι και πιο βροχερο...Για χιονια και μεχρι που μπορουν αυτα να κατεβουν εαν κατεβουν,θα πρεπει να περιμενουμε..

Φευγω για την ιδιωτικη κλινικη,για αλλαγη γαζας και να δω εαν η μολυνση επιτελους σταματησε..Μεχρι να γυρισω θελω θετικα σχολια και απολογισμο...Δεν θελω ηττοπαθεια...Τις καλημερες μου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά θέλουμε γιουκμο η έστω ένα ενδιάμεσο πιο πολύ προς το γιουκμο όμως.Οοοτε συμπέρασμα?Θεϊκό το γιουκμο!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τώρα μιλάμε σωστά!!!και τώρα θ αρχίσουν να βαραν οι καμπάνες!!!είναι σα να βλέπουμε το γιουκμο στο πιο ανατολικό του...ίσως ένα ενδιάμεσο σενάριο να ήταν το ιδανικό αλλά θα δούμε που θα σκάσει...image.png.b0463e6cf1e9adc41997f72cf34586d9.png

αυτο που λες        το ενδιαμεσο σεναριο να βγει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμονή για ανσάμπλ αλλά η αίσθηση μου, από το σύνολο των τρεξιματων τις τελευταίες ημέρες, είναι ότι το 5 - 15/3 θα έχει ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

αυτο που λες        το ενδιαμεσο σεναριο να βγει

Προφανος και αυτό θέλουμε...η έστω το ακραία δυτικό το γιουκμο που λογικά θα έβγαζε,μάλλον πιο πολύ θα μας βολεύει απ' τον παιο που είναι σενάριο προς αποφυγή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Προφανος και αυτό θέλουμε...η έστω το ακραία δυτικό το γιουκμο που λογικά θα έβγαζε,μάλλον πιο πολύ θα μας βολεύει απ' τον παιο που είναι σενάριο προς αποφυγή.

ο παιος στις 240 δεν εχει υετο στα βορεια ;  επισης μηπως θα εβγαζε χαμηλο β. αιγαιο ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ο παιος στις 240 δεν εχει υετο στα βορεια ;  επισης μηπως θα εβγαζε χαμηλο β. αιγαιο ;

Τίποτα άθλιος είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Εμένα μου αρέσει που δεν έχει χαθεί το ενδιαφέρον. Παλεύουμε ακόμη 😀

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 minutes ago, Χειμωνας said:

Καλημέρα.Ολος ο Μάρτης θα έχει ενδιαφέρον...το μόνο σίγουρο,μετά από αυτό το σπάνιο γεγονός στην στρατόσφαιρα..

Εχω χασει επεισοδια; Ειχαμε καποια περιεργη ΑΣΘ; Γιατι το λεμε σπανιο; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μουαγενης του σκουπιδαιου είναι σε σχετικά  καλό δρόμο στα μακρινά αν και δεν κατεβαζει πολύ κρύο..θα αλλάξει ούτως η άλλως. Το πατερν της κυκλοφορίας μου αρέσει  

EDM1-240.gif.9023f123846bce24037cb5cf6f5bac97.gif

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα μακρινά εμφανίστηκαν σενάρια του -10 και κάτω (-12.3 και -12.5 τα πιο κρύα σενάρια για 10 & 11/3), θα το παρακολουθώ στα επόμενα τρεξίματα...😉

image.png.5f53ee66ab0470c847a38decbfa7b207.png

image.png.73e01b66e9e1e3df08c9e3cce3a9d8e2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, καλά τα πρωινά, πλην τζεμ. Ο Ευρωπαίος πολύ μεγάλες αλλαγές, θετικές σε σχέση με εχθές...

Τα ενσεμπλς του ευρωπαϊκού όμως αυξάνουν σε σενάρια που πρέπει να αποφύγουμε.. νισαφι με το ξεροκρυο....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαλκονατος...Καινουργια γαζα,αποφυγη μολυνσης,θετικη διαθεση...Μονος μου θα σας φερω εναν Μαρτη γδαρτη...

Με πολλες βροχες που για μενα ειναι κλειδωμενες και παμε να δουμε εαν θα συνοδευτουν και απο χιονια...Διαγουμε ανοιξιατικες μερες...Αλλα καλο ειναι αυτο..Να ευχαριστηθει και ο κοσμος που εφυγε απο τα αστικα κεντρα και να απολαυσουν ολοι καλες καιρικες συνθηκες..Αλλα απο 1η Μαρτη τελος αυτα.

Καλη σας μερα απο τον ρομποκοπ...

20230225_103812.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...