Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32,7°C πιάσαμε στον Τύρναβο.

Το απόγευμα από τις 7 και μετά δρόσισε κάπως με τον ανατολικό άνεμο (θαλάσσια αύρα). Τώρα είναι καλά.

Αύριο ξεκινάμε με τις αστάθειες!

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήπια καλοκαιρινή ημέρα σήμερα με τοπικές συννεφιές στα βόρεια τού νομού... αύριο πολύ πιθανό εάν έχουμε ασθενείς ανέμους να βγάλει μπόρες μεσημεοαπογευμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πρώτη καλοκαιρινή βραδιά είναι γεγονός με 24 βαθμούς τώρα. Πριν ένα μήνα δεν είχαμε τέτοια μέγιστη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.0 νταν κ καπως υποφερεται 10.6 πλεον κυριοι καθε μερα που σβηνουμε.δεν.θα ξαναπερασει....οσο πιο αναιμακτα....3 μηνες γεροι του μειναν του.Σιχαματος μετα.τις.10.Σεπτεμβρη οσο κ να μας.καψει.δεν.αντεχει αλλο

Θελω να ζω κ να κοιμαμαι ειτε.στους.16.5 του Παπαγαρου ειτε.στους.11.5.της Ιπποκρατειου....τζακαρα παπλωματαρα.στο.Ιγκλου της Αττικης Γης....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη μέρα που νιώθω ζέστη στο σπίτι και θα μπει για πρώτη φορά ανεμιστήρας. 10 Ιουνίου, δεν θυμάμαι άλλοτε να έγινε τόσο αργά αυτό.

Το κλιματιστικό εγώ δεν το ανάβω εύκολα, οπότε κατά μέσο όρο ανάβει 20-25 Ιουνίου, εκτός αν έχει προηγηθεί καύσωνας.

Εάν δεν ακολουθήσει κάποιος καύσωνας μέχρι το τέλος του μήνα, σκοπεύω να κάνω φέτος ρεκόρ και να το ανάψω για πρώτη φορά Ιούλιο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημερα!!Απο νωρις ξυπνημα..Τρεξιμο με την δροσουλα στις 06:00 το πρωι αλλα τωρα πλεον το πραγμα αρχιζει και ζοριζει..27.2 το Χαροκοπειο...

Δεν ξυπνησα καλα...Αισθανομαι οτι εχει μπει μεσα μου ο Καυσωνακιας και ο george sunman...Μια σκεψη που γυροφερνουν τα πνευματα τους στο μυαλο μου...."Κοροιδοοοο δεν θα βρεξει ποτε στη Καλλιθεα..Παρε τη γυναικα σου και πηγαιντε για μπανιοοοο,γινε καυσωνακιας και γιαμπανακιας και θ αποκτησεις την αιωνια ζωη, διπλα στα 35αρια,στα πιπινια και στα κυματακια..."🙂

Απεταξαμην!!🙏Οχι διαολια δεν θα υποκυψω!!

Καλυτερα μιας ωρας χαλαζι και βροχη παρα 40 καλοκαιρια πιπινια στην ακτη...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους 

Πρώτη μέρα που νιώθω την σιχαμερή εποχή στο πετσί μου.....

20.1 ελάχιστη στην ταράτσα μου ....ήδη 26.8 με άπνοια και υψηλή  υγρασία  κοντά στο 60%....

Εσωτερική 25-25.5 και είμαι ήδη ένα βήμα από το να ξεπαρθενιασω τους Ιάπωνες για το 2023 αφού για μένα οι 25 βαθμοί είναι το ψυχολογικό όριο για μέσα στο σπίτι....

Θάνατος στο καλοκαίρι ρεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ξεπερνάει ότι με τέτοια διάταξη βγήκε και πάλι ο φολοανατολικός, και θα μας χαλάσει την αστάθεια αν συνεχίσει..

ντάξει εξασθενεί ήηδ, και η αραιή συννεφιά είναι πολύ αραιή. 28 τώρα, λίγο κάτω από τους 20 η ελάχιστη.

Ολυμπος

IMG_20230610_123432.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28.1 και 57% υγρασία .....υποφέρω από τώρα ....αναρωτιέμαι πώς θα την παλέψω 3-4 μήνες ακόμα ......

26.6 Ποταμός Κέρκυρας

25.2 Καλάβρυτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιο ζεστη ημερα σημερα, αλλα ευτυχως ακολουθει 5ημερο με πτωση και βροχες !!!!!!

19,8 η ελαχιστη και 28,3 πριν λιγο....με αρκετα ανεβασμενη υγρασια....

Ευτυχως ομως ηδη φαινονται οι πρωτες νεφωσεις, μετα τους πρωινους θυσσανους, και αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασει η Κουλα αυριο και Δευτερα κυριως, αλλα και μεσοβδομαδα !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι ειπε ο Σακης χθες για Μεγαλοπολη....να κι ενα βιντεο απο κει (9/6), οπου καποιες περιοχες εχουν υετο μπορει και 40 συνεχομενες ημερες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Μουφοσυννεφιά στα Πατήσια, παραμένουν κλειστά τα αιρ κοντίσιον

Μουφοσυννεφια και Ηγουμενίτσα.. Πυκνή ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπουμπουνιζει, καταιγίδα μεν, τίποτα το ιδιαίτερο δε.

 

IMG_20230610_174901.jpg

IMG_20230610_174907.jpg

Συνεχίζει με αυξημένη ένταση το καιρικό αποβρασμα που λέγεται βορειοανατολικός άνεμος .

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...