Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές Σεπτεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δευτερος Αγγελος απο την Ευβοια που φευγει...Πριν λιγες μερες μιλαγα μαζι του πριβε..Δεν ηξερα τιποτα για το προβλημα υγειας...Δεν πηγε το μυαλο μου οτι ειναι ο "Αγγελος."Τωρα μου το ανεφερε ο Θοδωρης...

Απιστευτος...Οταν εχασα το παιδι με την βιβη ηταν απο τους πρωτους που μου εστειλαν..Πριν 4 μηνες που εχασα τον πατερα μου επισης...Και δεν μου ειχε πει ποτε τι Γολγοθα ανεβαινει...Απλα οτι και αυτος ειχε χασει τον δικο του πατερα πολυ πιο παλια...

Καλο ταξιδι ρε Αγγελε..Διδαξες ηθος εδω μεσα και οχι μονο...Να ναι περηφανοι οι δικοι σου!!Και σ ευχαριστω που μου σταθηκες χωρις να εχεις καμια υποχρεωση....Τιμη μας που ησουν μελος στο weather club..Να μας φυλας απο κει πανω ρε φιλε...

 Σ ευχαριστω!!!Ξερεις εσυ!!

Η πρωτη χιονοκαιρια που θα επηρεασει την Ευβοια φετος θα παρει τ ονομα σου...Να χαιρεσαι και συ και ο αλλος Αγγελος επισης απο την Ευβοια που εφυγε πριν λιγα χρονια...ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!ΠΑΝΤΑ!!ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ.

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επαθα σοκ μολις ειδα τις αναρτησεις πριν λιγο στο φβ...γιατι ρε παιδια θεριζει στη Χαλκιδα αυτο το πραγμα τοσο νεους ανθρωπους?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδινε αναφορες ολο τον Αυγουστο...Οι τελευταιες φωτο που ανεβασε αλο την αγαπημενη του Ευβοια....Συνεχισε να δινει αναφορες καιρικες για λιγες μερες ακομα...Α ρε Αγγελε..Απλα σοκ....

FB_IMG_1693058422933.jpg.c5403df18d77fcfcb9ef263e25b13989.jpg

FB_IMG_1693058382937.jpg.45e6dd43e1e36239bfb6c80bb1febb73.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό παράδεισο Αγγελάρα !!!! Τα συλληπητηρια μου στους δικούς του ανθρώπους και όχι μονο... είναι δύσκολο να πεις πολλά, είναι δυσκολο να το πιστέψεις, πόσο μάλλον όταν φέυγουν τόσο νέοι άνθρωποι σαν κι εσένα από τη ζωή! Με τρομάζει! Είναι πολύ θλιβερό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα ρε παιδιά!! Το είδα στο φμπ αλλά δεν κατάλαβα ότι είναι ο άγγελος από εδώ!! Πραγματικά δεν έχω λόγια και συλλυπητήρια στην οικογένεια του!! Θα πάει να βρει τώρα τον άλλο αγγελο από τη Χαλκίδα  ( δεν μπορώ να πιστέψω τα παιχνίδια της μοίρας) και θα κοιτάει από το παράδεισο τους χάρτες. Ο Θεός να τον αναπαύσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρεμη δυναμη ο Αγγελος...Μεγαλη απωλεια για το φορουμ..Απο τα καλυτερα παιδια εδω μεσα...!!!Ο θεος να τον αναπαυσει και να δωσει δυναμη στους δικους του...!!!

Δεν μπορω να το χωνεψω γμτ...Δεν ειχε αναφερει τιποτα ο μπαγασας...Με παρηγορουσε για πολλα αλλα τα δικα του που περναγε τα κραταγε για τον εαυτο του...

Αυριο δεν θα μπορεσω ν παω στη κηδεια αλλα στα 40 θα δωσω το παρον..Του το οφειλω..Οποιος εν καιρω μπορει να μαθει ποτε ειναι και που ας το γνωστοποιησει  και σε μας..Δεν εχω fb κτλ για να μαθω...Ευχαριστω...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ΕΞΟΔΙΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ (ΚΗΔΕΙΑ) ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ ΦΙΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΛΑΧΟΥ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ, ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΟΥ ΔΙΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΟΥΣΕ!!!

ΥΓ Είναι ακριβως μετα την υψηλή γεφυρα αριστερά, οπως παμε Χαλκιδα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλυπητήρια στους οικείους του, κρίμα νέος άνθρωπος. Δεν μπορώ να το πιστέψω τον συμπαθούσα άπειρα. Καλό παράδεισο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι ρε παιδιά, δεν είναι δυνατόν... Δεν μπορεί νέος άνθρωπος, έχω πάθει τρομερό σοκ. Δεν είναι δυνατόν να φεύγουν τέτοιοι άνθρωποι έτσι, πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.

Μπορεί να μη γνωριζόμαστε προσωπικά και από κοντά οι περισσότεροι εδώ μέσα, αλλά είμαστε σε μια κοινή συντροφιά πάνω από 10 χρόνια και μοιραζόμαστε τις χαρές μας και τις απογοητεύσεις μας με άτομα που μας καταλαβαίνουν και συμμερίζονται την "λοξά" μας. Κάθε τέτοια απώλεια είναι μαχαιρια στην καρδιά, φεύγει ουσιαστικά δικός μας άνθρωπος.

Καλό ταξίδι Άγγελε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να πει κανεις..οταν το ειδα νωρις το πρωι στο fcb παρακαλουσα να μην γραψει κανεις εδω μεσα..οχι οτι θα αλλαζε και πολλα..δυστυχως ενας νεος ανθρωπος καιροφιλος χαθηκε..συλληπητηρια στην οικογενεια και στους οικειους του..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικα νιωθω πολυ ασχημα παρολο που δεν τον γνωριζω προσωπικα. αν καταλαβα καλα ηταν απο την Ευβοια; που ειχε το ονομα του σαν username? 
κριμα πραγματικα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι να υπάρχει κάτι μετά αδερφέ μας και η ψυχή σου να ταξιδευει αιωνια πανω απο τη χιονισμενη Διρφυ σου ως τους αγαπημενους σου Παπάδες.Εμεις παντα θα σε μνημονευουμε.Αντίο Αγγελε.Κουράγιο στους ανθρώπους σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κριμα να φεύγουν άδικα νέοι άνθρωποι πραγματικά κρίμα..

Δεν τον γνώριζα προσωπικά. Αλλά εδώ είμαστε μια παρέα, μια οικογένεια μια μικρή κοινωνία όπως θα έλεγε κανείς... Γιατί να συμβεί κάτι τέτοιο;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν τον ηξερα κριμα 😞 😞 

 

Η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία & το Εθνικό Αστεροσκοπείο μεταφέρονται στην Πολιτική Προστασία"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...