Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Ανάλυση χαρτών Σεπτεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Severe_Lover είπε:

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ 🙏🙏😉🚨🚨⛈️☢️😁

 

Screenshot_2023-09-22-02-37-31-878.jpg

αν γινει κ αυτο τι να πω..ριπ.. 

Για καρδίτσα τι δίνει και ο παιος ρε..νταξει δεν παιζει να βγουν αυτα

image.png.144b8f333a0b29390ed5ac8095b2f8b9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 3 ώρες ύπνο και θα ξανακοιμηθω. Παρακολούθησα το 21 ζ του αικον και έκανε μεγάλη κίνηση προς ούκμο, η έτσι φάνηκε, και είναι πάντα προπομπός του 00αριου, τελικά έτσι και έγινε, τεράστια τούμπα, από μια λίμνη Κουτσούκος στο 18αρι την παχύνε περισσότερο από ποτέ. Μακάρι να συνεχίουν τα υπόλοιπα σε αυτόν τον Ρυθμό...

Ελάχιστη βελτίωση από τζιφο... Έλεος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, αϊκον + ουκμο φοβερά (ειδικά το ουκμο φαίνεται μπομπα). Συνολικός υετός αϊκον μέχρι τις 120 ώρες 

xx_model-en-318-0_moddeuhd_2023092200_120_5018_157.png.8c69405c3c982e3b42c9e7d707b03a7c.png

Ο τζίφος πραγματικά απειροελάχιστη βελτίωση και παρόλα αυτά πρέπει το αποτέλεσμα να είναι και χειρότερο συγκριτικά με το προηγούμενο τρέξιμο. Πώς γίνεται πριν 24ωρες να ήταν το καλύτερο σενάριο και τώρα το χειρότερο, με διαφορά μάλιστα; Καταλαβαίνετε λοιπόν τι έχουμε να περάσουμε πάλι τον χειμώνα με το πρώην μοντέλο…

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια και πάλι, για εμένα ήταν σημαντικό να κρατηθούν ούκμο και Τζεμ σε πρώτη φάση, ενώ από ότι είδα σημαντική βελτίωση έκανε ο Γάλλος, και αναμένουμε Ευρωπαίο. Τώρα αν ο τζιφος τους τραβήξει όλους αυτούς και χάσουμε τέτοια κακοκαιρία 48 ώρες πριν τι να πω.

Ούκμο 00αρι βγάζει τα πολλά φαινόμενα εδώ, χωρίς να επηρεάζει πολύ την δυτική Θεσσαλία. Το καλύτερο σενάριο.

09-09-02-UKMHDOPIT00_156_18.png.725c45cc2b3d486fe29ef27c8ae37af1.png

Ευρωπαίος μικρή βελτίωση, αλλά θέλει και άλλο. Καμία σχέση με το έκτρωμα του τζιφου.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ελβετός τι δίνει ρε παιδιά?...και βάλτε και ένα λινκ που μπορούμε να το βλέπουμε και αυτό το μοντέλο γιατί στο μετεοσιελ νομίζω δεν υπάρχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα...Η αλλη εβδομαδα θα ειναι περφεκτο!!!Πτωση της θερμοκρασιας και βροχες....Το Φθονοπωρο ερχεται στην ωρα του...Μη σκατε για τον τζιφο...Εδειξε την ταση,τον ακολουθησαν και τωρα κανει τα δικα του...Γι αυτο πλεον ειναι τεταρτο-πεμπτο σε αξιοπιστια....Η λιμνη εχει κλειδωσει...Σοφοτεροι δεν θα γινουμε ουτε σημερα...Το σκ θα υπαρξει συγκλιση και ταυτιση των μοντελων. Οπως παντα δηλαδη την τελευταια στιγμη...Αραχτε και στολιστε...Τα σεβη μου...

Τα μοντελα ειναι σαν τη γυναικα..Αλλα δειχνουν αλλα εννοουν και αλλα κανουν...Οταν θα αντιληφθειτε πως σκεφτεται μια γυναικα,θα μαθετε και τα προγνωστικα μοντελα...🤣Τα σεβη μου!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η λίμνη σε ευρωπαϊκό και τζιφο  σε ποιο νότια τροχιά, αν και πιστεύω ότι σαφώς και δεν εχει κλειδώσει ακόμα η θέση που θα πάρει η λίμνη. 

Υπομονή 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από εδώ και πέρα κάθε τρέξιμο είναι απίστευτα κρίσιμο. Πρέπει πάση θυσία να μεγάλωσει η λίμνη, να κινηθεί βόρεια, λώστε να έχουμε και εδώ επιτέλους αξιόλογα φαινόμενα. Αικον 3ζ έχει θετικά και αρνητικά, σίγουρα σαν το 18αρι του δεν θα είναι πάντως. Περιμένουμε με αγωνία τον τζίφο, και η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα και τον ευρωπαίο να βελτιωθεί, και να φουσκώσει την λίμνη.

 

ta esnmeplw toy eyrvpa;ioy x;alasan....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Screenshot_2023-09-22-11-00-41-931.jpg

οχι άλλες τρύπες στην Λάρισα, δείξε λίγο έλεος καιρέ και βάλε με επιτέλους στο επίκεντρο toy YETOY!

UKMHDOPIT00_90_4.png

image.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

iCON προς UKMO στο 6αρι, Άγγλε αρχοντα πάρε μου όλα τα υπάρχοντα!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

iCON προς UKMO στο 6αρι, Άγγλε αρχοντα πάρε μου όλα τα υπάρχοντα!

Κανεις και ριμες ε??

Τζιφο παλιατσο ασε τον Μιχαηλ στον ασσο. 🤣

Τζιφακο στο εξαρι δωσε στον Μιχαηλ το ενα το π@π@ρι...😍

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω σημαντική βελτίωση του τζιφου για να πω ότι πάμε καλά. Το αικον απλά φοβερό για εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

οχι άλλες τρύπες στην Λάρισα, δείξε λίγο έλεος καιρέ και βάλε με επιτέλους στο επίκεντρο toy YETOY!

UKMHDOPIT00_90_4.png

image.png

Πολύ ανατολικά είναι η σύγκλιση φαινομένων όλοι θα πάρουν κάτι η Θεσσαλία απο Λαμία και πάνω πιο πολλά  η λίμνη θα καθυστερήσει στο Ιόνιο νότιο στα ζεστά νερά και μετά θα κινηθεί ανατολικά αργά όλοι θα μπουν στο παιχνίδι....

Η ακριβής τροχιά ακόμα παίζει για τα πιο έντονα φαινόμενα και πιο πολλά τοπικά..

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θέλω σημαντική βελτίωση του τζιφου για να πω ότι πάμε καλά. Το αικον απλά φοβερό για εδώ.

Για ποιο λόγο τέτοιο φόβο για τον Τζιφο ρε συ? 

Αφου ξέρεις τι θα επακόλουθησει στα επόμενα του τρεξίματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Για ποιο λόγο τέτοιο φόβο για τον Τζιφο ρε συ? 

Αφου ξέρεις τι θα επακόλουθησει στα επόμενα του τρεξίματα

Είμαι άπιστος Θωμάς μέχρι το ναουκαστ Σπύρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Για ποιο λόγο τέτοιο φόβο για τον Τζιφο ρε συ? 

Αφου ξέρεις τι θα επακόλουθησει στα επόμενα του τρεξίματα

Ακυρο

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα. Καμία βελτίωση από τον τζιφο. Δείξε λίγο έλεος!!?!.

Πενιχρή.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...