Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Ανάλυση χαρτών Σεπτεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

 

Να δεις που στο τέλος θα πετύχει καλυτερα απο όλους τα χιλιοστα και θα τον βγάλουν μοντελαρα χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένα ούκμο και ευρωπαϊκό.. πνίξει μας! Να δούμε πόσο καλά δουλεύουν τα αντιπλημμυρικά της Λάρισας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,  Μακεδονία,Θεσσαλία και ανατολική στερεά ,βάζουν υποψηφιότητα και πολύ έντονη κακοκαιρία!Να δούμε που θα κάτσει η σύγκλιση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασυλληπτα ανσαμπλ..Πρωτογνωρα για αρχες Σεπτεμβρη....

ens_image (4).png

ens_image (3).png

Ισχυρη κακοκαιρια προ των πυλων..Το καλο ειναι οτι η μετατοπιση της λιμνης λιγο πιο βορεια ισως δωσει καταιγιδες και στον Εβρο..Οχι κατι τρομερο αλλα μπορει...

Μεγαλα υψη βροχης σε αρκετες περιοχες!!!Με το δεξι ξεκινα ο μηνας...Καλη απολαυση κυριοι...Δεν υπαρχει καλυτερο συναισθημα απο την προσμονη μιας κακοκαιριας.Ποσο μαλλον οταν εχει προηγηθει ενα τραγικο διαστημα!!!

Στολισα και στις επαλξεις...Ετσι απλα...

Καλως ορισες Φθινοπωρο!!!

8sE0.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασσική περίπτωση νοτιοανατολικό εδω θα ρίξει 25μμ στη Καλαμπάκα 120μμ ...Μετά από μια παρόμοια λιμνη το Σεπτέμβριο του 2016 ακολούθησε οο επικος γεναρης  του 2017 μετα απο ενα παρόμοιο καλοκαίρι του 2007 ακολούθησε ο Φλεβάρης του 2008 ,  όλα με το μέρος μας φετος !,κάντε το συνδιασμο και βγαινει το ιδανικό για όλους....χαχαχα...ξέρω το πήγα μακρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ασυλληπτα ανσαμπλ..Πρωτογνωρα για αρχες Σεπτεμβρη....

ens_image (4).png

ens_image (3).png

Ισχυρη κακοκαιρια προ των πυλων..Το καλο ειναι οτι η μετατοπιση της λιμνης λιγο πιο βορεια ισως δωσει καταιγιδες και στον Εβρο..Οχι κατι τρομερο αλλα μπορει...

Μεγαλα υψη βροχης σε αρκετες περιοχες!!!Με το δεξι ξεκινα ο μηνας...Καλη απολαυση κυριοι...Δεν υπαρχει καλυτερο συναισθημα απο την προσμονη μιας κακοκαιριας.Ποσο μαλλον οταν εχει προηγηθει ενα τραγικο διαστημα!!!

Στολισα και στις επαλξεις...Ετσι απλα...

Σάκη σου εύχομαι καλό κολύμπι στους δρόμους της Αθήνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά ο Ευρωπαίος δίνει τρομακτικό νερό στα παράλια της Θεσσαλίας, η λίμνη δεν πάει πολύ νότια καθώς παχύνει αρκετά αναμένω 300αρες να δείξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακή κακοκαιρία νωρίς νωρίς φέτος...φτου μην το ματιαξουμε😋....συνήθως τέτοιες λίμνες που αποκοβοντε και έρχονται αναστροφα από β.ανατολικα προς ν.δυτικα το κύριος μενού αφορα ανατολική στερεά και Θεσσαλία ,επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα παίξουν ρόλο τα βραστά νερά που υπάρχουν.Σε κάθε περίπτωση είναι ένα τρομερό σύστημα που θέλει πολύ μεγάλη προσοχή ειδικά όποιες περιοχές έχουν επηρεαστεί από φωτιές και έχουν τριγύρω χείμαρρους και ποτάμια...εμείς θα σταθούμε στο έξαψη χαρας που δημιουργεί σε πολλούς εδώ μέσα ένα τέτοιο συστημα και θα ελπίζουμε σε όσο το δυνατόν λιγότερα προβλήματα και δυσάρεστες καταστάσεις.Η χαρά από την δυναμική έκφραση της φύσης είναι μεγάλη και δεν βλέπουμε την ώρα να υποδεχτούμε το φθινόπωρο και την πρώτη του μεγάλη κακοκαιρία...😋😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

...εμείς θα σταθούμε στο έξαψη χαρας που δημιουργεί σε πολλούς εδώ μέσα ένα τέτοιο συστημα και θα ελπίζουμε σε όσο το δυνατόν λιγότερα προβλήματα και δυσάρεστες καταστάσεις.Η χαρά από την δυναμική έκφραση της φύσης είναι μεγάλη και δεν βλέπουμε την ώρα να υποδεχτούμε το φθινόπωρο και την πρώτη του μεγάλη κακοκαιρία...😋😁

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ..Ενα παιδι μετράει τα σύννεφα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελαφρως ως αρκετα ανησυχητικά τα 00αρια για την αττικη που αν συνεχιστει η μικρη δυτικη μετατοπιση θα βρεθει οριακα εκτος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ..Ενα παιδι μετράει τα σύννεφα 

Ορεξατο σε κόβω φέτος...😋...κόλπο είναι ξέρω τι κάνω🤣🤣🤣...ξαφνικά στις 20 Νοεμβρίου  θα μεταμορφοθω σε δρακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελαφρως ως αρκετα ανησυχητικά τα 00αρια για την αττικη που αν συνεχιστει η μικρη δυτικη μετατοπιση θα βρεθει οριακα εκτος.

Έλα ρε τώρα υπερβολικός είσαι ..εκεί που πάει και με την κίνηση που θα έχει πως θα βγεις εκτός?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα ρε τώρα υπερβολικός είσαι ..εκεί που πάει και με την κίνηση που θα έχει πως θα βγεις εκτός?

Εκτος σοβαρων φαινομενων.Τωρα αν αφησει 5μμ ε δεν θα χαρω μετα απο οσα εχουμε τραβηξει.Ετοιμαζομαι για τα πρωτα μπινελικια της σεζον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκτος σοβαρων φαινομενων.Τωρα αν αφησει 5μμ ε δεν θα χαρω μετα απο οσα εχουμε τραβηξει.Ετοιμαζομαι για τα πρωτα μπινελικια της σεζον.

Μόνο στο πρώτο κύμα της Δευτέρας η Αττική θα είναι μάλλον εκτός, την τρίτη όμως θα έχει μετωπική δραστηριότητα και εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκτος σοβαρων φαινομενων.Τωρα αν αφησει 5μμ ε δεν θα χαρω μετα απο οσα εχουμε τραβηξει.Ετοιμαζομαι για τα πρωτα μπινελικια της σεζον.

Την Τριτη θα σου ρθω απο Βοτανικο...Αμα βρεις χρονο θα σε παω και βολτουλα...😉

kanadas_plimires_g.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Την Τριτη θα σου ρθω απο Βοτανικο...Αμα βρεις χρονο θα σε παω και βολτουλα...😉

kanadas_plimires_g.png

Κρατα μικρο καλαθι Σακουλινο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ορεξατο σε κόβω φέτος...😋...κόλπο είναι ξέρω τι κάνω🤣🤣🤣...ξαφνικά στις 20 Νοεμβρίου  θα μεταμορφοθω σε δρακο

Τι να κάνω εχω οσφυαλγία και είμαι ολη μερα κρεβατι οποτε εχω ορέξεις χαχαχα...μαζί σου εγω θα μεταμορφωθω πιο νωρίς από τις 10 νοεμβρη μονο χιονι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι να κάνω εχω οσφυαλγία και είμαι ολη μερα κρεβατι οποτε εχω ορέξεις χαχαχα...μαζί σου εγω θα μεταμορφωθω πιο νωρίς από τις 10 νοεμβρη μονο χιονι 

Ωραία από 10 Νοεμβρίου διάλεξε τι θες να σε?η σκύλα? Η η Χάρυβδη?🤣🤣🤣...και περαστικά αντουαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο Οδυσσέας 

Ναι και να ψάχνουμε αλλά 8 χρόνια την χιονοιθακη...🤣🤣...και Σκύλλα και Χάρυβδη και κύκλωπας και οδυσσεας Ανδρούτσος θα γίνω φέτος...😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και προσπάθεια τροπικής διαταραχής από ευρωπαϊκό.

Μιχαήλ παίζει αυτό Ε?κάτι εμέ το βρισκω πολύ λογικό θα σκάσει η λίμνη στο πιο ζεστό σημείο της μεσογειου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι και να ψάχνουμε αλλά 8 χρόνια την χιονοιθακη...🤣🤣...και Σκύλλα και Χάρυβδη και κύκλωπας και οδυσσεας Ανδρούτσος θα γίνω φέτος...😋🤣

kontizas-oh-oh-oh.gif.e18e7c0f680a3d71947b17ac437223bd.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...