Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Ανάλυση χαρτών Σεπτεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχιζει την τουμπα ο τζιφος...Βελτιωση στο 06αρι..Οχι τεραστια αλλα ενα βημα σημαντικο...Vamooossss!!!

gfs-0-90.png

Μεχρι το πρωι δεν εδινε ποθενα φαινομενα στην ηπειρωτικη χωρα...Τωρα ομως...Α ρε μαγε...🤣Η Θεσσαλια φαινεται να ειναι πλεον στο επικεντρο...Ισως και η Στερεα...

gfs-2-84.png

Γεια σου ρε τζιφο...Αμα σε καταβαζαμε σε Ολυμπιαδα ειχαμε μονιμα το χρυσο!!

Dd6nOO.gif

Μεγαλη βελτιωση και στα ανσαμπλ του...Καλα παμε..!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Η μισή τούμπα έγινε, ελπίζω η άλλη μισή στα 12αρια.

Μετά την ασύλληπτη μνημειώδη τούμπα 72 ωρών φέτος το Φεβρουάριο στη Μπάρμπαρα, αλήθεια τι μπορούμε πλέον να περιμένουμε από το πρώην μοντέλο; Μηδενική αξιοπιστία πλέον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βροχες δειχνουν να πλησιαζουν δυνητικα μπορει να εχουμε και ακραια φαινομενα να δουμε μεχρι αυριο πως θα κατσει η λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οι βροχες δειχνουν να πλησιαζουν δυνητικα μπορει να εχουμε και ακραια φαινομενα να δουμε μεχρι αυριο πως θα κατσει η λιμνη

Θα αφορά κυρίως ανατολικές περιοχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοι ρωτανε τζιφο ποτε εχεις ιδρυθει,οι χαρτες σου χαλασαν εχουμε στραβωθει,τις κωλοτουμπες κανεις σαν τη γυμναστικη,θα παιζεις στα μοντελα στη γ εθνικη...

Και απορωωωωωωω,ρε τζιφακο απορωωωω και εχω δει το καθε τρεξιμο σου,εχω μπει και σε καθε βραδινο σου...

Sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο..Καιιι

Γ..ω τον τζιφο κι ολες τις κ@λοτουμπες του,γ..μω τον τζιφο κι ολες τις κ..λοτουμπες του!!🤣Για οσους δε ξερουν απο γηπεδο αλλα ξερουν απο μουσικη...Απο το FREED FROM DESIRE.Με διαθεση χιουμοριστικη και μονο...Αλλαξε η ψυχολογια με το που φανηκαν ψηφιακες βροχες!!!!

 

 

ens_image (1).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους!!!!! Θυμάμαι που λέγαμε πως δε διαφαίνεται κανένα φως στο τούνελ όσο πάει το μάτι και πως ο Σεπτέμβρης θα ξεκινήσει με ζέστες κι έτσι θα μας παει!!!! Μαντέψτε... ξεκινάμε με βροχές! Φθινοπωράκι θα μυρίζει.. πισωγυρίσματα να ΜΗΝ έχουμε!

Καλό μήνα και καλό φθινόπωρο! Και τέλη του μήνα το ξαναλέμε κι επίσημα δε πειράζει... χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλό είναι ότι άμα βγουν αυτά, ακόμη και τα μισά να βγουν θα είναι 2-3 μέρες καλές που θα δροσίσουν και τα σπίτια. Οπότε και ψύχρες να μην κάνει μετά, δύσκολο ξαναζεσταίνουν. Οι ελάχιστες δεν δείχνουν να ανεβαίνουν πάλι στα 25-26αρια, οπότε οι εσωτερικές θα είναι ΟΚ. Να τελειώνουμε με το A/C επιτέλους τουλάχιστον. Μόνο μην βγει το gfs και φάμε φρίκη 😛 

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Το καλό είναι ότι άμα βγουν αυτά, ακόμη και τα μισά να βγουν θα είναι 2-3 μέρες καλές που θα δροσίσουν και τα σπίτια. Οπότε και ψύχρες να μην κάνει μετά, δύσκολο ξαναζεσταίνουν. Οι ελάχιστες δεν δείχνουν να ανεβαίνουν πάλι στα 25-26αρια, οπότε οι εσωτερικές θα είναι ΟΚ. Να τελειώνουμε με το A/C επιτέλους τουλάχιστον. Μόνο μην βγει το gfs και φάμε φρίκη 😛 

Έχω να ανοίξω κλιματιστικό ήδη 10 μέρες εγώ πάντως! Το σπίτι πλέον είναι ήδη σε ιδανική Τ

 

Ευρωπαίος 6αρι καλύτερος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχω να ανοίξω κλιματιστικό ήδη 10 μέρες εγώ πάντως! Το σπίτι πλέον είναι ήδη σε ιδανική Τ

 

Ευρωπαίος 6αρι καλύτερος 

Ε ναι τα βραδια πλεον ειναι μια χαρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ξυπνησε και ο βασιλιαχαχαχαχαχ

https://media.tenor.com/d-bHBk4UYs4AAAAM/who.gif

Θα πέσει πολύ γέλιο και φέτος με τον βασιλιά καρναβάλο

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, sakis13 said:

Ολοι ρωτανε τζιφο ποτε εχεις ιδρυθει,οι χαρτες σου χαλασαν εχουμε στραβωθει,τις κωλοτουμπες κανεις σαν τη γυμναστικη,θα παιζεις στα μοντελα στη γ εθνικη...

Και απορωωωωωωω,ρε τζιφακο απορωωωω και εχω δει το καθε τρεξιμο σου,εχω μπει και σε καθε βραδινο σου...

Sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο..Καιιι

Γ..ω τον τζιφο κι ολες τις κ@λοτουμπες του,γ..μω τον τζιφο κι ολες τις κ..λοτουμπες του!!🤣Για οσους δε ξερουν απο γηπεδο αλλα ξερουν απο μουσικη...Απο το FREED FROM DESIRE.Με διαθεση χιουμοριστικη και μονο...Αλλαξε η ψυχολογια με το που φανηκαν ψηφιακες βροχες!!!!

 

 

ens_image (1).png

Θα γίνω πιο προκλητικός 

ΦΟΡΤΣΑ ΤΖΕΜΑΡΑ @@@@@ ΤΗΝ @@@@@

και όποιος κατάλαβε καταλαβε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ολοι ρωτανε τζιφο ποτε εχεις ιδρυθει,οι χαρτες σου χαλασαν εχουμε στραβωθει,τις κωλοτουμπες κανεις σαν τη γυμναστικη,θα παιζεις στα μοντελα στη γ εθνικη...

Και απορωωωωωωω,ρε τζιφακο απορωωωω και εχω δει το καθε τρεξιμο σου,εχω μπει και σε καθε βραδινο σου...

Sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο,sexy τζιφακο σου στελνω κασπερακο..Καιιι

Γ..ω τον τζιφο κι ολες τις κ@λοτουμπες του,γ..μω τον τζιφο κι ολες τις κ..λοτουμπες του!!🤣Για οσους δε ξερουν απο γηπεδο αλλα ξερουν απο μουσικη...Απο το FREED FROM DESIRE.Με διαθεση χιουμοριστικη και μονο...Αλλαξε η ψυχολογια με το που φανηκαν ψηφιακες βροχες!!!!

 

 

ens_image (1).png

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα το κορυφαίο σου! Επιτέλους λίγο καιρικό ενδιαφέρον! Μας γονάτισε το εξάμβλωμα 2 μήνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-90.png?12

12αρι

Aκομα ποιο βελτιωμενος ο κλοοουν της καρδιας μας

6αρι

gfs-0-96.png?6

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, επέστρεψα και εγώ στο forum μιας και οδεύουμε προς τον χειμώνα, ενώ  ακόμη και το φθινόπωρο ίσως να έχει ενδιαφέρον, καλό μήνα και καλά φαινόμενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βασικό είναι να πέσει η Τ κάτω από τους 30 κάποιες μέρες για να κρυώσουν τα μπετά και να κλείσει ο Ιάπων. Μεγάλα ύψη βροχής στην Αττική αρχές Σεπτεμβρίου βλέπουμε πολύ σπάνια, οπότε ό,τι έρθει καλοδεχούμενο. Και με 10 μμ στο Κέντρο υπερευχαριστημένοι θα είμαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...