Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλκίδα πέρασε ένα ωραίο μπουρίνι με θυελλώδεις βοριάδες, χαλασμός έγινε, κεραυνούς κ αρκετά έντονη βροχή η οποία ηρέμησε τώρα! 

20,8 η θερμοκρασία από 29c πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρνουνται οι καταιγιδες να περασουν τον ευβοικο και να φτασουν στην βορεια Κουλα.Θα κρατηθω και δεν θα αρχισω το αναθεμα απο τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! Πραγματικό φθινόπωρο σήμερα και εδώ στην περιοχή της πεδινής Ημαθίας με βαριά  συννεφιά και ψιλόβροχο από νωρίς το πρωί κατά διαστήματα και με θερμοκρασίες γύρω στους 19 βαθμούς ..... ψύχρα έξω που θέλει να φορέσεις οπωσδήποτε ζακέτα 

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Χαλκίδα πέρασε ένα ωραίο μπουρίνι με θυελλώδεις βοριάδες, χαλασμός έγινε, κεραυνούς κ αρκετά έντονη βροχή η οποία ηρέμησε τώρα! 

20,8 η θερμοκρασία από 29c πριν

Άγγελε είμαι Ριτσώνα και εδώ δεν έχει βρέξει. Σταμάτησε τώρα Χαλκίδα; (ο σταθμός μου καταγράφει χιλιοστά ακόμη)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα δυνάμωσε αυτή την στιγμή.συννεφα άσπρα λες και πάει για χιόνι.ο νυστικος καρβέλια ονειρεύεται χαχα.δεν ξέρω από χιλιοστά τι έχει κάνει έως τώρα.μαγεια και απόλαυση παντος το σκηνικό 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσα στα πεύκα η φωτια σε κατοικημένη περιοχή. Κατευθύνεται προς Ροδόπολη ,Άνοιξη ,Δροσιά ,Διόνυσο. Ο Θεος να βαλει το χέρι του...Αν γυρίσει σε ΒΔ ο ανεμος κάτι ισως γίνει. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αρνουνται οι καταιγιδες να περασουν τον ευβοικο και να φτασουν στην βορεια Κουλα.Θα κρατηθω και δεν θα αρχισω το αναθεμα απο τωρα.

Το βράδυ μετά τις 11-12 ξεκινάει το καλό για την Αττική. Το σύστημα δείχνει ήδη τη δυναμική του, δεν νομίζω να μείνουμε απέξω.

Πάντως εδώ στο κεντρο-νότιο λεκανοπέδιο η τελευταία μέρα σοβαρής βροχής (πάνω από 20 χιλιοστά δηλαδή) ήταν η 26η Ιανουαρίου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...