Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αριχσε δυνατά και στη Λαμία, μέχρι την Πέμπτη δεν βλέπω να κόβει το νεράκι.Θα έχουμε και επιδείνωση τις επόμενες ώρες 

55 mm/h ραγδιοτητα κέντρο και 8μμ,,3-4 mm του ΕΑΑ στα ανατολικά της πόλης 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια έχουμε αστάθεια και εδώ στη Ρόδο και ας λέει το ημερολόγιο 4 Σεπτεμβρίου!!!!  Συννεφιά με ψιχάλες (μη μετρήσιμος υετός προς το παρόν εδώ στην πόλη, αν και σε χωριά στα δυτικά έβρεξε κανονικά) και κάποια ηλεκτρικά πέφτουν προς τα δυτικά παράλια και το εσωτερικό του νησιού,  Τι να πω: Μακάρι να βρέξει και προς τα καμμένα και μακάρι το υδρολογικό έτος που ξεκινάει να μη θυμίζει επ'ουδενί το περσινό😉

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32μμ στο χωριό με 16 βαθμούς Θ και συνεχίζει πιο χαλάρα τώρα . Στα 62mm η Τραγάνα , 53mm o Θεολόγος,36mm η Αταλάντη,25mm ο Αγ. Δημήτριος στο κέντρο της Κωπαϊδας.

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Χαλκίδα βλέπω βρέχει ποτιστικά και θερμοκρασία <20 βαθμούς, φθινόπωρο!

image.png.6328219ad6a48e2546476e5dae36726b.png

Σκέψου ισχυρός βορειοδυτικός άνεμος έντονη βροχή και κλειστός ο καιρός από παντού!!! Ούτε τέλη Οκτωβρίου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι πριν λίγο είχαμε σκοτάδι εδώ ...τώρα έβγαλε και ήλιο η Κούλα .....ελπίζω να βρέξει γιατί αλλιώς δεν ξέρω τι μπορώ να πω πραγματικά αν αφήσω τον εαυτό μου ελεύθερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Άγγελος said:

Αστράφτει κ μπουμπουνιζει συνεχώς στα βόρεια της Χαλκίδας!! Σταθμός στα Ψαχνά γράφει 16 χιλιοστά...

Στενή 14

Μακρυκάπα 68!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 χιλιοστά εδώ στο Μακροχώρι  με ψιχαλες μόνο τώρα γενικά χαμηλότερη των προβλέψεων ως τώρα για εδώ η κακοκαιρία.... στους 19,8 η θερμοκρασία με πυκνή συννεφιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθαρά φθινοπωρινό το σκηνικό του καιρού πλέον εδώ, η θερμοκρασία μεταξύ 19-20 και ασθενής έως μέτρια βροχούλα κατά διαστήματα από τις 10:30.

Οι Κωφοί Μαγνησίας, στις βορειοανατολικές πλαγιές της Όθρυος, μέχρι στιγμής βρίσκονται στα 8,6mm. Έχω μεγάλη απορία να δω που θα σταματήσει το κοντέρ εκεί…

https://penteli.meteo.gr/stations/kofoi/

IMG_0669.jpeg.84c7bcf7f3cb98c6020bf2cd95239d21.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Μέχρι πριν λίγο είχαμε σκοτάδι εδώ ...τώρα έβγαλε και ήλιο η Κούλα .....ελπίζω να βρέξει γιατί αλλιώς δεν ξέρω τι μπορώ να πω πραγματικά αν αφήσω τον εαυτό μου ελεύθερο 

Δεν θα βρέξει και θα σταματα η βροχή στη Μαλακάσα και από κάτω θα έχει ήλιο λαμπρο για να πάνε οι γιαμπανακηδες θαλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσσηνία κατά τόπους πολύ νερό! Περιμένουμε αργότερα καλύτερα πράγματα με την ανώτερη διαταραχή που κινείται πιο νότια και τη δημιουργία υπήνεμου αβαθούς Χ (χαμηλό Ιωάννου) που αναλόγως των συγκλίσεων μπορεί τοπικά να ενισχύσει τα φαινόμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ερώτηση αυτή την στιγμή τη ανεμους έχουμε στην αττικη? 

Διότι με βορειοανατολικο δεν μπορούμε να περιμένουμε και πολλά δυστυχως 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, galatsioths είπε:

Πωπω τέρατα στην Κέρκυρα. Μιλάμε για πολυκυτταρα στάνταρ. Προβλεπόταν;;;

Και να προβλεπόταν .. οι πολύ θερμές θάλασσες και η δυναμική της λίμνης καθώς και ότι είναι μεσημβρινές ώρες σίγουρα παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Μια ερώτηση αυτή την στιγμή τη ανεμους έχουμε στην αττικη? 

Διότι με βορειοανατολικο δεν μπορούμε να περιμένουμε και πολλά δυστυχως 

Εγώ σταθερά ΔΒΔ με ένταση 50χλμ/ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...