Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γ@μωτο τι μας κάνει ο τζίφος! Τι κάνει τι;;;;; 

282-779GR.gif

Αν είναι δυνατόν βγάζει θερμοκρασία - 10 στην γειτονική Βουλγαρία... Υπάρχουν και μεγάλοι άνθρωποι πρόσεξε ρε συ... Τι σενάρια είναι αυτά..

gfs-1-294.png

Υ.γ. λογικά κάτι τέτοιο θα συμβεί χαχαχα. Εντυπωσιακοι χάρτες...

Galanto ετοιμάσου!

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το οτι σχολιαζονται οι 280 ωρες του τζιφου δειχνει οτι και φετος θα υπαρξει πολλη απογοητευση και σιχτιρι.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο που κρατάμε μέχρι στιγμής είναι ότι κάποιες περιοχές της Κεντρικής Ευρώπης και των βορείων Βαλκανίων θέτουν υποψηφιότητα για κάποια χιόνια ως και τελείως πεδινά από μέσα Οκτωβρίου...

Δεν είναι κάτι πρωτοφανές για τα κυβικά τους, αλλά τα τελευταία χρόνια συνηθίζαμε να βλέπουμε κάτι Γερμανίες, Πολωνίες, Τσεχίες, Ουγγαρίες άχιονες ως τα Χριστούγεννα

Επεξεργάστηκε από Χιονοσκεπής
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το οτι σχολιαζονται οι 280 ωρες του τζιφου δειχνει οτι και φετος θα υπαρξει πολλη απογοητευση και σιχτιρι.🤣

Για την πλάκα μας ανεβάζουμε τέτοιους χάρτες χεχεχε 

Να πάρουμε δύναμη για τη συνεχεια... Αυτός ο χειμώνας θα έχει πολλές συγκινήσεις😅 ( και σιχτιρι φυσικά )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Για την πλάκα μας ανεβάζουμε τέτοιους χάρτες χεχεχε 

Να πάρουμε δύναμη για τη συνεχεια... Αυτός ο χειμώνας θα έχει πολλές συγκινήσεις😅 ( και σιχτιρι φυσικά )

Καλα κανετε.Κι εγω για πλακα το γραφω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία το σημαντικό είναι πως υπάρχουν αρκετά υετοφορα σενάρια για τη δυτική και βόρεια χώρα. Μακεδονία και Θράκη ας κάνει κάτι καλό... ( Για τα καμένα τώρα στην Αλεξανδρούπολη δεν ξέρω αν θα υπάρξουν προβλήματα αν και λόγω μορφολογίας εδάφους λογικά δεν θα έχουμε τόσο έντονη ανησυχία όπως στη βόρεια Εύβοια και την Αττική. Ποιο μεγαλο πρόβλημα μπορεί να έχουν τα παράλια )

Επιτέλους διαφαίνεται κάτι όμορφο για την συνέχεια με την απουσία αντικυκλωνα και τα όποια φαινόμενα.

Εννοείται πως για αυτές τις ώρες όλα είναι πιθανά με αυτές τις κακοκαιριες να αποδυναμώνονται  συνήθως σταδιακά 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Δε θυμάμαι να χιόνισε ποτέ σε πεδινά πριν τις 5 Νοεμβρίου. Νομίζω μόνο 4/11 χιόνισε εδώ.

Όχι έχει κάτι Οκτωβριανά διαμάντια την δεκαετία του 70 ενώ χιόνισε και το 1997 Οκτώβριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάπου θα συγκρουστούν πολικές μάζες με τα απομεινάρια της Αφρικής...κάπου στην ανατολική κεντροανατολικη Ευρώπη...κάπου ο χειμωνας θα ρθει βαρύς....κάπου βρίσκεται ο πιο αδύναμος κρίκος!!!🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλα κανετε.Κι εγω για πλακα το γραφω

Τι αγχώνεσαι Γιώργο. Πάλι θα ψάχνεις τα 100 χιλιοστά και τελικά θα έχεις το ένα μέτρο στην πόρτα σου Γενάρη ή Φλεβάρη. Χαχαχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ειστε ανυπομονοι...Μολις ξεκινησαν για Ελλαδα...Τον Δεκεμβρη φετος θα ειναι εδω....Πρωτα για τα κεντροβορεια...Μετα θα κινηθουν προς τον αγαπηνενο τους προορισμο...🤣

200.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κάπου θα συγκρουστούν πολικές μάζες με τα απομεινάρια της Αφρικής...κάπου στην ανατολική κεντροανατολικη Ευρώπη...κάπου ο χειμωνας θα ρθει βαρύς....κάπου βρίσκεται ο πιο αδύναμος κρίκος!!!🤣🤣🤣🤣

Έλενα άκριτα εσύ? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μην ειστε ανυπομονοι...Μολις ξεκινησαν για Ελλαδα...Τον Δεκεμβρη φετος θα ειναι εδω....Πρωτα για τα κεντροβορεια...Μετα θα κινηθουν προς τον αγαπηνενο τους προορισμο...🤣

200.gif

Κολημενοι με τα βόρεια οι πιγκουίνοι φέτος ...❄️❄️❄️❄️😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Κολημενοι με τα βόρεια οι πιγκουίνοι φέτος ...❄️❄️❄️❄️😋😋😋😋

Ναι πολυ σωστα!!Απλα δεν το γραψες ολοκληρωμενα..Με τα βορεια προαστια Αττικης...!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ναι πολυ σωστα!!Απλα δεν το γραψες ολοκληρωμενα..Με τα βορεια προαστια Αττικης...!!🤣

Μάλλον μπερδεύτηκες και εσύ... βόρεια της Αττικής ήθελε να πει😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ανανεωνει ο ευρωπαίος....

Προσπαθεί να βρει κάτι αρκετά καλό για να ανταγωνιστεί τον τζίφο...

 

IMG_20231010_212832.png

Εν τω μεταξύ ο Μιχαήλ...

 

guaton-computadora.gif

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάκη μου λυπαμε αλλά φέτος θα είμαι αδυσώπητος ο παλιός καλός Βαγγέλης του προ της Μήδειας... μπορείτε ελεύθερα να με κάνετε  ιγκνορ όλοι οι προσήνεμοι...😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σάκη μου λυπαμε αλλά φέτος θα είμαι αδυσώπητος ο παλιός καλός Βαγγέλης του προ της Μήδειας... μπορείτε ελεύθερα να με κάνετε  ιγκνορ όλοι οι προσήνεμοι...😋😋😋😋

Το μπαν μετράει;;; Κάποιος παρακαλώ να το κανονίσει αν είναι δυνατόν δεν λέγονται αυτά 🤣

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σάκη μου λυπαμε αλλά φέτος θα είμαι αδυσώπητος ο παλιός καλός Βαγγέλης του προ της Μήδειας... μπορείτε ελεύθερα να με κάνετε  ιγκνορ όλοι οι προσήνεμοι...😋😋😋😋

Κατσε μη κανεις ignore εσυ τον καιρο!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Δύσκολα...είναι πολλά τα χρόνια Σάκη😁😁😁

Στο ευχομαι...Σου δινω τον Δεκεμβρη απλοχερα..Και σ ολα τα παιδια απο τα κεντροβορεια..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Τζεμ στη δυτική χώρα βγάζει εκτεταμένα 100+ χιλιοστά. Ο Ευρωπαίος φαίνεται πως δεν θα μας κάνει την τιμή να παρευρεθεί μαζί μας σήμερα...

 

gem-21-240 (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλάζω και φωτό στο προφίλ μου για να καταλάβετε τι θα γίνει φέτος🤣

Χωρίς πλάκα οι κεντροβορειοι φέτος το αξίζουν... Ελάτε να το πάρετε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...