Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα ρε Τακαρε..Σακης απο Πετραλωνα..Κριμα που δεν τελειωσε το παιχνιδι μεταξυ μας...Αλλα τουλαχιστον,ζουμε φθινοπωραρα.Χιονια στα βουνα,κρυο,χαμηλα,βροχαρες....Ολα πανε καλα καιρικα...Τι λες??Τουλαχιστον κοκκινισαν οι χαρτες...

tsoukalas-takis-tsoukalas.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επέστρεψαν τα 30άρια για αρχές Νοεμβρίου στην Αθήνα.

Για μπάνιο στις παραλίες της Αθηναϊκής ριβιέρας θα μας βρεί η είσοδος του Νοεμβρίου.

 

540538418_Screenshot2023-10-25at5_31_10PM.png.d5fcfe3783c981b03c057216bc40d02d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Επέστρεψαν τα 30άρια για αρχές Νοεμβρίου στην Αθήνα.

Για μπάνιο στις παραλίες της Αθηναϊκής ριβιέρας θα μας βρεί η είσοδος του Νοεμβρίου.

 

540538418_Screenshot2023-10-25at5_31_10PM.png.d5fcfe3783c981b03c057216bc40d02d.png

Μας κανεις παρτυ ολους....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμάστε να έχει ξαναμπεί Νοέμβριος με 30άρια στην Αθήνα? Αμφιβάλω.

Το ρεκόρ Νοεμβρίου των 30.5 είναι από τον 19ο αιώνα 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για γούρι αν θέλετε ανοίγω εγώ το νήμα χαρτών Νοεμβρίου 😈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Επέστρεψαν τα 30άρια για αρχές Νοεμβρίου στην Αθήνα.

Για μπάνιο στις παραλίες της Αθηναϊκής ριβιέρας θα μας βρεί η είσοδος του Νοεμβρίου.

 

540538418_Screenshot2023-10-25at5_31_10PM.png.d5fcfe3783c981b03c057216bc40d02d.png

Που θα πάει θα έρθει κάποτε και το κανονικο φθινοπωρο.Παντως χορτάσαμε φετος και έχει γεμισει το φόρουμ με ποστς για το ατελειωτο ελληνικο καλοκαίρι με καυσωνες διάρκειας ηλιοθεραπείες και παραλίες.😄

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, heavy snow said:

Που θα πάει θα έρθει κάποτε και το κανονικο φθινοπωρο.Παντως χορτάσαμε φετος και έχει γεμισει το φόρουμ με ποστς για το ατελειωτο ελληνικο καλοκαίρι με καυσωνες διάρκειας ηλιοθεραπείες και παραλίες.😄

 

Λυπάμαι αλλά τα μπάνια Οκτώβριο και Νοέμβριο είναι ερασιτεχνικά και δε μου λένε κάτι. Η χαρντκορίλα μπάνια, παραλίες και ηλιοθεραπείες τα φώτα είναι που πρέπει ο κάθε ευυπόληπτος καυσωνάκιας να στοχεύει 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Λυπάμαι αλλά τα μπάνια Οκτώβριο και Νοέμβριο είναι ερασιτεχνικά και δε μου λένε κάτι. Η χαρντκορίλα μπάνια, παραλίες και ηλιοθεραπείες τα φώτα είναι που πρέπει ο κάθε ευυπόληπτος καυσωνάκιας να στοχεύει 😂 

Κατάλαβα... Αρχές του μήνα θα σε δούμε κάπως έτσι. Στο βάθος διακρίνεται η Γλυφάδα 😂 

Ocean Swimming GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Λυπάμαι αλλά τα μπάνια Οκτώβριο και Νοέμβριο είναι ερασιτεχνικά και δε μου λένε κάτι. Η χαρντκορίλα μπάνια, παραλίες και ηλιοθεραπείες τα φώτα είναι που πρέπει ο κάθε ευυπόληπτος καυσωνάκιας να στοχεύει 😂 

Αφού κολυμπάτε στον τοξικό βόθρο των παραλιών της Αθηναϊκής Ριβιέρας, το κρύο είναι το μικρότερο σας πρόβλημα 😂

Επεξεργάστηκε από Χιών
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιών said:

Αφού κολυμπάτε στον τοξικό βόθρο των παραλιών της Αθηναϊκής Ριβιέρας, το κρύο είναι το μικρότερο σας πρόβλημα 😂

Υπερβολές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Θυμάστε να έχει ξαναμπεί Νοέμβριος με 30άρια στην Αθήνα? Αμφιβάλω.

Το ρεκόρ Νοεμβρίου των 30.5 είναι από τον 19ο αιώνα 

Το 2021 ειχαμε 31 τοπικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το cfs φυσικά και θα πάρει σ@βρακα για ακομα μια φορα... Πιστεύουμε σε εσένα...

Ασχολιαστο το τι κατεβάζει και μετά τις 384 ωρες... δεν το βαζω εδω ομως για να μην μου κάνουν παρατήρηση. Μπείτε να πάρετε μάτι κατεβάζει οριακά το -8 στα 850.. Δεν λέω περισσότερα χεχεχε

cfs-0-252.png

cfs-0-282.png

cfs-0-384.png

 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Το cfs φυσικά και θα πάρει σ@βρακα για ακομα μια φορα... Πιστεύουμε σε εσένα...

cfs-0-252.png

cfs-0-282.png

cfs-0-384.png

 

Πες μου ότι ισχύουν αυτοί οι χάρτες θα ανάψω στην Μεγαλόχαρη μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Λυπάμαι αλλά τα μπάνια Οκτώβριο και Νοέμβριο είναι ερασιτεχνικά και δε μου λένε κάτι. Η χαρντκορίλα μπάνια, παραλίες και ηλιοθεραπείες τα φώτα είναι που πρέπει ο κάθε ευυπόληπτος καυσωνάκιας να στοχεύει 😂 

Εκεί κάτω στην Γλυφάδα σας κάνουν γιο-γιο στις χειμερινες ζέστες οι Κρητικοί. 2010 με 32αρια μέσα στις γιορτές θα έκανες μπάνιο στην Κρήτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Gary είπε:

Πες μου ότι ισχύουν αυτοί οι χάρτες θα ανάψω στην Μεγαλόχαρη μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου 

Ισχύουν απόλυτα! Πρόσεξε όμως γιατί είμαι κοντούλης.. μην το παρακάνεις με τη λαμπάδα 😂 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Ισχύουν απόλυτα! Πρόσεξε όμως γιατί είμαι κοντούλης.. μην το παρακάνεις με τη λαμπάδα 😂😂 

Χαχαχαχα είναι μακριά βέβαια για να είναι τόσο αληθινοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...