Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το κυριο στο 00 ηταν το πιο ζεστο σεναριο σε σημειο να ανεβαζει το +20 στο Κιεβο τελη οκτωβριου.... στο 6αρακισυμμαζευτηκε λιγο  αλλα παλι καει !!

εγω βολευομαι με σεναρια   30 , 2 , 3, 15 , 8 . 9 , 19, 20 , 21 , 23. 29  , και καποια ακομη που στελνουν τον αυλωνα ανατολικα  😂  βαζω 2...3 για να παρυμε κουραγιο , αφου  μιλαμε για δευτερη καρτελα  !!!gens-30-0-228.png

 

gens-3-0-240.png

gens-20-0-240.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καμια σχεση οι χαρτες που βλεπουμε τωρα για μετα τις 20 με τους χαρτες που θα βλεπουμε σε 5 μερες.
δεν πιστευω ουτε σε ψυχος ουτε σε καυσωνες. παντα τα ιδια λαθη κανουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μην ανησυχείτε. Το φθινόπωρο έρχεται αν όχι και ο χειμώνας, αλλά μας ενδιαφέρει το πρώτο... Υετός υπάρχει για την συνέχεια αν και είναι γεγονός πως κάποια σενάρια ή μοντέλα ζεστάθηκαν αρκετά... Υποτροπικος ή κρύα... Έχει πολύ ενδιαφέρον να δούμε την συνέχεια...

Ο χειμώνας έχει περιθώρια... Εξάλλου έρχεται κάπως μουντρούχαλος... Από βόρειο πόλο μέσω Ιαπωνίας και βουρρρρ για Ελλάδα🤣

giphy.gif.9526a3a04fba293663bd7221cad12043.gif

 

Και θα με θυμηθείτε... Κατεχάκη εν έτει 2024! ( Ο καιροφιλος που απεικονίζεται δεν είναι από το φόρουμ μας για να μην παρεξηγηθούμε χαχαχα )

1246274932_giphy(1).gif.2089bc0e36c96810548fbbdbb69463cf.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Παιδιά μην ανησυχείτε. Το φθινόπωρο έρχεται αν όχι και ο χειμώνας, αλλά μας ενδιαφέρει το πρώτο... Υετός υπάρχει για την συνέχεια αν και είναι γεγονός πως κάποια σενάρια ή μοντέλα ζεστάθηκαν αρκετά... Υποτροπικος ή κρύα... Έχει πολύ ενδιαφέρον να δούμε την συνέχεια...

Ο χειμώνας έχει περιθώρια... Εξάλλου έρχεται κάπως μουντρούχαλος... Από βόρειο πόλο μέσω Ιαπωνίας και βουρρρρ για Ελλάδα🤣

giphy.gif.9526a3a04fba293663bd7221cad12043.gif

 

Και θα με θυμηθείτε... Κατεχάκη εν έτει 2024! ( Ο καιροφιλος που απεικονίζεται δεν είναι από το φόρουμ μας για να μην παρεξηγηθούμε χαχαχα )

1246274932_giphy(1).gif.2089bc0e36c96810548fbbdbb69463cf.gif

το δευτερο το ειδα να συμβαινει στην ηλιουπολη στην ελπιδα που φτασαμε 40-50εκ χιονι. κυριολεκτικα καποιοι τρελακηδες καναν snowboard απο την αγια μαυρα ( στην εισοδο του βουνου) μεχρι κατω στην κεντρικη πλατεια ηλιουπολης ( δηλαδη κατεβηκαν  απο τα 300μ περιπου εως τα 150μ).
αν το ξαναζησω θα νιωσω υπερτυχερος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το δευτερο το ειδα να συμβαινει στην ηλιουπολη στην ελπιδα που φτασαμε 40-50εκ χιονι. κυριολεκτικα καποιοι τρελακηδες καναν snowboard απο την αγια μαυρα ( στην εισοδο του βουνου) μεχρι κατω στην κεντρικη πλατεια ηλιουπολης ( δηλαδη κατεβηκαν  απο τα 300μ περιπου εως τα 150μ).
αν το ξαναζησω θα νιωσω υπερτυχερος 

Χαχαχα

Σε εμάς με τη μηδεια κατέβαιναν με σκι από το Ποικίλο και έφταναν μέχρι λίγο κάτω από το ψυχιατρείο 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Gary είπε:

Τι θα γίνει με αυτή τη σιχαμενη ζέστη ρε παιδιά πότε θα έρθει λίγο κρύο? Χαχα με την φανέλα κυκλοφορώ 

Αυτό περιμένουμε και μεις.λιγο υπομονή ακόμα και θέλω να πιστεύω ότι θα ξεμπερδεψουμε απ' το σιχαμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Αυτό περιμένουμε και μεις.λιγο υπομονή ακόμα και θέλω να πιστεύω ότι θα ξεμπερδεψουμε απ' το σιχαμα 

Έχω να δω χιόνι τρεια χρόνια φίλε μου

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοβολτα θα σε παω  γιατι σε νοιαζομαι και σ αγαπαω ααα καλλιθεα λιμανακια σαν ερωτευμενα αρκουδακια...

belue-medvedi28 (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Gary είπε:

Τι θα γίνει με αυτή τη σιχαμενη ζέστη ρε παιδιά πότε θα έρθει λίγο κρύο? Χαχα με την φανέλα κυκλοφορώ 

Εκει κατα τις 20 φαινετε να την βγαζεις κ αυτην😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανε ένα βήμα προς μέσο όρο τζίφου ο μέσος όρος του ευρωπαίου. Σε αναμονή για τα απογευματινά.

gens-51-1-150.pnggens-51-1-144.pnggens-31-1-144.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο εμποδισμος δεν με αγχωνει μιας και το να ριτχαρει στο θεό το βρίσκω αδύνατο.Ολη η ιστορία θα είναι να βρει τρόπο ο υποτροπικος να σκάψει καρφί προς την Γαλλία οπότε να μην μπει ατλαντική ροή προς την κεντρική Ευρώπη και τραβήξει τον Αυλώνα.Εκει θα παιχτεί το παιχνίδι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά ελπίζω να είναι μόνο του το αικον. Τέτοια σενάρια τα θέλουμε σε 2 μήνες όχι τώρα.

 

Βέβαια για να λέμε την αλήθεια είναι πιο δυτικά από το πρωινό, οπότε οκ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφοι χάρτες από άικον χωρίς να ξέρω βέβαια το ποσοστό επαληθευσιμοτητάς τους. Θα δούμε και τζιφο σε λίγο

icon-6-180.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πραγματικά ελπίζω να είναι μόνο του το αικον. Τέτοια σενάρια τα θέλουμε σε 2 μήνες όχι τώρα.

 

Βέβαια για να λέμε την αλήθεια είναι πιο δυτικά από το πρωινό, οπότε οκ.

Όχι Μιχαήλ...τα θέλουμε και τώρα και τον επόμενο και σε δύο μήνες και στον τρίτο μήνα και στον τέταρτο και στον πέμπτο...έχεις φάει ήττα τρελλη κι εσύ κι εγώ και τα Γιάννενα οπότε φέτος τα θέλουμε όλα όλους τους μηνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Όχι Μιχαήλ...τα θέλουμε και τώρα και τον επόμενο και σε δύο μήνες και στον τρίτο μήνα και στον τέταρτο και στον πέμπτο...έχεις φάει ήττα τρελλη κι εσύ κι εγώ και τα Γιάννενα οπότε φέτος τα θέλουμε όλα όλους τους μηνες

Μα δεν θέλω κρύα και τέτοια από τώρα. Θέλω σοβαρό χαμηλό από τα δυτικά, με υψηλές Τ, και πανικούς από το Ιόνιο μεριά, με squall line, οσο είναι ζεστές οι θάλασσες. Με Τ περί τους 8-10 στα 850. Με τα παραπάνω σενάρια, απλά θα φάω ποτιστικές με 10 βαθμούς επιφανείας. Όχι ευχαριστώ😞

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια κίνηση προς ανατολάς θα την κάνει ο τζίφος, καμία σχέση με αικον ωστόσο.,

 

να ένα ενδιαφέρον σενάριο

J264-21.GIF?11-0

J264-594.GIF?11-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζεμ, μάυρα χάλια, ίσως βγάλει το χειρότερο σενάριο που λέγεται ξηρόκρυο.. τζίφος απαράλλαχτος.

 

¨ολα μοιάζουν μεταξύ τους, στις 144 ώρες, εκτός από τον τζίφο που είναι άλλα ντι άλλων.. πφφ Πάντως το ούκμο θεωρώ ότι θα ήταν στο αποτέλεσμα πολύ διαφορετικό από το αικον.

 

όντως, τζεμ σάλτα και αγαπήσου!

Πάρτες εσείς τα κρύα. Εγώ θα πορευτώ με την μοναδική μου αγάπη τον τζίφο. Περιμένω τα χιόνια του στο 18αρι. χαχαχαχα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...