Jump to content
sakis13

Αναφορές Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, θωμας είπε:

11 βαθμοι τώρα με ψιλοβροχο κάποιοι ηλικιωμένοι άναψαν σόμπες

Με 11 βαθμούς ψιλόβροχο και αεράκι δεν χρειάζονται θέρμανση μόνο οι ηλικιωμένοι....απλά ακόμα είναι νωρίς και είναι σχετικά ζεστά ακόμα τα σπίτια αλλά σε έναν μήνα με 11 βαθμούς και ψιλόβροχο θα ανάβου όλοι....έστω και λίγες ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους τι ωραία να ακούμε τέτοιες αναφορές μετά από πολύ καιρό...

Ήλιος εδώ και αυξημένη υγρασία, το βράδυ έφτασε 90%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Πραγματικό καλοκαιράκι χθες στις παραλίες τις Βουλιαγμένης,πολύς κόσμος με πολύ καλή θερμοκρασία  νερού!Φθινόπωρο μόνο στα χαρτιά.τελικα.Οχι ότι μας χάλασε βέβαια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Με 11 βαθμούς ψιλόβροχο και αεράκι δεν χρειάζονται θέρμανση μόνο οι ηλικιωμένοι....απλά ακόμα είναι νωρίς και είναι σχετικά ζεστά ακόμα τα σπίτια αλλά σε έναν μήνα με 11 βαθμούς και ψιλόβροχο θα ανάβου όλοι....έστω και λίγες ώρες

Εγώ ούτε καν ακόμα για θέρμανση εχω 21 βαθμους στο σπίτι κοντομάνικο και ζακέτα φοράω, αλλα οι παππούδες μένουν σε κάτι χαμηλά σπίτια του 65 που κρυώνουν γρήγορα ακόμα και τα πρωινά του καλοκαιριού με 18 βαθμούς δροσίζουν αρκετά, φαντάσου τώρα με 11 βαθμους... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Καλημέρα! Πραγματικό καλοκαιράκι χθες στις παραλίες τις Βουλιαγμένης,πολύς κόσμος με πολύ καλή θερμοκρασία  νερού!Φθινόπωρο μόνο στα χαρτιά.τελικα.Οχι ότι μας χάλασε βέβαια!

Εμένα με χάλασε. Τσακωνομσι με όλους που πάνε για μπάνιο τέτοια εποχη... Έχω κάνει διαγραφή και στα σοσιαλ... Μα είναι σωστά πράγματα αυτά? Δεν προβληματίζεται ο κόσμος? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Εμένα με χάλασε. Τσακωνομσι με όλους που πάνε για μπάνιο τέτοια εποχη... Έχω κάνει διαγραφή και στα σοσιαλ... Μα είναι σωστά πράγματα αυτά? Δεν προβληματίζεται ο κόσμος? 

Κοίτα και μένα απλά είχαμε αγώνα ανοιχτής θαλάσσης και βόλεψε άπειρα,ήταν το ιδανικό με την άπνοια,απλά πιστεύω ότι ανέκαθεν ήταν έτσι στην Αττική,μέχρι Νοέμβρη είναι αρκετά καλές οι θερμοκρασίες του νερού για τον μέσο άνθρωπο,όχι για χειμερινό.Πολύ ζέστη όμως  γενικά,δεν θυμίζε σε τίποτα μέσα Οκτώβρη.Ακουγες για 115 Αυγούστου και άλλες τέτοιες π...ς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθινοπωρινο Νυμφαιο με ομιχλη σημερα το πρωι...Η φυση αρχιζει να μπαινει στα χρωματα του Φθινοπωρου!!

392790819_2708317795985902_7600722762820005785_n.jpg

Παρνηθαρα χθες στην Αγια Τριαδα...Θησαυρος αυτο το βουνο...Οτι εμεινε πρεπει να το προστατευσουμε..

391683831_10229943395750903_7477391046793994568_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθινοπωράκι στη Λήμνο! 

Συννεφιά με λίγη βροχή πριν λίγο (μόλις 2mm) ενώ κάποιες καταιγίδες σημειώθηκαν πριν λίγη ώρα, μεταξύ Θάσου Σαμοθράκης και Λήμνου.

Αέρας ενισχυμένος και θερμοκρασία σε πτώση στους 17,5 βαθμούς τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Καλημέρα αδέρφια... Με δυνατή βροχή ξημερωσαμε εδώ... Επιτέλους.!! Οπότε αισιοδοξία και υπομονή.. Τα καλύτερα ερχονται

Τουλάχιστον θα σε πιάσει καλά εσένα ο Οκτώβρης απ οτι φαίνεται... Εμάς τους υπόλοιπους θα μας βγάλει το λάδι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει αυτή την ώρα στην Ξάνθη μετά από 1,5 μήνα από την 5η Σεπτεμβρίου. Η θερμοκρασία σε αισθητή πτώση στους 15c! Πρώτη μέρα με αίσθηση κρύου για εδώ. Ελπίζω να κάνει κάτι καλό γιατί τελευταία καλή βροχή είχε τον Ιούλιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι στο δι@ολο γίνεται αλλά εδώ ρίχνει κάτι ψιχαλες σχεδόν χωρίς σύννεφα από πάνω μου χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, galatsioths είπε:

Με πήρε η μάνα μου τηλέφωνο και με έβρισε χαχαχαχαχ!!! ΒΡΕΧΕΙ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΕ

Νά και το Γαλάτσι χαχαIMG_20231016_155503.jpg.4efeaacda6daf9069e032d52b8df2ab9.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι λές τώρα!!! 5μμ στο Γαλάτσι στην περιοχή μου από σταθμό του wunder. Βορειότερα κάποιος έγραψε 8μμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...