Jump to content
sakis13

Αναφορές Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Στο Λιμάνι αναφερόμουν όχι σε αυτόν. 

Το οποίο Λιμάνι αυτή τη στιγμή ξημερώματα 9 Οκτωβρίου έχει 23 βαθμούς σχεδόν

Ε, του λιμανιού δεν έχει δεδομένα πριν το 2022, αν είχε πάλι το ίδιο θα βλέπαμε, ότι το πρώτο 7ημερο δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο από άποψη θερμοκρασίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Στο Λιμάνι αναφερόμουν όχι σε αυτόν. 

Το οποίο Λιμάνι αυτή τη στιγμή ξημερώματα 9 Οκτωβρίου έχει 23 βαθμούς σχεδόν

Υπάρχει σταθμός στο Λιμάνι; Ωραία υποψηφιότητα για το πρώτο στρογγυλό 30αρι μέση ελάχιστη τον Ιούλιο του 2050

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..μαιο ιουνιος και σημερα..δογρη αιτωλοακαρνανιας με θεα τη τριχωνιδα..

FB_IMG_1696777121303.jpg

FB_IMG_1696777136688.jpg

FB_IMG_1696777117791.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να και ο ένοχος κάπου στη Νίκαια...με το που τον εντόπισα σταμάτησε το κελάηδισμα έκανε τον ψόφιο κοριό!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 βαθμοί με 30% υγρασία γράφω στο μπαλκόνι στην Πάτρα. Ζέστη αλλά όχι καλοκαιρινή ευτυχώς. Η περιοχή αν θέλει μπορεί ακόμα και τελη Οκτώβρη να μας διαλύσει στη δυσφορια. 

Στα Δίδυμα Αργολιδας χτύπησε 13άρι η ελάχιστη με αναστροφή φυσικά. Θέμα χρόνου για τις πρώτες μονοψήφιες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα!!Ο καλος φιλος Κωστας(beach snow) με ενημερωσε για το μνημοσυνο του Αγγελου!!!Ειναι στις 22/10 ημερα Κυριακη στην Αγια Μαρινα στη Χαλκιδα...Τον ευχαριστω οπως και τον Θοδωρη μας που το εψαξαν και εμαθαν..Εγω θα τιμησω τον φιλο μας και θα δωσω το παρον...Θα παω μαζι με την γυναικα μου τον θοδωρη και τον Κωστα..

Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε...Να τον τιμησουμε με τον τροπο μας..Ηταν και ειναι τιμη μας που θα ειναι για παντα μελος του φορουμ..Επι τη ευκαιρια θα ηθελα να παρακαλεσω τους διαχειριστες να αφησουν για παντα ανοιχτο τον λογαριασμο του!!!Θα ειναι παντα μαζι μας...Και παντα χαμογελαστος!!!

IMG-fbd275e460e42ec11177042381608acc-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω τι να πεις και τι να γραψεις τωρα, μετα το ποστ για το μνημοσυνο του Αγγελου....

Καλοκαιριας συνεχεια στην Αττικη, αλλη μια απαραδεκτη για μεσα Οκτωβρη ημερα, τιγκα ηλιοφανεια, υψηλες Τ και μαλιστα απο το μεσημερι, στροφη ανεμων σε ελαφρυ νοτιαδακι, φουλ υγρασια και δυσφορια....

18,8 η ελαχιστη, παλι καλα, παιρνουμε καμια ανασα νωρις το πρωι, αλλα απο 09.30 - 10.00 μεχρι τη Δυση του ο ηλιος κοπαναει, λες και ειναι Ιουλιος...

27,1 η μεγιστη για σημερα, και ατελειωτο 26,5 - 27,5αρια οπου και να κοιταξω σε κοντινους η γειτονικους σταθμους.....

Πολυ μακρια αχνοφαινεται ενα διαλειμμα βροχων εκει στις 19-20-21, αλλα μεχρι τοτε ειναι αλλες 10 ολοκληρες ημερες καλοκαιρινες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 hours ago, Χιονοσκεπής said:

Υπάρχει σταθμός στο Λιμάνι; Ωραία υποψηφιότητα για το πρώτο στρογγυλό 30αρι μέση ελάχιστη τον Ιούλιο του 2050

https://penteli.meteo.gr/stations/pireas-port/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Άσχετο..κοιτάω ζωντανά από Γάζα και πέτυχα αυτό...

 

Screenshot_1.png

Αυτές οι όμορφες στιγμές όταν συνδυάζονται με εμάς τον άνθρωπο το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.... Καταστροφη... Κρίμα για αυτούς τους ανθρώπους...

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20,5 ηδη με απολυτη απνοια και ανεβασμενη υγρασια εδω Ζωγραφου....παλι καλα αντεχει να κατεβαζει 18-18,5αρακια ελαχιστες, απο τωρα μεχρι 09.00 - 09.30 καθε πρωινο ειναι ας πουμε το ομορφο τμημα του 24ωρου

Αλλα τα μεσημερια κοπανημα αλυπητα, ηλιος, ηλιος, ηλιος και 26-27αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Ζέστη και σήμερα, βαρετοκαιρια... Ωραίο πρωινό με καθαρο ουρανό. Χθες το βράδυ έπιασε και έναν ξαφνικό αέρα έπεσε η θερμοκρασία...

Επειδή αυτό το σκ που έρχεται δεν βλέπω να αλλάζει ο καιρός σκέφτομαι την εκδρομουλα που έχω κανονίσει για Στενή, Δίρφυς, Στρόπωνες, Χιλιαδού να την κάνω πιο μετα..  Το περιβάλλον είναι πιο ωραίο με συννεφιά, ομίχλες και γιατί όχι λίγη βροχουλα. Αυτό ακριβώς το πέτυχα φέτος την άνοιξη και το τοπίο ήταν εντυπωσιακό... Εξάλλου θέλω να περάσω και από τα μέρη του Άγγελου μήπως και τον συναντήσω πάνω εκεί και του πω πως μας λείπει... Και τον χειμώνα θα την επισκεφτώ και χιονισμένη...  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ενημέρωσαν πως στα Τέμπη Λάρισας πριν λίγο έβρεχε με κανονική ένταση και πτώση της θερμοκρασίας... Λογικά κάτι ξώφαλτσο από τον Όλυμπο. Ο γειτονικός σταθμός δεν κατέγραψε κάτι αρκετές φορες συμβαίνει αυτό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πολύ μαυρίλα και πανενορφες αναπτύξεις στα ανατολικά μου.

IMG_20231011_085202.jpg

IMG_20231011_085420.jpg

Πλαταμώνας!

 

09-03-21-webcamimage.jpg

Αγια!09-05-59-agia.png.0d7ff3578b1d1c3d2411ff627d4f073d.png

Καλλιπεύκη

 

09-06-22-kallipefki.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με συννεφιά ξεκινήσαμε την ημέρα μας σήμερα εδώ στην περιοχή της Ημαθίας περισσότερη στα νότια φυσικά ενώ ειχαμε και μικρά διαστήματα ηλιοφάνειας.....μια ψύχρα την έχει ...στους 17,3 τώρα ..στους 12,3 η ελάχιστη.....βροχοκουρτίνες όπως μπορείτε να διαπιστώσετε και από την κάμερα στα Πιέρια...

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 9/10/2023 at 5:12 ΜΜ, sakis13 είπε:

Καλησπερα!!Ο καλος φιλος Κωστας(beach snow) με ενημερωσε για το μνημοσυνο του Αγγελου!!!Ειναι στις 22/10 ημερα Κυριακη στην Αγια Μαρινα στη Χαλκιδα...Τον ευχαριστω οπως και τον Θοδωρη μας που το εψαξαν και εμαθαν..Εγω θα τιμησω τον φιλο μας και θα δωσω το παρον...Θα παω μαζι με την γυναικα μου τον θοδωρη και τον Κωστα..

Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε...Να τον τιμησουμε με τον τροπο μας..Ηταν και ειναι τιμη μας που θα ειναι για παντα μελος του φορουμ..Επι τη ευκαιρια θα ηθελα να παρακαλεσω τους διαχειριστες να αφησουν για παντα ανοιχτο τον λογαριασμο του!!!Θα ειναι παντα μαζι μας...Και παντα χαμογελαστος!!!

IMG-fbd275e460e42ec11177042381608acc-V.jpg

Κρίμαι .. είναι πολύ μακριά.... αν ήμουν πιο κοντά θα ερχόμουν σίγουρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάρισα 1 ώρα πριν και τώρα, σε αναμονή των φαινομένων.

09-05-46-downloadfile.jpg.41ce0f39fd6b11874190aa42663411f1.jpg

09-25-31-downloadfile.jpg.8a919c24ed3a6277b11bf6d31e400a4d.jpg

10-28-29-downloadfile.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 9/10/2023 at 5:12 ΜΜ, sakis13 είπε:

Καλησπερα!!Ο καλος φιλος Κωστας(beach snow) με ενημερωσε για το μνημοσυνο του Αγγελου!!!Ειναι στις 22/10 ημερα Κυριακη στην Αγια Μαρινα στη Χαλκιδα...Τον ευχαριστω οπως και τον Θοδωρη μας που το εψαξαν και εμαθαν..Εγω θα τιμησω τον φιλο μας και θα δωσω το παρον...Θα παω μαζι με την γυναικα μου τον θοδωρη και τον Κωστα..

Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε...Να τον τιμησουμε με τον τροπο μας..Ηταν και ειναι τιμη μας που θα ειναι για παντα μελος του φορουμ..Επι τη ευκαιρια θα ηθελα να παρακαλεσω τους διαχειριστες να αφησουν για παντα ανοιχτο τον λογαριασμο του!!!Θα ειναι παντα μαζι μας...Και παντα χαμογελαστος!!!

IMG-fbd275e460e42ec11177042381608acc-V.jpg

Καλημέρα,

Εννοείται ότι θα είμαι και εγώ στο μνημόσυνο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...