Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...🤔

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Ο καυσωνακιας μονο χαιρεται και ολους μας γλενταει με συμμαχο την Αφρικη κι ο υποτροπικος κενταει..

Ο φιλος μου ο Θανος απο την Μακρακωμη εσαλεψε και κανει τον Δρακουλα τον κομη...

Ο Μιχαηλ ξεκινησε παλι ποδηλαταδα κι απο τη βαρεμαρα εφτασε μεχρι τη Μανωλαδα...

Ο Παπλαμουδας εφυγε απο αυτη την χωρα,πηρε μαζι του τα παιδια και πανε Μπορα Μπορα...

Ο Μητσος απ το Κοκκινο παει στη Σιβηρια χειμωνα θελει μονιμο μ εννια μηνακια κρυα..

Ο Βαγγελαρας εφυγε κι αυτος για Ταυλανδη κι ο Σωτηρακης πεταξε πηγε Ζουαζιλανδη...

Ο Braina σταματησε για τον καιρο να γραφει τους δρομους πηρε ξαφνικα σε τοιχους μαυρους βαφει...

Ο berdon δε βαρεθηκε χαρτες να ανεβαζει το λεει η καρδουλα του ποτε δε χαμπαριαζει...

Ολοι οι τρελοι μαζευτηκαν μεσ στο weather club και γω δεν παω πισω και τωρα i give up.

Εχω και γω τη λοξα μου να γραφω κουταμαρες εσαλεψα με τον καιρο κι απο τις πολλες π@παρες...

Βγαινω μ αμανικο μπουφαν κι αμεσως σιχτιριζω σε δυο λεπτα περπατημα ιδρωνω και μυριζω...

Αναθεμα το χομπι μας και ολα τα μοντελα φυγαν τα χιονια απ τα βουνα μας εμεινε η τρελα...

Απο το καθισιο το μπολικο ιδρωσε το π@παρι κι ο Θοδωρακος ερχεται μεμιας να με μπαναρει...

Αντε αδερφια μου φιλια εδω σας χαιρεταω με τουτο τον καιρο χαρταετο πεταω...

Ο φιλος ο Χελμος το ποιημα μου να εκλαβει σαν λογο σοβαρο να ρθει να με συλλαβει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπάμε μπολαμ... Γιατί έτσι μας αρέσει!

Accum_Precip_ath_144.png.9bfb19da2fdda4cf446d1cbccb6992d4.png

Υ.γ. Σάκη αυτό δεν είναι ποίημα είναι το "bohemian rhapsody του καιρού"🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεράστιες αλλαγές από τρέξιμο σε τρέξιμο και από μοντέλο σε μοντέλο ήδη από τις 144 ώρες...άρα πολύ χαμηλή προγνωσιμότητα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διακρίνω μια απογοήτευση αλλά απ'ότι βλέπω το meteo δίνει ενδιαφέρουσες θερμοκρασίες για κέντρο και νότια προάστια από Πέμπτη και μετά και ακόμα καλύτερα για βόρεια Αττική.

Αυτές οι θερμοκρασίες δείχνουν κανονικό φθινόπωρο. Ήπιο μεν χωρίς ακρότητες αλλά φθινόπωρο.

Επίσης, το Σάββατο δίνει βροχές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυνατός ευρωαπιος για μετα έχει μαζέψει τρελο κρυο ανατολικα και παει να σηκώσει αζορ ενα τσακ θελει,,, να μη ξεχνιόμαστε τετοια εποχη αλλες χρονιές ενα μπαστακα ειχαμε ανατολικα και όχι το κρύο που δίνει ο ευρωπαιος....φέτος ειμαι πολυ αισιόδοξος απο κάθε άλλη χρονιά για χιονια δεκεμβρη η ακομα και νοεμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ που δεν έχω τις γνώσεις τις δικές σας, αρχίζω να πιστεύω πως από Πέμπτη 09/11 μπαίνουμε σε φυσιολογικά καιρικά πλαίσια.

Προσωπικά δεν πολυπίστευα σε απότομη πτώση πολλών βαθμών αρχές Νοεμβρίου αλλά σε σταδιακή όπως γίνεται συνήθως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πολύ δυνατός ευρωαπιος για μετα έχει μαζέψει τρελο κρυο ανατολικα και παει να σηκώσει αζορ ενα τσακ θελει,,, να μη ξεχνιόμαστε τετοια εποχη αλλες χρονιές ενα μπαστακα ειχαμε ανατολικα και όχι το κρύο που δίνει ο ευρωπαιος....φέτος ειμαι πολυ αισιόδοξος απο κάθε άλλη χρονιά για χιονια δεκεμβρη η ακομα και νοεμβρη 

Το κακό είναι ότι ο ευρωπαίος πάει αντίθετα με τις πρβλέψεις για τους ζωνικούς ανέμους στην στρατόσφαιρα που γενικά δεν αφήνουν προς το παρόν και έως τα τέλη του μήνα και πολλά περιθώρια για ανάπτυξη σημαντικού εμποδιστή αντικυκλώνα στη βορειοδυτική ευρώπη..άρα  πολύ πιθανό με τα έως το πρωί δεδομένα και ειδικά από τα ανσάμπλ του ακόμα και στις 360 ώρες το συγκεκριμένο τρέξιμο να είναι αρκετά εκτός....μακαρι φυσικά να είδε κάτι και να είναι η αρχή της αλλαγής αυτής...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίρνοντας π.χ. τα ensembles της Αθήνας βλέπουμε πως πρέπει πρώτα να διανύσουμε μια αρκετά θερμή περίοδο. Ύστερα ακολουθεί κατά κάποιον τρόπο η μεταβατική περίοδος η οποία ισχύει για όλη την χώρα.. βροχές, πτώση θερμοκρασίας, μετά ζέστη και παει λέγοντας... Από εκεί και μετά υπάρχουν σενάρια με κρύα και κάποια άλλα με ζέστες. Αυτός είναι και ο λόγος που ο μέσος όρος είναι κοντά στα κλιματικά. Και φαίνονται ικανοποιητικές και μοιρασμένες βροχές για τη συνέχεια με την ακρίβεια όμως να είναι πολύ χαμηλή... Αλλά εξακολουθεί να υπάρχει η τάση εκεί προς 18 - 20 του μηνός για κάτι πιο γενικευμενο.. Όλα αυτά ας μην ξεχνάμε όμως ότι είναι υποθέσεις...

 

IMG_20231106_213811.png.cebde03de1ecf4ab6328deaff06921c3.png

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Το κακό είναι ότι ο ευρωπαίος πάει αντίθετα με τις πρβλέψεις για τους ζωνικούς ανέμους στην στρατόσφαιρα που γενικά δεν αφήνουν προς το παρόν και έως τα τέλη του μήνα και πολλά περιθώρια για ανάπτυξη σημαντικού εμποδιστή αντικυκλώνα στη βορειοδυτική ευρώπη..άρα  πολύ πιθανό με τα έως το πρωί δεδομένα και ειδικά από τα ανσάμπλ του ακόμα και στις 360 ώρες το συγκεκριμένο τρέξιμο να είναι αρκετά εκτός....μακαρι φυσικά να είδε κάτι και να είναι η αρχή της αλλαγής αυτής...

Πέρσι Δεκεμβρίο με ζωινκους ανέμους ισχυρούς στην στρατόσφαιρα είχαμε τρελούς ανικτυκλωνες σε Γροιλανδία και Ισλανδία, και εκ του αποτελέσματος, όχι μόνο ζωνικη δεν είχαμε είχαμε σχεδόν μεσημβρινη-αντιζωνικη κυκλοφορία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιας και εχει κλειδωσει για αυριο και μεθαυριο μοντελικα η θερμη εισβολη, ηταν ωρα να ερευνησω κατα ποσο ηταν πρωτογνωρο το τελευταιο 20ημερο σε πολυ ψηλοτερες Τ850 απ τα κανονικα εποχης και δυστυχως εξεπλαγην δυσαρεστα...εδω η πορεια των τελευταιων 18 ημερων στο Ελληνικο σε σχεση με την κανονικη τιμη 1973-2022

image.png.3be3c6b5cd48d2a87e91e04c1a6a504e.png

Σε μια συγκριση με τα θερμοτερα 20ημερα σε σχεση με το κανονικο, αυτο που διανυουμε κατατασσεται στην θεση νουμερο 3 των θερμοτερων 50ετιας!!!!!!! πισω μονο απο ενα διαστημα τον Φεβρουαριο 2016 και Μαρτιο 2001

image.png.6498b3c2c5b25f32164384853980d6c6.png

Το μονο καλο, μετα απο τις 9/11 φαινεται να μαστε σταδιακα ολο και πιο κοντα στα κλιματικα εποχης, με ευχη να σταθεροποιηθουμε εκει ή και κατω

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πέρσι Δεκεμβρίο με ζωινκους ανέμους ισχυρούς στην στρατόσφαιρα είχαμε τρελούς ανικτυκλωνες σε Γροιλανδία και Ισλανδία, και εκ του αποτελέσματος, όχι μόνο ζωνικη δεν είχαμε είχαμε σχεδόν μεσημβρινη-αντιζωνικη κυκλοφορία 

Ίσως παίζει σημαντικό ρόλο σε ποια μορφή θα βρει την κυκλοφορία στην  ατμόσφαιρα η ένταση των ζωνικώνν ανέμων ...αν την βρει με Ισλανδικό χαμηλό και συμπαγες πολικό στρόβιλο(φουλ ζωνική στην ευρώπη) πολύ δύσκολα να διασπαστεί...αν την βρει με πιο μεσημβρινή στην ευρώπη και πιο ζωνική σε άλλο σημείο του βορείου ημισφαιρείου ....πιο πιθανό είναι να συνεχιστεί η ζωνική σε αυτή την περιοχή του βόρείου Ημισφαιρίο και να συνεχιστεί η πιο μεσημβρινή στην Ευρώπη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

 

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Οι μπυρες θα συνεχιστουν ως το πολυτεχνειο,αποτομα θα μπει θαρρω το τιμημενο κρυο!

 

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...

Παλι με χρονια και καιρους παλι δικα μας θα ναι,τα χιονια μας και οι βροχες δε μας επαρατανε

 

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Κοκκινησε κι ο σβερκος μας απο την ηλιοφανεια,φαντασου να μας παει σερι και ως τα Θεοφανεια..

 

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Αυτο που ολοι φοβομασταν πριν 5-10 χρονια,το λεει η στατιστικη,του Γιωργου απ τα Μεσογεια

 

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Hσουνα πολυ σιγουρος οτι θα δωσει pain...στο παν και οι Guns N' Roses οτι... November Rain

 

Οσο για τα υπολοιπα δεν εχω αλλο χρονο,βλεπω στον Αλφα τον Σασμο που δινει παλι πονο.

Screenshot_11.jpg.c540b137304d7636a9a0c54a14e27252.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...🤔

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Ο καυσωνακιας μονο χαιρεται και ολους μας γλενταει με συμμαχο την Αφρικη κι ο υποτροπικος κενταει..

Ο φιλος μου ο Θανος απο την Μακρακωμη εσαλεψε και κανει τον Δρακουλα τον κομη...

Ο Μιχαηλ ξεκινησε παλι ποδηλαταδα κι απο τη βαρεμαρα εφτασε μεχρι τη Μανωλαδα...

Ο Παπλαμουδας εφυγε απο αυτη την χωρα,πηρε μαζι του τα παιδια και πανε Μπορα Μπορα...

Ο Μητσος απ το Κοκκινο παει στη Σιβηρια χειμωνα θελει μονιμο μ εννια μηνακια κρυα..

Ο Βαγγελαρας εφυγε κι αυτος για Ταυλανδη κι ο Σωτηρακης πεταξε πηγε Ζουαζιλανδη...

Ο Braina σταματησε για τον καιρο να γραφει τους δρομους πηρε ξαφνικα σε τοιχους μαυρους βαφει...

Ο berdon δε βαρεθηκε χαρτες να ανεβαζει το λεει η καρδουλα του ποτε δε χαμπαριαζει...

Ολοι οι τρελοι μαζευτηκαν μεσ στο weather club και γω δεν παω πισω και τωρα i give up.

Εχω και γω τη λοξα μου να γραφω κουταμαρες εσαλεψα με τον καιρο κι απο τις πολλες π@παρες...

Βγαινω μ αμανικο μπουφαν κι αμεσως σιχτιριζω σε δυο λεπτα περπατημα ιδρωνω και μυριζω...

Αναθεμα το χομπι μας και ολα τα μοντελα φυγαν τα χιονια απ τα βουνα μας εμεινε η τρελα...

Απο το καθισιο το μπολικο ιδρωσε το π@παρι κι ο Θοδωρακος ερχεται μεμιας να με μπαναρει...

Αντε αδερφια μου φιλια εδω σας χαιρεταω με τουτο τον καιρο χαρταετο πεταω...

Ο φιλος ο Χελμος το ποιημα μου να εκλαβει σαν λογο σοβαρο να ρθει να με συλλαβει...

 

9 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Οι μπυρες θα συνεχιστουν ως το πολυτεχνειο,αποτομα θα μπει θαρρω το τιμημενο κρυο!

 

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...

Παλι με χρονια και καιρους παλι δικα μας θα ναι,τα χιονια μας και οι βροχες δε μας επαρατανε

 

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Κοκκινησε κι ο σβερκος μας απο την ηλιοφανεια,φαντασου να μας παει σερι και ως τα Θεοφανεια..

 

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Αυτο που ολοι φοβομασταν πριν 5-10 χρονια,το λεει η στατιστικη,του Γιωργου απ τα Μεσογεια

 

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Hσουνα πολυ σιγουρος οτι θα δωσει pain...στο παν και οι Guns N' Roses οτι... November Rain

 

Οσο για τα υπολοιπα δεν εχω αλλο χρονο,βλεπω στον Αλφα τον Σασμο που δινει παλι πονο.

Screenshot_11.jpg.c540b137304d7636a9a0c54a14e27252.jpg

 

 

 

 

 

Τι το κάναμε εδώ Αμέρικαν μπάρ;;;🤣

 

IMG_20231106_222130.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ανοίξω το νήμα για τους χάρτες Δεκεμβρίου πληζ? Είναι ο μόνος μήνας που δεν έχουμε στρογγυλό 30άρι ρεκόρ. Με πειράζει αφόρητα οτι το ρεκόρ είναι 29.6 αντί 30+.

Κάντε ένα ψυχικό 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Οι μπυρες θα συνεχιστουν ως το πολυτεχνειο,αποτομα θα μπει θαρρω το τιμημενο κρυο!

 

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...

Παλι με χρονια και καιρους παλι δικα μας θα ναι,τα χιονια μας και οι βροχες δε μας επαρατανε

 

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Κοκκινησε κι ο σβερκος μας απο την ηλιοφανεια,φαντασου να μας παει σερι και ως τα Θεοφανεια..

 

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Αυτο που ολοι φοβομασταν πριν 5-10 χρονια,το λεει η στατιστικη,του Γιωργου απ τα Μεσογεια

 

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Hσουνα πολυ σιγουρος οτι θα δωσει pain...στο παν και οι Guns N' Roses οτι... November Rain

 

Οσο για τα υπολοιπα δεν εχω αλλο χρονο,βλεπω στον Αλφα τον Σασμο που δινει παλι πονο.

Screenshot_11.jpg.c540b137304d7636a9a0c54a14e27252.jpg

 

 

 

 

 

Γεια σου ρε θοδωρακο μου συναδελφε στο ποιημα μαζι θα την εφτιαξουμε την καιρικη τη ριμα...

Θα φτιαξω μια συλλογη και μια ανθολογια θα βαλουμε και ποιηματα μαζι με τριλογια...

Εαν δεν αλλαξει ο καιρος και παραμεινει χαλι μας βλεπω ολους ποιητες και πιωμα απ το μπουκαλι..

Αντι γι αναφορες θα κανουμε ολοι γιογκα αλλοι θα πανε στο δαφνι κι αλλοι στη Σπιναλογκα..

Εγεμισε το φορουμ μας με ποιητες Φανφαρες ξεχασαμε τους χαρτες και γραφουμε π@παρες!!😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσχετα με το πως είναι ο καιρός μέχρι τώρα κτλπ μην γκρηνιαξω κιαλο να έχουμε θετική ενέργεια οποία αλλαγή φενεται ποιο σοβαρή είτε με θερμοκρασία είτε με βροχή μετά της 16! 
επισεις αυτό το ευρωπαϊκό ρε παιδιά η του ύψους η του βάθους η 25αρια η χαμηλαρες βγάζει αντιθέτως αμερικανός κάνει αλλαγές αλλά όχι τόσο μεγάλες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Να ανοίξω το νήμα για τους χάρτες Δεκεμβρίου πληζ? Είναι ο μόνος μήνας που δεν έχουμε στρογγυλό 30άρι ρεκόρ. Με πειράζει αφόρητα οτι το ρεκόρ είναι 29.6 αντί 30+.

Κάντε ένα ψυχικό 😇

Μπαναρετε τον ρε να τελειώνουμε 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

6 Νοεμβρη φτασαμε χαμπαρι δεν επηρα ακομα κοντομανικα μ ενα κασονι μπιρα..

Οι μπυρες θα συνεχιστουν ως το πολυτεχνειο,αποτομα θα μπει θαρρω το τιμημενο κρυο!

 

Κοιταζω χαρτες κι απορω και κανω το σταυρο μου,που πηγαν ολες οι βροχες και το Φθινοπωρο μου...

Παλι με χρονια και καιρους παλι δικα μας θα ναι,τα χιονια μας και οι βροχες δε μας επαρατανε

 

Κοκκινισε η Μεσογειος και η Ελλαδιτσα βραζει απ τα ρεκορ ο κ...λος μας αρχισε να στεναζει...

Κοκκινησε κι ο σβερκος μας απο την ηλιοφανεια,φαντασου να μας παει σερι και ως τα Θεοφανεια..

 

Ο Γιωργαρος ο Καπελος στατιστικα μας δινει και η πληγη που ανοιξε με τιποτα δε κλεινει...

Αυτο που ολοι φοβομασταν πριν 5-10 χρονια,το λεει η στατιστικη,του Γιωργου απ τα Μεσογεια

 

Η Κρητη παλι τα σπασε με 35αρι και γω που νομιζα θα μπει Νοεμβρης σαν λιονταρι..

Hσουνα πολυ σιγουρος οτι θα δωσει pain...στο παν και οι Guns N' Roses οτι... November Rain

 

Οσο για τα υπολοιπα δεν εχω αλλο χρονο,βλεπω στον Αλφα τον Σασμο που δινει παλι πονο.

Screenshot_11.jpg.c540b137304d7636a9a0c54a14e27252.jpg

 

 

 

 

 

Η αττικη οδος το οριο που λεγε και μια ψυχη🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Το κακό είναι ότι ο ευρωπαίος πάει αντίθετα με τις πρβλέψεις για τους ζωνικούς ανέμους στην στρατόσφαιρα που γενικά δεν αφήνουν προς το παρόν και έως τα τέλη του μήνα και πολλά περιθώρια για ανάπτυξη σημαντικού εμποδιστή αντικυκλώνα στη βορειοδυτική ευρώπη..άρα  πολύ πιθανό με τα έως το πρωί δεδομένα και ειδικά από τα ανσάμπλ του ακόμα και στις 360 ώρες το συγκεκριμένο τρέξιμο να είναι αρκετά εκτός....μακαρι φυσικά να είδε κάτι και να είναι η αρχή της αλλαγής αυτής...

Δε πειράζει σωτηρη ας βγει και ζωνικη που λέει ο λόγος,  αλλά να χει λιγο κρυο ανατολικα τους τελευταίους δεκεμβρηδες ενα αντικυκλωνα εχουμε στη Ρωσία και καθολου κρυο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρων δεν υπαρχει φως στο τουνελ... Κραταμε την πτωση της θερμοκρασιας απο την Πεμπτη αλλα το οτι φετος σπασανε τοσα ρεκορ απο τις ζεστες και τις βροχες γιατι να μην σπασουνε και αλλα απο το κρυο και τα χιονια; Η κυκλοφορια παντως απο το καλοκαιρι ευνοει συνεχως την ΒΔ Ευρωπη... Καποια στιγμη θα αλλαξει δεν γινεται

EDM1-192.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχουμε μικρά παιδιά εδώ ρε😂

Αν θέλετε να σας αδειάσω την γωνία... Αν είναι δυνατόν δεν το περίμενα αυτό από κοτζάμ ενήλικες που ξεχειλίζουν από σοβαρότητα σαν εσάς 🤣 Μετά τις 00:00 τα λέτε αυτά που θα έχω πάει και για ύπνο.. μην είστε ανυπόμονοι 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Πιστεύετε υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει να ευνοείται η Δυτική Ευρώπη και όλο τον χειμώνα;

Φυσικα και υπαρχει αλλα μικρη πιθανοτητα κατα την γνωμη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Πιστεύετε υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει να ευνοείται η Δυτική Ευρώπη και όλο τον χειμώνα;

Φυσικα και υπαρχει αλλα μικρη πιθανοτητα κατα την γνωμη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...