Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να παρουμε αποφαση οτι οι παλιες "φυσιολογικες" εποχες, τελειωσαν. Ειναι πλεον δεδομενο τουλαχιστον οι μισοι μηνες (και αυτο επιεικες) θα βγαινουν πανω απο τα κλιματικα. Αρα και φυσιολογικη ανοιξη να εχουμε, τιποτα δεν μας εξασφαλιζει οτι θα ακολουθησει φυσιολογικο φθινοπωρο. Επισης δεδομενο οτι η κυκλοφορια τρωει τρελα κολληματα. Αρα αν μας κατσει ενα ψυχρο διαστημα, ας το εκμεταλλευτουμε μεχρι εκει που δεν παει, θα καουμε μετα ουτως η αλλως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Φινα περναμε μαγκες μου!!

-Αυριο στα 12αρια,τι θα φαμε??

-Καυσωνακια στα καρβουνα!!!🤣

6c22a718b217a4ae1ee17776026c1742.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Βρε με παρεξήγησες... Θέλω δυνατό χειμώνα και μετά μετάβαση σε φυσιολογική άνοιξη.. Όχι μπουφάν ως τον Ιούνιο.. Και μετά φθινόπωρο φυσιολογικό... Όχι γαιδουροκαλοκαιρο όπως φέτος.. 

Οταν η μαμημενη κλιματικη αλλαγη σου εχει αλοιωσει για τα καλα   τις εποχες(ανοιξη και φθινοπωρο  δεν υφιστανται πια).πως θα αντιδρασεις?

Οταν το ελεεινο και τριθλασιο καλοκαιρι παιρνει πια παραταση μεχρι αρχες νοεμβριου?Πως θα σκεφτεις μεσα σου?

Οταν παρακαλας για μια  φυσιολογικη καιρικη μεταβαση, και αντι αυτου σε παει απο το καλοκαιρι κατευθειαν στον χειμωνα?Δεν θα τρελαθεις μεσα σου?

Ε αφου εχουν μαμηθει τα παντα ,ας το παμε και εμεις στα ακρα τοτες, Απλα ειναι τα πραγματα

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δεν είμαι ειδικός αλλά η προοπτική αγριεύει πολύ πλέον. Μετά απο χρόνια βγαίνουν μπομπα χάρτες πριν τις γιορτές. Άντε λίγο επιτέλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένος είναι ο ευρωπαίος στις 72, να δούμε αν θα κάνει επιτέλους αυτή την @@@αποκοπή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το ζόρι θα την κάνει πάλι. Και το κακό είναι ότι επειδή δεν μουφιάζει την εισβολή στις κεντρικές ΗΠΑ, δεν θα έχει το δυνατό αποτέλεσμα του ούκμο. Πόλεμος.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση, θα πυροβολήσω τον σκουπιδαίο...

ECM1-144.GIF?17-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΤςΕΤΈΛΕΣΤΑΙ....😉✌️

Ο ΣΚΠΟΥΔΙΔΑΙΟς ΆΡΓΗΣΕ......

Σάκηηηηηη τις καμπάνες East eqbo μέχρι να σβήσει ο ηλιοςςςς

Screenshot_2023-11-17-20-08-53-968.jpg

Δέσποτα.....το έλεος σου!!.....

υ.γ. Μην σκάτε αν κατάλαβα καλά ο Αμερικάνος....από μερικές ώρες και πάνω μάλλον με την στατιστική πάει....,ενδιαφέρον ο Άγγλος που είναι σόι με τον Ευρωπαίο......,σε κάθε περίπτωση....τα ημιορεινά της Βόρειας Ελλάδας..αλλά και τα σύνορα πρέπει να είναι σε συναγερμό...την ΄αλλη βδομάδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Κάκος θα βγει ο Ευρωπαίος για μετα

Σίγουρα το χειρότερο 12αρι μετά το ναβτζεμ. Ωστόσο νομίζω πως τελίκά στις 168 πέρασε επιτέλους στην αντίπερα όχθη. Έκλ@σε μέντες το ευρωπαίος, αλλά θέλω να δω οριστική αλλαγή αύριο το πρωί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν κάνω κάποιο τραγικό λάθος, η τελευταία φορά που είχαμε υετό και σοβαρό κρύο τέλη Νοεμβρίου ήταν το 2016 και ακολούθησε πολύ ψυχρός χειμώνας. 

Επεξεργάστηκε από Χιονοσκεπής
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δε βγαίνει άκρη γιατί μετά τις 100 ώρες παίζουν πολλά και διαφορετικά σενάρια στο τραπέζι, θέλω να και ανσάμπλ ευρωπαίου αργότερα αλλά και πάλι δεν θα βγει άκρη, θα πρέπει να φτάσουμε Κυριακή για πιο καθαρή εικόνα για το τι θα συμβεί από 23/11 και μετά.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...