Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Snow Junky είπε:

Αυτά κάθομαι και χαζεύω και γω χαχαχα 

Πώς θα γίνει να βγει το κοντρολ για μένα...Έχει πάθει κοκομπλοκο το 18 αρι και τάζει χιονιαδες χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε η συνέχεια του τζιφου, ούτε τα ενσεμπλς του στα κοντινά μου άρεσαν τόσο πολύ αυτή τη φορά.

Τουλάχιστον θα κοιμηθώ πιο ήσυχος σήμερα μη περιμένοντας κάποια ξεμπαρξη ζωνικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούτε η συνέχεια του τζιφου, ούτε τα ενσεμπλς του στα κοντινά μου άρεσαν τόσο πολύ αυτή τη φορά.

Τουλάχιστον θα κοιμηθώ πιο ήσυχος σήμερα μη περιμένοντας κάποια ξεμπαρξη ζωνικη.

Αυριο που θα ξυπνησεις ασε για το τελος το  τζεμ καλυτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πώς θα γίνει να βγει το κοντρολ για μένα...Έχει πάθει κοκομπλοκο το 18 αρι και τάζει χιονιαδες χαχαα

Πάντος νομίζω ότι αν έρθουν κάποια χιόνια αυτά θα αφορούν κυρίως δυτική Μακεδονία και βόρεια Ελλάδα γενικά και ημιορεινά στα κεντρικά στην καλύτερη.οχι ότι με χαλάει απεναντίας.αλλα δεν βλέπω κάτι περισσότερο .Την καληνύχτα μου και τα λέμε στα πρωινά παιδιά 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ αυτό που δα κάποια στιγμή για Δεκέμβριο μια χαρά ήταν...και όσο μιλάμε ο τζιφ πάει για άλλα κόλπα!!!λες να μην τρυπηθεί ο αζορ από τα βόρεια του???!!!!

Ηταν του οκτωμβρη αυτο που ειδες του νοεμβρη δεν ειναι καλο μικρη σημασια εχει βεβαια παντα οταν μιλαμε για μακρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, τα καλύτερα 00αρια κυριολεκτικά όλου του έτους(μέχρι στιγμής χεχε, ελπίζω να δούμε και καλύτερα). Τόσο πολύ δεν χαιρόμουν ούτε στην Μπάρμπαρα φέτος…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριοι..Τελος τα ποιηματα...Αρχιζω τα τραγουδια...Αχ Αννουλα του Χιονια σε ροκ διασκευη..Αν και βλεπω την Αννουλα να ασπριζει νωριτερα....Ειμαι ο δικος σας Σακης..Ο Ρουβας του καιρου....Παμε αδερφια....

Θα σου φτιαξω χιονοχαμηλο να θαφτεις να ναι κι ο Βαγγελης μας περιχαρης...

Ελα μου το χιονι ειν η τρελα μου..

IMG-95c10528a57a86145cef64e3eb197c4a-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά! Ένα από τα καλύτερα τρεξίματα του τζιφου για μέχρι τώρα! Και έχει ύστερα και ωραία συνέχεια...

 

gfs-0-120.png

Για πάμε...

120-779GR.gif.a432b7274e1e5e4e59814d77b72d076c.gif

126-779GR.gif.50a94c1ddf191323bb51b3652deaa439.gif

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, theodors3 είπε:

προσπαθω να ειμαι συγκρατημενος και συγκροτημενος,😁 η φαπα τα τελευταια χρονια με εχει ψησει. Σας διαβαζω κ χαιρομαι!

σε νιωθω...."δαγκωνομαι" αυτες τις μερες !!! 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γιουκμο δεν βελτιώθηκε στον πρώτο αυλωνα  ενώ δεν φτιάχνει ποτέ σκανδιναβικό με εγκλωβισμένη και αποκομενη ψυχρομπαλλα και απλά φτιάχνει έδαφος για τον δεύτερο Αυλώνα ...πρέπει να αλλάξει.Δεν δίνω σημασία καν στο Τζεμ ούτε σε τζιφο...μια ελπίδα ίσως είναι ο Γάλλος που είναι σχεδόν θεϊκός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην παρέα!

Οι παρακάτω χάρτες από διάφορα μοντέλα είναι στις 100+ ώρες πρόβλεψης...

ukmoeu-0-108.png?0

arpegeeur2-0-102.png?0

gemeu-0-114.png?0

gfseu-0-108.png?0

J114-21.GIF?21-0

Πόσες,φορές βλέπαμε τα τελευταία χρόνια παρόμοιους χάρτες το τελευταίο δεκα'ημερο του Νοέμβρη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο παιος στις 96 ώρες μοιάζει πολύ με Γάλλο απλά έχει πιο χοτροκομμένο αυλώνα (η γνωστή υπερτίμηση...)

ECE1-96.GIF?21-12

arpegeeur2-0-96.png?0

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...