Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@snowjohn συλλυπητήρια για την γιαγιά σου φίλε. Σορυ που έβγαλα το αστείο ποστ από πάνω, ήμουν όντως έξω και δεν είχα δει προηγούμενα μηνύματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα συμφωνησω.Σχεδον ιεροσυλια να μην ασχολειται κανεις απο τα βορεια με την αυριανη εντυπωσιακη κακοκαιρια,τελη νοεμβρη.Μονο μετεωρολογικα να το δει κανεις αποτελει μεγαλη προκληση.

Ειδικα οι θρακιωτες που θα τον δουν μεχρι σχεδον απολυτα πεδινα αν και δεν ξερω εχουμε παιδια απο θρακη εδω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ειδικα οι θρακιωτες που θα τον δουν μεχρι σχεδον απολυτα πεδινα αν και δεν ξερω εχουμε παιδια απο θρακη εδω?

Παρών από Κομοτηνή. Εμείς όντως το περιμένουμε πως και πως το αυριανό παιδιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Ολα ανοιχτα ακομα για  την εισοδο του δεκεμβριου

 

Σπυράκο δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά για εμάς εδώ είμαι απόλυτα σίγουρος (από την συνολική εικόνα των τελευταίων τρεξιμάτων) ότι δεν έχει τίποτα (πέρα από καμιά βροχή της πλάκας) στην είσοδο του Δεκέμβρη (μέχρι 5/12 χοντρικά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, zaraskos είπε:

978 mb θα δείξουν αύριο την νύχτα τα βαρόμετρα στον Έβρο. 

Εγώ τι φαινόμενα θα έχω και τι ώρα περίπου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισιοδοξώ ότι θα υπάρξουν εκπλήξεις στα βόρεια, ιδίως στον Έβρο και στην Κεντρική Μακεδονία, με σοβαρό ψύχος και χιονισμένο έδαφος λίγα χιλιόμετρα πιο πάνω. Με λίγη τύχη μπορεί να το δουν πρόσκαιρα να πέφτει και στον αστικό ιστό της Θεσσαλονίκης. Στην χειρότερη, θα δουν τις πρώτες αρνητικές της σεζόν, μετά από χρόνια Νοέμβριο μήνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ειδικα οι θρακιωτες που θα τον δουν μεχρι σχεδον απολυτα πεδινα αν και δεν ξερω εχουμε παιδια απο θρακη εδω?

παρόν από Ξάνθη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Αισιοδοξώ ότι θα υπάρξουν εκπλήξεις στα βόρεια, ιδίως στον Έβρο και στην Κεντρική Μακεδονία, με σοβαρό ψύχος και χιονισμένο έδαφος λίγα χιλιόμετρα πιο πάνω. Με λίγη τύχη μπορεί να το δουν πρόσκαιρα να πέφτει και στον αστικό ιστό της Θεσσαλονίκης. Στην χειρότερη, θα δουν τις πρώτες αρνητικές της σεζόν, μετά από χρόνια Νοέμβριο μήνα.

Εδώ κεντρική Μακεδονία βόρεια της κοντά σύνορα. Θα έχω την ευκαιρία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Εδώ κεντρική Μακεδονία βόρεια της κοντά σύνορα. Θα έχω την ευκαιρία?

Σου το εύχομαι, φίλε Γκάρυ. Λογικά θα το δεις να πέφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Σου το εύχομαι, φίλε Γκάρυ. Λογικά θα το δεις να πέφτει

Ευχαριστώ πολύ αδερφε το περιμένω πως και πως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Ειδικα οι θρακιωτες που θα τον δουν μεχρι σχεδον απολυτα πεδινα αν και δεν ξερω εχουμε παιδια απο θρακη εδω?

Ωχ...Οταν λες απόλυτα πεδινά. Τι εννοείς? Γιατί πρέπει να είμαιοχτώ το πρωί της Κυριακής στα Ρίζια του Έβρου οδικός από την Κομοτηνή.. Θα χρειαστώ αλυσίδες?

Επεξεργάστηκε από Sirax7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ευχαριστώ πολύ αδερφε το περιμένω πως και πως 

Αν δεις έστω και νιφάδα βίντεο κατευθείαν να βλέπω έστω μαζί με την φασολάδα που θα τρώω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Μεσσήνιος είπε:

Πιο πολύ την περιοχή μου γνωρίζω (Μεσσηνία) που έχω ζήσει κακοκαιρίες κλπ. Πελοπόννησο έχω μια πιο γενική εικόνα...μη νομίζεις δηλαδή ότι είμαι κανένας τρομερός γνωστής... όμως επειδή ο ΒΔ θα είναι πολύ ισχυρός και έχει και λίγο πιο δυτικές συνιστώσες καθ' ύψος (Δ-ΒΔ) θεωρώ ότι θα φτάνουν φαινόμενα, θα υπάρξουν χιονοπτώσεις εκεί που αναφέρεις...από υψόμετρα άσε να το δούμε και αύριο, μπορεί πρόσκαιρα και από 600+ λόγω χαμηλής υγρασίας.

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Αν δεις έστω και νιφάδα βίντεο κατευθείαν να βλέπω έστω μαζί με την φασολάδα που θα τρώω. 

Κοίτα να μην φάμε μαζί τη φασολάδα 🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Κοίτα να μην φάμε μαζί τη φασολάδα 🤣🤣😋😋

Χαχαχαχαχχα το icon που ανανεωσε τώρα δεν είναι καθόλου καλό δεν κατεβάζει ψύχος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον πάμε εν τέλη σε ισχυρό χαμηλό.. παρόλο που είναι κακή ξ θέση του, τουλάχιστον θα είναι ένα σημαντικό γεγονός. Θα φτάσουμε κάτω από 985 mb σε ελληνικό χώρο μετά από πολλά χρόνια, αν εξαιρέσουμε το τελευταίο medicane.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστώ παιδιά σε όλους!! Αν και όλοι το ξέρουμε σημασία έχει το ποσό χρόνο περνάς με τα άτομα στη ζωή σου γτ δεν είναι για πάντα!!

@[weathermaniac] κανένα θέμα Μιχάλη με έκανες και γέλασα και μακάρι να έρθει διπλάσια σε μέγεθος κακοκαιρια από την Υπατία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρή η πιθανότητα αλλά έτσι και τους φύγει λίιιιιιιιιγο πιο ΝΔ το κρύο...και μετά πιάσει Σποράδες....Κεντρικό Αιγαίο...θα γίνει της πουτ@@@@@@νας...!!!(Σβήστε μεεεεε)

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλε Τζον συλληπητηρια για την γιαγιά σου καλό παράδεισο να έχει...στα καιρικά όντος αύριο είναι ένα εντυπωσιακό χαμηλό μια εντυπωσιακή κακοκαιρία προφανος και υπάρχει καιρικό ενδιαφέρον αλλά ο καθένας μιλά σύμφωνα με τα θέλω του και την ψυχοσύνθεση του μια δεδομένη χρονική στιγμή .Ε για μένα Μ αφήνει παγερά αδιάφορο το αύριο και παγερά αδιάφορο οτιδήποτε δεν το δξγει σ' ένα και μόνο πράγμα...το χιόνι!!!να το χαρούν οι Θρακιώτες και όσοι το δουν αλλά δόρυ φέτος δεν μπορώ να είμαι τόσο απλας για να ασχοληθώ είτε με χιόνι άλλης περιοχής είτε με κακοκαιρία που δεν έχει να κάνει με χιόνι εδώ....και όσο βλέπω τον Ατλαντικό εντελώς νεκρό και την κυκλοφορία να μην μου δίνει κάτι άμεσο τώρα που είναι ευκαιρία τρελλενομαι ακόμη περισσότερο...αυτά όσον αφορά εμένα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά έχει παρατραβηξει αυτό το καιρικό ανέκδοτο γενικότερα με τα κεντροβορεια και ειδικότερα με την κεντρική Μακεδονία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Sirax7 είπε:

Ωχ...Οταν λες απόλυτα πεδινά. Τι εννοείς? Γιατί πρέπει να είμαιοχτώ το πρωί της Κυριακής στα Ρίζια του Έβρου οδικός από την Κομοτηνή.. Θα χρειαστώ αλυσίδες?

Ε οχι ειπαμε νωρις για αλυσιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...