Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 11/23/2023 at 7:30 PM, South καυσωνάκιας said:

Για την Άνω Γλυφάδα λές? Γιατί εδώ στο κέντρο της Γλυφάδας χλωμό.

Άσε τα βουνά και τα λαγκάδια...εδώ χιονομανα παραλία λέμε, από Πέραμα μέχρι Σούνιο δεν παίζει να υπάρχει πιο δυνατή περιοχή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Δυστυχώς φοβάμαι ότι μπορεί να χάσουμε μεγάλο μέρος αυτού αν τραβήξει η υπάρχουσα κυκλοφορία

Γροιλανδικαρας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

αγαπημένος αντικυκλώνας ο γροιλανδικός...😡

gfseu-0-156.png?18

Δεν εχει καμια σχεση με το περσινο εκτρωμα αυτη η εμφανιση του παντως

Αλλα και παλι ειναι ενα μονο σεναριο του κυριου τρεξιματος.που θα αλλαξει αλλο τοσο μεχρι αυτες τις ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Άσε τα βουνά και τα λαγκάδια...εδώ χιονομανα παραλία λέμε, από Πέραμα μέχρι Σούνιο δεν παίζει να υπάρχει πιο δυνατή περιοχή!!!

Για τις ακτογραμμές αυστηρά το Φάληρο είναι πιο δυνατό λέω εμπειρικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία 80αρια χιλιοστά υετού στο επίκεντρο στην Βουλγαρία, εκ των οποίων τα 40 θα πέσουν σε ένα 6ωρο....

Screenshot_2023-11-25-01-10-48-854_com.android.browser.png.e93e078290aa74115a17aff785169828.png

Επίσης να πούμε ότι βάθυνε και άλλο με 975 mb ελάχιστη πίεση στην Θράκη!

01-16-51-30-102GR.GIF

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT said:

Άπιστευτη χιονόπτωση  σήμερα από το πουθενά...

Πλάκα πλάκα είχα πετύχει πριν χρόνια ρεπορτάζ στην ΕΡΤ που μαγαζί στο Καστελόριζο έβαζε τεχνητό χιόνι και έλεγε στη δημοσιογράφο '' ε αφού δε χιονίζει ποτέ στο Καστελόριζο το φέρνουμε εμείς κατ' αποκλειστικότητα σε όλο το νησί'' 😂

Είχα λιώσει με τον τύπο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ο εφιάλτης του γροιλανδικόυ όμως εμφανίζεται ξανά... Μηνεχουμε πάλι το περσινο χαλι... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δεν θα ειναι ακριβως γροιλανδικος το περιμεναμε ουτως η αλλος δες ουκμο ευρωπαικο ποσο ωραια στρωνουν  ειναι δεδομενο οτι και το ψυχος θα μεινει και η μπαλα θα ερθει προς τα εδω νομιζω δεν πρεπει να εχουμε αγχος θα ειναι 7 θα ειναι 10 θα ειναι 13 αλλα θα γινει το μπαμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συνδυαστούν οι Τ με τον υετό (ο οποίος φαίνεται ικανοποιητικός), ο Έβρος πάει για μπάσιμο χειμώνα από τα παλιά, όπως μας διηγούνταν οι πατεράδες μας από την θητεία τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολους.Garry αμα στα κουφαλια ειναι ετσι (100%) ετοιμαου για ποιο νωρισ στο κιλκισ ....παρε ουισκιγια το βραδυ α περασεισ καλα

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με ειχε στο 50..60% και το προσπερνουσα χαλαρα....θαλασσα ειμαι, νοεμβρης ειναι αστο να λεει...τωρα αυτο γιατι μου το κανεις βρε ατιμο μοντελο ?? 

τελος παντων....βενζινη τσεκαρισμενη, αλυσιδες τσεκ, βουνα γυρω τριγυρω, λιγα ψιλα στη τσεπη 🙂.....το χω !!!!

Diagramme GEFS

το πολυ πολυ...να πεταχτω μεχρι τη γουμενισσα 😂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, INUIT είπε:

με ειχε στο 50..60% και το προσπερνουσα χαλαρα....θαλασσα ειμαι, νοεμβρης ειναι αστο να λεει...τωρα αυτο γιατι μου το κανεις βρε ατιμο μοντελο ?? 

τελος παντων....βενζινη τσεκαρισμενη, αλυσιδες τσεκ, βουνα γυρω τριγυρω, λιγα ψιλα στη τσεπη 🙂.....το χω !!!!

Diagramme GEFS

το πολυ πολυ...να πεταχτω μεχρι τη γουμενισσα 😂

ναι αλλα γουμενισσα δεν πιανει ο βαρδαρης χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, Snowparty είπε:

Μακαρι να το δουν οσο πιο πολλα παιδια μπορουν απο βορεια....

Εγω το μονο που θα ζητησω για αρχη ειναι στις μερες των εορτων ας εχει κακοκαιρια...δεν θα την παλεψω με λιακαδα και εξω.....

Εσύ κόβε ξύλα και μην αγχώνεσαι....Μπες σε κατάσταση φέεεετας κι όλα ακολουθούν....Ξύλα όμως ασταμάτητα ε;; Και μετάνοια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ναι αλλα γουμενισσα δεν πιανει ο βαρδαρης χαχαχα

Εξαρτάται αν έχει πολύ Βαρδάρη στο φυσικαστρο έχουμε και εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Εξαρτάται αν έχει πολύ Βαρδάρη στο φυσικαστρο έχουμε και εδω

Διαβασε λιγο ποιο πανω εχω κατι για σενα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, INUIT είπε:

με ειχε στο 50..60% και το προσπερνουσα χαλαρα....θαλασσα ειμαι, νοεμβρης ειναι αστο να λεει...τωρα αυτο γιατι μου το κανεις βρε ατιμο μοντελο ?? 

τελος παντων....βενζινη τσεκαρισμενη, αλυσιδες τσεκ, βουνα γυρω τριγυρω, λιγα ψιλα στη τσεπη 🙂.....το χω !!!!

Diagramme GEFS

το πολυ πολυ...να πεταχτω μεχρι τη γουμενισσα 😂

Μην ανησυχείς αν θυμάσαι....με Βαρδάρη χιονίζει στην Μηχανιώνα και να βρέχει...στην Σίνδο....δεν ξέρω την θέση σου ακριβώς...αλλά....αν είσαι ανοιχτός στον ΒΔ με βαρδάρη μπορεί να βγεί και ο Αι βασίλης με το έλκηθρο...(κάθετη μεταφορά ψύχους)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Mountain είπε:

Διαβασε λιγο ποιο πανω εχω κατι για σενα

 

Έλα ρε γερο Γιάννη, δώσε δρόμο και μονοπάτια στη νεολαία.....Το γεροβούνι ειναι εδω, μεγάλο χειμώνα βλέπω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Έλα ρε γερο Γιάννη, δώσε δρόμο και μονοπάτια στη νεολαία.....Το γεροβούνι ειναι εδω, μεγάλο χειμώνα βλέπω!!!

Το μονο κακο ειναι οτι γερασαμε πολυ και δεν μπορουμε το ξεχιονισμα πολυ πολυ ( διαβασε το μηνυμα που σε εστειλα χαχχαχ)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Εσύ κόβε ξύλα και μην αγχώνεσαι....Μπες σε κατάσταση φέεεετας κι όλα ακολουθούν....Ξύλα όμως ασταμάτητα ε;; Και μετάνοια!!!

Εχω τιγκαρει κωσταα....απλα ακομα δεν εχω αναψει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δε βλέπω τίποτα. Για πες μου εσύ 

Τa enseble για κουφαλα δινουν 100% χιονοπτωση για τισ 12 το βραδυ τι δεν καταλαβαινεισ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Τa enseble για κουφαλα δινουν 100% χιονοπτωση για τισ 12 το βραδυ τι δεν καταλαβαινεισ

 

Άρα εσύ και εγώ το έχουμε σίγουρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...